Кто сколько нынче в Харькове тратит денег "на жизнь"?

Худеть и с мучным можно. 100 гр готовых макарон это 130 ккал, по моему. Немного. Зато поел нормально.
вопервых от 100 гр макарон нет насыщения ну если вы не ребенок 5 лет. а во вторых ето быстрые углеводы. через час снова есть надо. поэтому если не можете полностью отказаться от этой гадости берите из цельнозерновой пшеничной муки хотя бы. там есть клетчатка и процесс пищеварения будет дольше и правильнее
п с если я не ошиаюсь женщине требуется не менее 1700 ккал в сутки. да и вообще считать по каллориям это примитивизм и прошлый век диетологии
 
Худеть и с мучным можно. 100 гр готовых макарон это 130 ккал, по моему. Немного. Зато поел нормально.
100гр готових макарон це не поїв - це ніщо. Після такого ще більше жрати буде хотітись.

Ти явно не худла - вуглеводи це найгірше, що можна жрати в період обмеження. Найгірше з точки зору калорійність/втамування відчуття голоду.
Не кажучи вже про те, що вуглеводи взагалі жрати швидкі це некорисно навіть і без ніякого схуднення.

130кКал - це тазик салату з ложкою олії
120гр курячого філе
150гр знежиреного творогу.


п с если я не ошиаюсь женщине требуется не менее 1700 ккал в сутки. да и вообще считать по каллориям это примитивизм и прошлый век диетологии
але це дозволяє якось оцінити кількість та обмежити її
 
Останнє редагування:
100гр готових макарон це не поїв - це ніщо. Після такого ще більше жрати буде хотітись.

Ти явно не худла - вуглеводи це найгірше, що можна жрати в період обмеження. Найгірше з точки зору калорійність/втамування відчуття голоду.
Не кажучи вже про те, що вуглеводи взагалі жрати швидкі це некорисно навіть і без ніякого схуднення.

130кКал - це тазик салату з ложкою олії.
Так а что есть, чтобы наесться и не толстеть? Такого не бывает. Если кто-то изобретёт - озолотится.
Нужно просто перестать жрать. Я, например, не могу :(
 
Если кто-то изобретёт - озолотится.
Нужно просто перестать жрать. Я, например, не могу
Глистов заведи у себя в кишках, или солитёра! Донаты мне в личку будешь скидывать, считай шо я уже озолотился
 
Так а что есть, чтобы наесться и не толстеть? Такого не бывает. Если кто-то изобретёт - озолотится.
Нужно просто перестать жрать. Я, например, не могу :(
я не кажу, що треба перестати. Я кажу про відчуття від обмеженого прийому їжі в період дієти. Якщо з'їсти салатик зі шматом нежирного м'яса на 250кКал - то це буде нормальний прийом їжі, який завантажить шлунок та вгамує голод на кілька годин. Якщо з'їсті 200гр макарон, то ти й не наїсись одразу, й одразу ж з'явиться ще більше відчуття голоду( яке так само швидко відступить щоправда), й за менше, ніж годину, ти будеш знову голодний.


Якщо ти хочеш худнути, то для САМОГО початку перестань хавати ВСЮ вуглеводку - цукор та все солодке, будь-які вироби з борошна картофан сам по собі( пюрешки тощо, в супі чи рагу небагато - норм).
По-перше, пережирання йде по вуглеводці - ніколи не чув, щоб люди від нех робити жрали ковбасу без нічого, але печеньки з чаєм жруть всі, 100500 разів на день.
По-друге, це таки калорійно. 100гр печенєк, якими ти не наїсися, це повноцінний прийом нормальної їжі, той же салатик з м'ясом вище.
По-третє, це нездорово, призводить до стрибків інсуліну, що погано впливає й на схуднення, й загалом.

Всіляке білково-жирове можеш додати навіть - багато вареного філе, сала без хліба чи творогу без сметани та меду не з'їси, ще й срачку отримаєш)). Якщо це полегшуватиме голод, то чом би й ні - краще, ніж печеньки.
Салатики добре забивають шлунок. Висівки можна додавати до прийому їжі - щоб більше забивати шлунок для пригнічення голоду.
 
