куда лучше иммигрировать?

Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі


Ну так оспорьте. Доводы в стиле "таблягадомбуду" с разрывом тельняшки на груди не принимаются.

Bonanza, не позорьтесь. Всем уже давно известно как проходят у нас такие мероприятия...:іржач: Меня лично по этой переписи переписали 3 раза. :іржач: А что они там себе в блокнотик записывали - одному богу известно...:іржач: Там наверху нужен был такой прОцент украинцев - вот и получили....
 
я записался бы негром и съебалсо в папуа новую гвинею.
 
Пиздец хочу в штаты, языка незнаю, делать ничего толком неумею, денег нет. Но я слышал, что шанс усть у всех
 
Великая Американская Мечта ))
 
Пиздец хочу в штаты, языка незнаю, делать ничего толком неумею, денег нет. Но я слышал, что шанс усть у всех

зону чтоле подметать или деревья рубить на Аляске ?

Пиздец хочу в штаты, языка незнаю, делать ничего толком неумею, денег нет. Но я слышал, что шанс усть у всех

еще вариант:
почку одну там продать можно, иёцо одно, руку одну, че там еще берут ....легкого может одного хватить или нет - не знаю.
вообщем не все у тебя потеряно :D
 
Спасибо за твои советы из жизненого опыта, но я не дурак и выкрутиться могу и там
 
с какой стати? Галлон бензина(около 4литров) стоит 2 уе где то ,ты видимо думал что у них литрами он продается . Бензин стоит в 3-4раза дешевле .


В Канаде литрами:). Цена на завтра в Торонто 1.13 доллара за литр, у штатников кое-где дешевле, но не намного.
 
Все прекрасно знают что результаты того опроса были сфабрикованы
Всем уже давно известно как проходят у нас такие мероприятия...

Блин... Ну я же просил аргументировано, а вы как? Argumentum ad populum.

Фразы "Как абсолютно всем известно…", "Само собой разумеется, что…" и им подобные не являются аргументов в споре. Но если хотите пойти дальше и усилить свою доказательную базу то, как я уже говорил, можете порвать тельняшку на груди и для закрепления успеха перейти на личности. Тогда вам сразу все поверят.
 
В Африку, там тепло.
- маю трирічний досвід проживання на цьому континенті, (соціялістична республіка Ефіопія). Там є такі "приємності" як уражена бактеріями питна вода, при чому бактерії не гинуть навіть при кипінні води. На негрів воно не діє, імунітет. Є хвороби, які навіть радянські досвідчені лікарі не могли продіагностувати, і пока хвору людину везли літаком у совок, вона часто вмирала. таких випадків дуже багато. Ще на вулицях дуже багато прокажених, їм так і кортить доторкнутися до білої людини. Ще є звичка у тамтешніх, вибачте, сцяти та срати прямо посеред вулиці. Сморід такий шо просто жах, Безлюдівка не попадає.

Идите со своим свидомым срачем в другую тему :(
- ідітє в свій імігрантсько-гомосятсько-наркоманський євро-союз !

у Харкові такі переважна більшіть - люмпени. А люмпени, як вам відомо, жодної нації не мають. :ганьба:
- шалом лехаім !
Значною мірою це так, але все ж таки Харків - культурне цивілізоване місто ! Наприклад коли до мене приїздять друзі з Бєлгорода, вони дивуються що в нас люди самі вишиковуються у чергу на маршрутку. У Бєлгороді стоїть толпа, підїжджає маршрутка, і починається штовханина, "кто сільнєє тот і влєз".
 
В Афганистан, Ирак, Сомали. Гондурас, в конце концов.

Однозначно лучше в Гондурас. Выход к двум океанам и тепло.

Лежит чел под пальмой подходит нему другой чел и говорит
-чё ты всё лежишь под пальмой, залез на пальму, сорвал бананы, отвёз бананы на рынок, продал бананы ,нанял бы себе человека чтоб лазил за бананами ,отвёз бананы ,купил себе телегу чтоб возить бананы ,продал бананы,нанял бы себе продавца чтоб продавал бананы, потом организовал бы контору по экспорту бананов на весь мир, заколачивал бы бабло и лежал бы себе под пальмой
-Ха! а я и так лежу!
 
Лежит чел под пальмой подходит нему другой чел и говорит
-чё ты всё лежишь под пальмой, залез на пальму, сорвал бананы, отвёз бананы на рынок, продал бананы ,нанял бы себе человека чтоб лазил за бананами ,отвёз бананы ,купил себе телегу чтоб возить бананы ,продал бананы,нанял бы себе продавца чтоб продавал бананы, потом организовал бы контору по экспорту бананов на весь мир, заколачивал бы бабло и лежал бы себе под пальмой
-Ха! а я и так лежу!

