- 🔴 21:35 Повітряна тривога в Харків.обл.
- #7901
вы все смеетесь, а в мордоре, те кто верит в заговор массонов - очень умные люди - они все прошарили
но ленина нужно однозначно похоронить![]()
А там есть те кто не верит?
Перегляньте відео нижче, щоб дізнатися, як встановити наш сайт як веб-програму на головному екрані.
Замітка: Для цієї функції наразі потрібен доступ до сайту за допомогою вбудованого браузера Safari.
вы все смеетесь, а в мордоре, те кто верит в заговор массонов - очень умные люди - они все прошарили
но ленина нужно однозначно похоронить![]()
я правильно понял,православный жидоофицер себя сравнивает с президентом? да еще милошевичем
там даже есть которые в великого Пу не верят - но их малооооА там есть те кто не верит?
А там есть те кто не верит?
кажись еще нетЛуганск ещё не взяли?
клиническая психиатрия,увы упустила пациентов.Не себя. Он Хуйла с Милошевичем сравнивает. Причем не первый раз уже.
не не не - еб"ный бабайЕханный бабай...
блин, только в голову пришло
в свете нынешних событий в мордоре - советую пересмотреть фильим "Обитаемый остров"
Бондарчук что то знает
кажись еще нет![]()
Бабая с "похороните Ленина" уже тут показывали?
Гіркін: "Нас відрізали від Росії... Все дуже погано!"
Ігор Гіркін, лідер бойовикв ДНР написав, що терористи знаходятья в безвихідній ситуації і українські війська перекрили їм шлях відступу
Про це на "Форуме Коллеционеров" в темі обговорення "Военные Сводки с Юго-Восточного фронта" пише користувач "Котыч". Під цим ніком на форумі зазвичай пише Ігорь Гіркін, передає Еспресо.TV.
"Бравурні повідомлення ... як вони дістали! "Ополчення перемагає!"... Ага... два рази... Один до одного повторюється (але в куди більшому масштабі) ситуація зі Слов'янському - противник, просуваючись крок за кроком, "ріже" нам комунікації, а в "твітерах "звучить" Все хорошо, прекрасная маркиза!", - пише користувач "Котыч"
Також, згідно повідомлення, вчора українськ війська перерізали останню основну трасу, що зв'язувала Донецьк з Луганськом і, відповідно, з Росією.
"Опорні пункти противника розташовані тепер в селищах Біле і Весела Тарасівка. Зараз укри поспішно закопують в землю кілька десятків танків і БМП, щоб виключити можливість прориву оборони. Зараз знову почнеться в коментах на всіх ресурсах: "Ігор Іванич засумував" з натяком - що всі "не так вже погано". Все дуже погано! Тактичні перемоги на другорядних ділянках не можуть змінити стратегічну обстановку і результати стратегічних поразок! А здача Білого і Веселої Тарасівки - це в наших масштабах саме стратегічна поразка! Зараз нас відрубують від кордону - тобто від будь-якого постачання", - пише Гіркін.
"Вночі противник пройшов через Тоненьке до аеропорту Донецька, створивши мережу опорних пунктів, кожен з яких захищений 5-7 танками", - додає він.
на счет бондарчука это сарказмБондарчук снимает за российские деньги фильмы, ничего он не знает. Просто Стругацких экранизировал, те что то знали
⚠ Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент та не бачать рекламу.
Не понял еще вчера тут толпы рашиССтов тявкали что наших взяли в котел и добивают уже.
генерал Деникин давно бы застрелился из наградного револьвера.а у фанатика Гиркенда кишка слаба"Что в этой ситуации сказал бы генерал Деникин?"
генерал Деникин давно бы застрелился из наградного револьвера.а у фанатика Гиркенда кишка слаба
видео смотрели про дончан и Губарева?
Уходите!
А нам некуда!![]()