Критика опозиції. Конструктивно, конкретно, свідомо

на першому місці в бувшій колонії повинна бути деколонізація
Может кто-нибудь сказать, на каком языке написано выделенное? Переводчик выдал "колишній".
И еще я никак не пойму, что такое "деколонізація". Если колония бывшая, то...? Что конкретно, по пунктам. Мне "нипанятна".

Проклятые угрофинны.
Они наняли неОдекватов писать тут на ХФ всякую хуйню под видом свидомых. Тем самым дискредитируя идеи деколонизации, свидомизации и гопакизации.
Вот я на полном серьезе так думала. Они же пишут на форуме Харькова. И при этом постоянно высмеивают и оскорбляют харьковчан. Не забывают упомянуть об их умственных способностях. А разве так агитируют за свои идеи?
Посылаю в проклядых агентов кремля, придурившихся свидомыми в этой ветке, фиолетовый луч кровавой диареи.
:іржач::іржач::іржач:
 
Может кто-нибудь сказать, на каком языке написано выделенное? Переводчик выдал "колишній".
И еще я никак не пойму, что такое "деколонізація". Если колония бывшая, то...? Что конкретно, по пунктам. Мне "нипанятна".


Вот я на полном серьезе так думала. Они же пишут на форуме Харькова. И при этом постоянно высмеивают и оскорбляют харьковчан. Не забывают упомянуть об их умственных способностях. А разве так агитируют за свои идеи?

:іржач::іржач::іржач:
Уральский огород розповідає як і що треба в Україні говорити і якими мають бути харків'яни :рл:
 
А нас тут трое пишут. Иногда я: чистокровная украинка по всем документам, родом из Харькова. Иногда моя дочь студентка балуется политикой. Иногда моя подруга (сейчас в разводе :)) родом из Пирятино, а ныне проживает в Московской обл. Так что фото у нас коллективное, ник общий. А вот того выделенного слова отродясь не слыхала даже моя учительница по укр.
 
А нас тут трое пишут. Иногда я: чистокровная украинка по всем документам, родом из Харькова. Иногда моя дочь студентка балуется политикой. Иногда моя подруга (сейчас в разводе :)) родом из Пирятино, а ныне проживает в Московской обл. Так что фото у нас коллективное, ник общий. А вот того выделенного слова отродясь не слыхала даже моя учительница по укр.

Классно! Давай все три.
 
Классно! Давай все три.
Ну вот. Дожили. Щас ещё и обнажёнку потребуют. А начинали вообще с идей по поводу конструктивной и типо конкретной свидомости. Видать таковой в природе не существует, раз тема так низко съехала.
 
Может кто-нибудь сказать, на каком языке написано выделенное? Переводчик выдал "колишній".
И еще я никак не пойму, что такое "деколонізація". Если колония бывшая, то...? Что конкретно, по пунктам. Мне "нипанятна".
у всіх колишніх колоній нове життя починалося з головного.
головне - це єднання.
після того як колонія здобуває незалежість від метрополії в такій колонії є дві групи людей - ті, хто здобув незалежність і ті, хто був на стороні метрополії, тобто був проти незалежності.
в старі часи програвшу сторону садили на палю та зрубували голову.
так досягалося взаємопорозуміння між переможцями та програвшими, які ще залишилися живими.
зараз21 сторіччя, отже треба діяти сучасними методами.

зокрема в Україні це означає що треба з нащадків окупованих (патріотів незалежності) та нащадків окупантів (патріотів совка\росії) зробити однорідну масу.
бо якщо не змішувати їх то вони замість спільного будування стін нашого будинку будуть кожен сам собі хатку будувати і кожен иншому її руйнувати.
як наслідок скільки б років не пройшло а країна буде стояти на місці бо замість 50+50=100 на розвиток буде50-50=0 розвитку немає.

як зробити однорідну масу?
зазвичай переможець робить переможених під себе.
особливість, окремішність українців в тому що переможені заховалися в лавах переможців і постійно руйнують всі спробу розбудови держави.
окрім того останні роки вони перестали ховатися і це дуже небезпечно для цілісності країни бо так недалеко або до агресії зовнішньої або до громадянської війни.

отже є 2 варіянти.

1. знищити всіх патріотичних українців. їх 50%. залишиться 30% хахлів, 15% русскіх і 5% инших національностей.
300 років цей плян намагалися виконати. очевидно не вийшло. отже плян не годиться.

2. всім перейти на українську мову і стати українцями різноманітного етнічного походження як американці. це саме те, що вже робили инші колонії, які проводили деколонізацію.

і головне. якщо хто думає з різним ступенем впевненості що є кращі варіянти виборсатися з болота подивіться скільки років ми стоїмо на місці.
але така вже наша ментальність - ми готові братися за що завгодно але не за вирішення найголовнішої проблєми.

зі. і ще. словосполучення ЧІСТОКРОВНАЯ УКРАІНКА є образливим. рекомендую вам його більше не застосовувати навіть якщо ви цього не знали.
 
2. всім перейти на українську мову і стати українцями різноманітного етнічного походження як американці. це саме те, що вже робили инші колонії, які провдили деколонізацію.
США коли виходили з англійської колонияльної залежності першим чином перейшли на мову індіанців Пікачу, незворотньо відмововшись від англійської колонияльної мови. Нам треба повторити цей бесприкладний звитяжний вчинок.
 
спроба зафлудити діялог детектед.
 
навіть якщо ви цього не знали.
Що тут образливого?
США - гос язык остался колонизаторов. Разве это было проблемой в США? Когда-нибудь возникал вопрос языка у американцев?