да тебе прям снегом зимой торговать можно :)
 
О как свидоми поменялись, то были дружно готовы нам зад лизать лишь бы мы им только пообещали принять к себе лет через 300, а теперь вдруг охладели. Что дальше-то делать будете? Куда ещё вступать собираетесь? В Союз с Россией или с Гаити?
А ты кто такой?
Без рода и племени
А союз нам нах не нужен
А лизать жопу кому Вам, :іржач:
 
Euroland - а хто це такі "свидоми" ? Якщо йдеться про україномовних ліберал-демократів, які до НАТО та Евро-пейсатого союзу закликають, то я до них не належав ніколи, мене від них нудить. Якщо в Росії відбудуться зміни, громадянська міжетнічна війна напр. і РФ-ія розпадеться на різні утворення, то з утвореннями етнічних росіян, козаків, поморів, слов'ян Сибіру та Далекого сходу, можна буде домовитись. А союз можна з Іраном, Білорусью, Венесуелою утворити. А "европейцям" з евро-союзу варто арабську мову починати вчити, студіювати Коран, та обрізання робити.
 
ТЫ еще скажи землянин
А здесь, что делаешь, европеец?
Тебя в Европе не учили вести себя прилично в гостях?
 
Euroland - а хто це такі "свидоми" ? Якщо йдеться про україномовних ліберал-демократів, які до НАТО та Евро-пейсатого союзу закликають, то я до них не належав ніколи, мене від них нудить. Якщо в Росії відбудуться зміни, громадянська міжетнічна війна напр. і РФ-ія розпадеться на різні утворення, то з утвореннями етнічних росіян, козаків, поморів, слов'ян Сибіру та Далекого сходу, можна буде домовитись. А союз можна з Іраном, Білорусью, Венесуелою утворити. А "европейцям" з евро-союзу варто арабську мову починати вчити, студіювати Коран, та обрізання робити.

Остерігайтесь Ірану! :увага: Вони на вигляд для вас такі хороші, але ж з'їдять вас і не подавляться! А жінок до гаремів візьмуть. Дуже просто.
 
Остерігайтесь Ірану! :увага: Вони на вигляд для вас такі хороші, але ж з'їдять вас і не подавляться! А жінок до гаремів візьмуть. Дуже просто.
- ой вей ! Я ще забув про Лівійську Джамахірію, з її найкращою в світі блакитною нафтою. Теж хороша країна для стратегічного партнерства з Україною. А Лівійська «Третя світова теорія» - набагато краща ніж так звана демократія, прламентаризм і т.п.
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі

Те що Ви написали - це все з тої самої "опери" що й казки про Бен Ладана - жахалочки для наївних евросоюзівських европейців та недалеких америкосів. США доволі плідно співпрацюють з ваххабітською державою Саудівська Аравія і нічого подібного до того що Ви написали у США не відбувається. СССР співпрацював з Іраном та чи не з усіма ісламськими країнами, постачав їм зброю, навчав та тренував їхніх військовиків, будував їм заводи, атомні електростанції і при цьому ісламізації в СССР не відбувалось.
Ось виступ президента Ірану на 65 асамблеї ООН.
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі

Ахмадинежад все розклав по полицях хто із ху у міжнародній геополітиці, висвітлив наміри американських глобалістів. Повністю підтримую його виступ, за виключенням засудження Ахмадинежадом расизму, але це вже тема окремої розмови. [Кому цікаво пропоную прочитати цю статтю
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
, а також невеличкі книжечки "РАСА И ЭТНОС", автори В. Б. АВДЕЕВ, А. Н. СЕВАСТЬЯНОВ(
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
)
та "БЕЛЫЕ И ЧЕРНЫЕ: 100 ФАКТОВ"
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі


