Кто сколько нынче в Харькове тратит денег "на жизнь"?

Ріжеш солоні огірки вздож навпіл або на 4 частини якщо здоровий. А потім в кляр (яйце - мука) і на сковорідку до поки не підрумянеться. Під пиво - бімба.
Олігархам такоє і нє снілось, завідуют молча.
 
Тут усе просто - якщо огірки смачні, то вони смачні і смажені, а якщо вони гівно то краше від смаження не стануть.
Я нє успеваю запісівать за вамі, сєнсєй! Но успєваю хотя бі сохраніть для історіі самоє цєнноє:

b06a9.jpg
 
Ящичек один на кухне решил доделать...
17108309413304579778630950435083.jpg
 
2 кусочка ДСП надо было на фасадную часть, 0.2 квадратных метра, а еще надо донышко, фурнитуру и тд. Короче почти трешка на ящичек своими руками.:confused:
 
Є такий старий анекдот про розбитий запорожець- "Вах, дорогой, зачем такой дорогой машина покупал?" ...:незнаю:
За половину цієї суми в Епіцентрі три ящика дають...:
1710867500990.png

Кухонний модуль на 3 ящики Еверест Еко 400 без стільниці Дуб сонома/Трюфель
ЗІ. О, мабуть дорого тому, що ручна робота:увага:
 
"И дождь смывает все следы"
Особенно если никуда не ходить и следов и денег нигде не оставлять.
 
Як писав Богоміл Райнов " Немає нічого кращого, ніж погана погода"...
 
Квитки на виставу, в сумі трохи більше тисячі.
Скоро на паски все купувати, треба суму прикинути.
А поки що яйця шоколадні)

IMG_20240319_194131.jpg
А можна про виставу докладніше. Хто, що, коли, скільки?
До війни передивилися майже все театру "Может быть".
 
:) Так можно и до жареной селедки , прости Господи, дойти :)
Ну я когда учился в школе,так у нас по четвергам это была не редкость.Жареная селедка.Норм тема.Только воняло на всю школу:ги:
 
Ну я когда учился в школе,так у нас по четвергам это была не редкость.Жареная селедка.Норм тема.Только воняло на всю школу:ги:
та ну, в наших школах жарили скумбрию, камбалу, тоже запах на любителя. А вот вьетнамцы в общаге ХПИ действительно селедку жарили. Этот запах ни с чем не спутаешь
 
В Аврорі купила лампочки за 49. Великі, гарні. Зараз думаю - ну ти дурне як ото в анекдоті про дівчину, що вибирала самий великий огірок))
Вдома виявилось що плафони люстри для них занадто маленькі. :(
:клас:
" Батьку, не лізе..."(с)
:D
 
Я забобонна) по факту.
Госпаді божє я це зібрала, пекельна конструкція.
Було

Стало IMG_20240319_212852.jpg IMG_20240319_212907.jpg
Ех, невже нема нікого поруч, хто б зібрав? Я не буду нічого казати про те, що вийшло, ви ж не електрик, але очі плачуть трохи.
 
та ну, в наших школах жарили скумбрию, камбалу, тоже запах на любителя. А вот вьетнамцы в общаге ХПИ действительно селедку жарили. Этот запах ни с чем не спутаешь
Так жарят же не соленую селедку, а свежую, очень даже вкусно. Но воняет, да.
 
Так жарят же не соленую селедку, а свежую, очень даже вкусно. Но воняет, да.
Вы очевидно не в курсе, но вьетнамцы жарили именно соленую, предварительно вымачивая ее. А свежемороженной в Харькове в 80-х я не помню в продаже
 
Назад
Зверху Знизу