Статус: Офлайн
Реєстрація: 28.12.2009
Повідом.: 33777
Реєстрація: 28.12.2009
Повідом.: 33777
А як фонарі під оком рятують від сліпоти?Фонаря под глаз випрашуєте?

..так тупо спаліться..