Для того щоб припинити повзучий ісламізм треба депортувати з України всіх вихідців з ісламських країн, північно-кавказських республік та Азербайджану, (в першу чергу арабів, чеченців, інгушів та дагестанців) Заборонити міжнаціональні шлюби, заборонити мусульманам одружуватися зі слов'янками. Всі ісламські центри закрити, а всіх мулл-емісарів депортувати. Студентів з тих країн селити в закритих навчальних центрах, щоб унеможливити їхнє контактування з українськими громадянами. Бо ваххабістські терористичні організації накшталт "Хізб ут-Тахрір аль-Ісламі" відкрито діють в Україні. Але вся пікантність ситуації в тому що А.Б. Фєльдман сприяє заселенню в Україну мусульман, (в Росії - горський єврей Тельман Марда́нович Ісмаі́лов , власник "черкізона", та подібні до нього тельмани по всій РФ-ії), допомагаючи їм у нас легітимізуватися. Саме представник багатостраждального семітського народу Арсеній Яценюк підписав закон про реадмісію, згідно якого Україна зобов'язана приймати по 150 тис. нелегалів щороку з евро-союзу. А на захисті мусульман в Україні стоять різні антифашистські комітети очолювани Ройтманами, Рабіновичами, а також правозахисні організації, "чісто случайно" всі очолюються представників вашого давнього мудрого богообраного народу. Саме Іран купує літаки українського виробництва. В Ірані працюють фахівці з ядерної енергетики з України. США та Ізраїль, та їній ручний песик - Евро-союз зірвали "Турбоатому" багатомільоновий контракт з Іраном.
Я це розцінюю як диверсію. Винні в цьому мають компенсувати збитки Україні з відсотками. Виконавці цієї диверсії в Україні мають бути страчені. Ірану можна продавати українські танки, трактори, літаки, автобуси, турбіни, авіаносці та багато чого іншого.
Ізраїль має найпрогресивніше етнозберігаюче законодавство в світі в сфері імміграції, національної політики та критеріїв надання громадянства за етнічною ознакою, яку тепер треба підтверджувати аналізом ДНК. Цей корисний досвід варто запровадити і в Україні, надавати громадянство лише слов'янам. Тоді не відбудеться таких подій як нещодавно в Москві, а ще раніше - у Франції.

-

Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі


- ці Рухманські дерьмократичні інтелігенти романтичні підараси здали ядерну зброю в обмін на паперові "гарантії" які не вартують того паперу на якому вони складені. Також ці просвітянські гуманітарні дегенерати письменникі, поети, десиденти, народознавці, піндосівські грантоїди, щирі "справжні" націоналісти (справжністи), які нічого не тямили і не тямлять в економіці, народному господарстві аби тільки допекти комуністам спричинилися до прихватизації підприємств, руйнування сільського господарства. Це вони винні в тому що в Україні склався номенклатурно-кримінальний паразитарний олігархат неслов'янського етнічного походження. Тільки бандити та партноменклатура всих оцих ліберастичних гімнюків з демократичного табору обвели навколо пальця як розумово-неповноцінних олігофренів, та викинули на смітник як використаний гумовий нацюцюрник. Хоча деяким клістерним інтелигентикам, прихильникам евро-інтеграції з барського плеча подачки підкинули, напр. Лексус панові Левку Лук'яненку. Деяким навіть дали Нафтогазом покерувати, як Льоше "Мерседесу" Івченко, голові "Конгресу Українських Націоналістів". Я особисто лише радію коли їм б'ють рило бандюки з партії регіонів, як нещодавно у парляменті. Помаранчевих евро-інтеграторів, ліберастів-толерастів та демократів-дегенератів, так само як і комуністів та олігархів - всіх в топку !

Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі


Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі


Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі




ТЫ еще скажи землянин
- людина не може визначитися зі своєю етнічною приналежністю й тому відкидає сам факт національности. Доволі розповсюджене явище у багатьох громадян колишнього СССР, особливо з міжнаціональних шлюбів. В ССР це була національна політика, ліпили єдиний "совєцкій народ" з слов'ян, киргизів, кавказців та прибалтів. Частково це вдалося. В цьому й одна з проблем сучасної України. Негатив у тому що за допомогою таких людей світові глобалісти намагаються всі европейські народи (а також білих американців, канадійців) перемішати з мігрантами з Африки та Азії та утворити біомасу споживачів, побавлених національної ідентичности, таких от "европейців" невідомого походження. Замість національної культури - інтернаціональна американська ерзац-псевдокультура , замість мистецтва - дегенеративне псевдомистецтво, замість традиційних европейських цінностей - легалізація одностаттевих "шлюбів", пропаганда збочень, "загальнолюдських цінностей", "політичної нації", толерантности (до підарасів та чужорасових мігрантів), фемінізація, емансіпація, наркотизація та алкоголізація молоди, скасування юридичного поняття "тато" і "мама" (щоб підараси не комплексували при всиновленні дітей), і врешті скасування інституту сім'ї як такого. Таке інертне стадо різнокольорових ходячих шлунків легко тримати в ярмі масонам-глобалістам імперіялістам. Тому-то й намагаються заборонити націоналізм. Тому-то й насміхаються зі слова "свідомий".
 
Останнє редагування:
предупреждаю сразу, в Омерику нинанда, там жепа какаято с условиями труда.
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
Назад
Зверху Знизу