Кто уже вакцинировался от COVID-19?

Вы собираетесь вакцинироваться?


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    39
  • Опитування закрито .
Re: Кто уже вакцинировался от COVID-19?

Так а если у меня нет своего терапевта?

Для вакцинации достаточно регистрации в электронной системе охраны здоровья Украины (сделать это можно в любой поликлинике, придя туда с паспортом, кодом и телефоном)
 
Re: Кто уже вакцинировался от COVID-19?

Для вакцинации достаточно регистрации в электронной системе охраны здоровья Украины (сделать это можно в любой поликлинике, придя туда с паспортом, кодом и телефоном)
Это в Helsi?
 
Re: Кто уже вакцинировался от COVID-19?

И мне почти так же делали, поднимал рукав футболки. А в чем проблема поднять рукав или оттянуть ворот рубашки? Может ещё раздеваться надо до трусов?

тут взагалі-то не вкололи взагалі - про це й відео, а не про як плече оголювати.
 
Re: Кто уже вакцинировался от COVID-19?

В кажой шутке тока доля шутки:увага:
А ваапщет от гриппа самому дозу вогнать проще простого. Я делаль када та соседу:збентежений:

Я собі сам роблю дофіга останніх років. Тупо щоб нікуди в поліклінику не ганяти. До того пару раз в полікліниці зробив - перші рази, очкував за шок можливий.

На третій раз почали регістрацію через терапевтів вести обов'язкову - тож треба було йти до терапевта спочатку, що муторно. До цього просто з паспортом та ширевом в кабінет зщеплень повз чергу.
Відправили до терапевта коротше, мені впадлу звичайно ж. Вийшов з кабінету, сів поряд, багажною велорезинкою( був на велі) обмотав передпліччя, постукав по венах та загнав в лучезап'ясний м'яз( чи що там на руці, не набагато менший за дельту). Коротше закосив під нарка. Бабки в черзі там хрестились сиділи :D

А потім став сам вдома робити - той же самий ваксігрип, реакцій то нема. Там маленький шприц з малою голкою, яку тупо до упору встромляти, тож легко навіть самому собі в плече зробити.
 
Re: Кто уже вакцинировался от COVID-19?

Вийшов з кабінету, сів поряд, багажною велорезинкою( був на велі) обмотав передпліччя, постукав по венах та загнав в лучезап'ясний м'яз( чи що там на руці, не набагато менший за дельту). Коротше закосив під нарка. Бабки в черзі там хрестились сиділи
:D:D
А потім став сам вдома робити - той же самий ваксігрип, реакцій то нема. Там маленький шприц з малою голкою, яку тупо до упору встромляти, тож легко навіть самому собі в плече зробити.
Единственное где его взять этот шприц с вакциной... Тада соседке на работе давали их тама вакцинировали а она мужу специальна забирала, бо он слаб по здоровью был.
 
Re: Кто уже вакцинировался от COVID-19?

Единственное где его взять этот шприц с вакциной... Тада соседке на работе давали их тама вакцинировали а она мужу специальна забирала, бо он слаб по здоровью был.
Купувати в аптеці. З квестовою складовою, бо лише кілька аптек на район їх завозять та переважно по передзамовленню.
Але загалом проблеми купити нема, якщо купувати вчасно, а не коли вже залишки розпродають в 1 аптеці на місто.
Але все ж совкова хня присутня - відверто "дістаєш" вакцину замість піти в найближчу аптеку чи просто поліклінику.

Ну й останній рік їх взагалі майже не було. Я палив кожні кілька днів. Хтось каже, що виробники значно зменшили об'єми виробництва переключившись на ковідні вакцини та просто з-за того ж ковіду взагалі погано працювали, хтось, що міністерство наше проєбло повністю закупки - хз, але минулоріч був перший рік за останні десь 10, коли я грип проєбав.
 
Re: Кто уже вакцинировался от COVID-19?

Возможно, обсуждался этот вопрос.
Сертификаты, что выдают сегодня, начиная с 28 июля, действительны полгода.
Те, что выдавались ранее - год.
Нигде не нашёл информации, будут ли действительны сертификаты, выданные до июля, таки действительными год, или всем сосать.
Забанен в гугле, если шо.
Камрады, есть идеи?
 
Назад
Зверху Знизу