КЛИК, новая игра для любителей кинематографа. (БФ)

Будете ли вы принимать участие в игре КЛИК?

  • Скорее всего, да

    Голосів: 0 0.0%

  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    15
Саса писав що потрібно викладати пост автора який би підтверджував що саме він виставив той чи інший фільм. Тому сасі достатньо оформити свої улюблені фільми, розіслати цим людям та попрохати вислати ці ж фільми йому назад, начебто саме від них надходить пропозиція, як він вже це робив. Все. Можна грати.
Чаривный помичнык, вы б не лизлы з гимном у тему, тема не сасочкина, вона уже суспильна, вже декилька громадян зацикавылыся, тож заберить своэ лайно, та заходьте з конструктывнымы пропозыциямы, будьте панночка так ласкави.
 
Полотно такое полотно. Зачем вообще писать такое? Нужно меньше текста для незнающих в правилах, я когда кнопку нажал, мне плохо стало
 
ну так прочитал или нет?

Зежик психанула, может пора КЛИК стартовать?

Верес как ты не хочешь за меня стать ТСом первой темы, а то у меня до апреля просто времени нету (((
 
ой, не стройте Ви свое счастье на чужом горе ... иллюзии - это грязная штука, по итогу ...
 
ой, не стройте Ви свое счастье на чужом горе ... иллюзии - это грязная штука, по итогу ...



Горе там в том, что действительно за уши притянуты кандидаты.
Хотя можно занять позицию Готы и сказать: да пофиг, лишь бы люди были хорошие. Их мнению я доверяю. Их фильмы интересно смотреть, несмотря, что неформат.
 
це ще в кого невтримання гівна :)
З 24.02. ця тема нікому була не цікава поки ти не просрався 05.03 на 9-й день.
З полегшенням, гру відкривати будете, чи ще будете чекати та соплі пускати?

Якщо тема тобі не цікава, для чого в неї заходиш посрати?
 
Флудерастний висер був в тебе, я написав по темі, пораду дав. Ну ти ж лише висери здатний надавати :)

Поради давай тим, з ким граєш, а ми якось і самі розберемося, без порад флудерастів.

Щось ваша остання КІ раптом здохла. Догралися. :D Мабуть, там твої поради будуть ціннішими, бо без них не реанімують.)
 
ну так прочитал или нет?

Зежик психанула, может пора КЛИК стартовать?

Верес как ты не хочешь за меня стать ТСом первой темы, а то у меня до апреля просто времени нету (((

Пробную можно запустить, но хз, наберётся ли достаточное количество игроков.
 
Горе там в том, что действительно за уши притянуты кандидаты.
Хотя можно занять позицию Готы и сказать: да пофиг, лишь бы люди были хорошие. Их мнению я доверяю. Их фильмы интересно смотреть, несмотря, что неформат.

В этом вся суть нынешней КИ - меряются не фильмами, а "хорошими людьми", которые "хорошие" не потому, что хорошие, а лишь потому, что давно играют в КИ и их знают. Логики нет, да и суть игры как выбора лучшего на заданную тему фактически утрачена.
 
Якщо тема тобі не цікава, для чого в неї заходиш посрати?
Ти дибіл? Часом здається, що так.
Ще раз для такого тугодума як ти:
1) останній пост був Марусін 24.02.2017, 00:03
2) ти вирішив просратись 5.03.2017, 10:20 (через 8 днів) цим постом:
Ещё парочку найдём желающих и приступим.
3) я тобі відповів:
Навіщо їх шукати, коли є:...
Де таке вузколобе чудо як ти знайшло, що я заходжу просрати, я хз. Тобі відніше, бо ти ж цим страждаєш.
 
Вот поддержу.

Саса, много буков

Да, для ТСа только сложно будет поначалу учесть всё, но со временем привыкнется. Возможно, длинно выписанные правила помогут сделать игру более качественной.
 
Поради давай тим, з ким граєш, а ми якось і самі розберемося
Та й добре. Мені ваш закритий клуб до одного місця. Я, як ти та Саса принижуватись, записуватись до кожної гри та стогнати про закритий клуб не буду. Це прерогатива таких нікчемних створінь, як ви.

Нахуй с пляжа, так нахуй с пляжа. Проводжати не треба, двері знайду сам. Удачі в вашому зачиненому клубі.
 
Ти дибіл? Часом здається, що так.
Ще раз для такого тугодума як ти:
1) останній пост був Марусін 24.02.2017, 00:03
2) ти вирішив просратись 5.03.2017, 10:20 (через 8 днів) цим постом:

3) я тобі відповів:

Де таке вузколобе чудо як ти знайшло, що я заходжу просрати, я хз. Тобі відніше, бо ти ж цим страждаєш.

Я не "посрати вирішив", а написав по темі. Якщо не доходить, треба лікуватися, мабуть. А от чому тебе так збентежив мій допис, що ти вирішив неодмінно висратися у відповідь на нього, це, певно, клінічне щось.