Правильно ли я поняла, что деколонизация - это 100% мова. И чтоб нигде ни одного рус слова?
 
США - гос язык остался колонизаторов. Разве это было проблемой в США? Когда-нибудь возникал вопрос языка у американцев?
Кстати да-все знают что нынешние американцы потомки индиянских угро-финнов,а никаких то там европейцев.У них даже нынешний вождь живет в большом белом вигваме и носит кличку-"Орол-черное перо".А язык оставили себе почти ангийский и от этого ничуть не пострадали.
 
Що тут образливого?
чістокровная украінка - допускати иснування бруднокровних українців.
а це расизм та українофобство.


Правильно ли я поняла, что деколонизация - это 100% мова. И чтоб нигде ни одного рус слова?
так якщо иснує загроза лінгвоциду.
наразі загроза така иснує.
звичайно все сказане не стосується побуту. там хто хоче так і белькоче з урахуванням мовних прав автохтонів.


США - гос язык остался колонизаторов. Разве это было проблемой в США? Когда-нибудь возникал вопрос языка у американцев?
до здобуття незалежності патріотичні американці розмовляли англійською.
не иснувало мови для патріотичної ідентифікації.
навмисно як це зробили чехи та євреї ніхто мову вигадувати не став.
от і залишилася англійська.
але з Україною то порівнювати не можна.

зі. і взагалі. як тільки шукаємо прикляди ззовні то обов'язково ярусскіє починають якісь одиничні виключення з правил шукати на кшталт швейцарії як прикляд федеративності а фінляндії як прикляд двомовності.
але це натягування гандона на глобус.
бо це виключення з правил тоді як стала норма - унітарність і, відповідно, одномовність.
 
Кстати да-все знают что нынешние американцы потомки индиянских угро-финнов,а никаких то там европейцев.У них даже нынешний вождь живет в большом белом вигваме и носит кличку-"Орол-черное перо".А язык оставили себе почти ангийский и от этого ничуть не пострадали.
А ти хоч одного індіанця знаєш що так впевнено стверджуєш?
І ще раз поясню тім хто не второпав. Якщо держава Україна, нація українська, і мова українська то очевидним є безпосередній зв'язок. Кому не подобається - це його проблеми.
 
І ще раз поясню тім хто не второпав. Якщо держава Україна, нація українська, і мова українська то очевидним є безпосередній зв'язок.
взагалі то обгрунтування трохи инше.
мова українська тому що держава унітарна, отже превалюючою повинна бути мова титульної нації.
якби держава не була унітарною то можна було б розмовляти про двомовність чи багатомовність.
а стосовно нації тут немає спільної мови бо для мене, ліберала, противсіха, патріота нація це одне а для націоналіста нація - це инше.
 
якщо хто думає з різним ступенем впевненості що є кращі варіянти виборсатися з болота подивіться скільки років ми стоїмо на місці.
Мова вытягнэ з болота? Классно!
так якщо иснує загроза лінгвоциду.
Если вы хотите украинизацию 100%, то вы ВСЁ делаете, чтобы этого не произошло. Методы у вас странные. Это и натолкнуло меня на мысль, что вы агенты Кремля.



натягування гандона на глобус.
Возьмите Индию - англ. яз присутствует, а в Африке некоторые страны говорят по-французски. Австралия.
 
Останнє редагування:
Мова вытягнэ з болота? Классно!
а тому числі.
чия мова того й держава.


Если вы хотите украинизацию 100%, то вы ВСЁ делаете, чтобы этого не произошло. Методы у вас странные. Это и натолкнуло меня на мысль, что вы агенты Кремля.
я не націоналіст.
тож не вважаю що українізація повинна бути 100%.
і взагалі - українізація можлива лише на 20%. тож більш коректний темін - деросіянизація.

Возьмите Индию - англ. яз присутствует, а в Африке некоторые страны говорят по-французски. Австралия.
австралія - домініон англії. чого б це їм зрікатися мови?
стосовно всього нагадаю вам прикляд євреїв та чехів. вони коли мови навіть у них не було відродили та написали нову.
а у нас мова є - українська.
тож її невикористовувати - це бути ворогом держави.
це як пароль свій-чужий.
 
взагалі то обгрунтування трохи инше.
мова українська тому що держава унітарна, отже превалюючою повинна бути мова титульної нації.
якби держава не була унітарною то можна було б розмовляти про двомовність чи багатомовність.
а стосовно нації тут немає спільної мови бо для мене, ліберала, противсіха, патріота нація це одне а для націоналіста нація - це инше.
Ні, федерації можуть обходитися і із однією державною мовою.
Це просто здоровий глузд. Здоровий та всебічний розвиток особистості передбачає і розвинену національну свідомість, мовну та культурну самобутність. Українців в Україні більш ніж три чверті, відповідно українська нація не тільки історично, але і фактично є основою українського суспільства та держави. Усі інші мають це усвідомити та адаптуватися.
 
Вот это номер! Все россияне, которые тут тусуются знают мову прекрасно. Но отношения к ним, как к своим нет.

зазвичай на великих форумах з 5 ярусскіх четверо заходять з росії і постійно створюють лють і ненависть.
якщо вони не лізли ми б з отим одним вже давно б замирилися та почали спільно батьківщину укріплювати.

Здоровий та всебічний розвиток особистості передбачає і розвинену національну свідомість, мовну та культурну самобутність.
з кута зору ліберала достатньо щоб людина шанувала українське та визнавала пріоритет української мови.
а патріот вона, чи свідома вона - то вже діло десяте.
 
Назад
Зверху Знизу