Останнє редагування:
А як відносно одежі? У мене ніколи не було купальних шортів, і от замовив за 650$. Хочу ще бездомних цуциків, які сплять коло харчових крамниць, одягнути в такі ж (звичайно пошити самим за аналогією) і зробити кумедне відео для соцмереж.
 
А як відносно одежі? У мене ніколи не було купальних шортів, і от замовив за 650$. Хочу ще бездомних цуциків, які сплять коло харчових крамниць, одягнути в такі ж (звичайно пошити самим за аналогією) і зробити кумедне відео для соцмереж.
Дешёвые какие-то
Не на каждую яхту пустят :D
Я так и не разобрался что они где покупают.
Как таковой моды тут нет.
90% ходят спорт и кэжуал.
Молодёжь поголовно в north face, найк, адидас. Постарше Хейли Хансон, Коламбия, и всякие такие бренды, где ветровка дождевик от 150 евро и до 400евро.
Недавно видел какую-то ветровку за 600евро :незнаю: золотых ниток в ней не нашёл...
 
10 кг пішло.
Слухайте, ну де я писала що макарони то єдине що в мене на тарілці) не писала.
На швидкі вуглеводи відвожу 1/5 раціону. Приблизно 300 ккал.
1500 не замало?

Хотя я на 1900 - 2000 ем сейчас. )) при весе 75)))
Сегодня день ног был :смерть:
 
Я так и не разобрался что они где покупают.
Как таковой моды тут нет.
90% ходят спорт и кэжуал.
Молодёжь поголовно в north face, найк, адидас. Постарше Хейли Хансон, Коламбия, и всякие такие бренды, где ветровка дождевик от 150 евро и до 400евро.
Недавно видел какую-то ветровку за 600евро :незнаю: золотых ниток в ней не нашёл...
В аутлетах скупляйся, там нормальні ціни . У вас там їх повно повинно бути. Ну і не на початку сезону, звичайно.
 
В аутлетах скупляйся, там нормальні ціни . У вас там їх повно повинно бути. Ну і не на початку сезону, звичайно.
Аутлеты в районе Дублина только.
Это потратить минимум день и на дорогу - надо брать евро 500 700 и на сезон покупать.
Хотя с такой погодой - вечная весна, одежды особо много не надо.
Обувь в основном нужна.
 
Если кому интересно.На семью из 3-х человек.Жрачка,мои сигареты в среднем около 30-35.Диета жены после инфаркта недешева.Шмотки не считал.Таблетки жены и анализы с врачами это отдельная статья.
 
Аутлеты в районе Дублина только.
Это потратить минимум день и на дорогу - надо брать евро 500 700 и на сезон покупать.
Хотя с такой погодой - вечная весна, одежды особо много не надо.
Обувь в основном нужна.
Та не видумуй... TK Maxx, SportsDirect і магазинчики типу Regatta, Trespass, Mountain Warehouse etc в шопінг-моллах вполнє спасуть ситуацію, якшо труси за 500е не потрібні, звичайно 😀
 
Кг вроде.
И есть по 750гр
County Loaf.
Единственная замена чёрному салтовскому пока которую нашёл.
Пока свежий - можно треть съесть и не заметишь)))
все правильно. полукилограмовый ржаной немецкий стоит 1,3 £ в Теско.
 
Та отож пугают меня дефициты у женщин на 1500 если она не 50 кг весит :незнаю:
Я как то недавно решил устроить эксперимент. Пару дней питался как в блокадном Ленинграде. Спек 2 буханки ржаного хлеба (норма там была для служащих (не военнослужащих) 400 грамм в день). Так вот одной буханки хватает на день в принципе если еще ее есть с небольшим количеством сала либо любого другого жира. Да есть чувство голода и снижение двигательной активности. Но думаю долго злоупотреблять с такой диетой не стоит. Будут негативные последствия для организма.
 
Назад
Зверху Знизу