Ще раз повторюю: свої "цінні" поради, як і коли починати грати у гру, в яку ти грати не збираєшся, давай тим, з ким граєш. Мені такі "поради" до одного місця, а за правилами ХФ подібні пости не за темою топіку є флудом - змирися з цим.
 
Я не "посрати вирішив", а написав по темі. Якщо не доходить, треба лікуватися, мабуть. А от чому тебе так збентежив мій допис, що ти вирішив неодмінно висратися у відповідь на нього, це, певно, клінічне щось.
Ось що цікаво. Уважно прочитав твій допис і мені стало смішно :D
Нічого не хотів писати, але ржачно то як :D

Дивись:

1) по-перше
Я не "посрати вирішив", а написав по темі.

ну якби і я тоді по темі написав :незнаю:
по темі гри, дав поради. Саса у СП написав, щоб обговорювали правила давали поради. Я дав. :незнаю:

2) по-друге
А от чому тебе так збентежив мій допис, що ти вирішив неодмінно висратися у відповідь на нього, це, певно, клінічне щось.
сказала людина, яка на мої пости відповіла відповіла аж двома постами "по темі (як ти кажеш)":
Якщо тема тобі не цікава, для чого в неї заходиш посрати?
Поради давай тим, з ким граєш, а ми якось і самі розберемося, без порад флудерастів.

Щось ваша остання КІ раптом здохла. Догралися. Мабуть, там твої поради будуть ціннішими, бо без них не реанімують.)
Я пости об'єднав. Що можу сказати...
Дякую за цінні поради. Удачі вам, тримайтеся :D
Що ти там про поліно в оці казав? :D
 
Та й добре. Мені ваш закритий клуб до одного місця. Я, як ти та Саса принижуватись, записуватись до кожної гри та стогнати про закритий клуб не буду. Це прерогатива таких нікчемних створінь, як ви.

Нахуй с пляжа, так нахуй с пляжа. Проводжати не треба, двері знайду сам. Удачі в вашому зачиненому клубі.

По-перше, ніхто тебе нікуди не виганяв, а ти сам жодного разу не сказав, що збираєшся грати або хоча б розглядаєш таку можливість.. Хочеш грати - будь ласка, пиши за темою, а от давати поради, кому з ким і як грати, як мінімум, некоректно, якщо сам грати не збираєшся.

Саса й сам за себе відповість, а от я до "кожної гри" не записувався - в Данетки граю вже кілька років, сам же й започаткував розділ на ХФ, друга гра, в яку я хотів пограти на ХФ - це КІ, і сталося це лише 2 місяці тому.. але, як виявилося, ви там самі не можете розібратися у правилах та форматності фільмів. Грати для того, щоб просто спілкуватися, у мене потреби немає. А якщо я захочу знайти і подивитися якийсь новий фільм, грати не обов'язково - можна скористатися пошуком.

Тому в даному випадку мене цікавить лише така гра, де суть гри як неупередженого змагання між фільмами без врахування імені гравця, який їх виставив, збережена.
 
сказала людина, яка на мої пости відповіла відповіла аж двома постами "по темі (як ти кажеш)":

Я пости об'єднав. Що можу сказати...
Дякую за цінні поради. Удачі вам, тримайтеся :D
Що ти там про поліно в оці казав? :D

По-перше, важко відповідати на пост не за темою топіку лише постами за темою.

По-друге, якби я був модератором розділу та мав час і бажання видаляти флуд в усіх темах, я б так і робив. І тоді відповідати на такі пости не було б потреби, бо пости б видалялися.

По-третє, оскільки зараз модератори не дуже піклуються чистотою тем і флуд не видаляють, на жаль, доводиться іноді відповідати на пости не за темою також постами не за темою.

Десь так. Так що з приводу гри, ставлю питання в лоб у третій раз - у тебе є бажання грати чи ні?
 
Так що з приводу гри, ставлю питання в лоб у третій раз - у тебе є бажання грати чи ні?
Це було питання? Не помітив.
Відповідаю:
мені цікава ця гра, мені цікава думка, мені цікаво. Я б грав. Але:

1) правила, багато букв - це напрягає;

2) ведучий (Саса). Він прописав правила, але в КІ порушив маже всі, що навигадував тут. Як грати під егідою людини, що в тебе на очах порушила стільки разів те, що тут порушувати заборонено. Це шоу довгоносиків? Який з нього ведучий? За моїм досвідом по КІ за цими правилами він би вже був відсторонений на рік без усіляких голосувань тим, що його РБ були значно в мінусі. Як такому ведучому довіряти? Як довіряти людині, що все робить з третьої спроби (для того, щоб віддати голос - потрібно тричі переголосувати; щоб дати початок гри, потрібно на протязі 5-и хвилин тричі змінити свою думку). Це все не на його користь, моєї довіри до такого ведучого немає. Ще я сюди можу додати, що він продемонстрував мені, що йому чхати на мою думку. Тому, до біса такого ведучого...

3) хто в грі? Саса, Вереск, Мух та Труе. Шикарно

4) а де гра? Тут одне обговорення, а гри я не бачу. Якщо вона тут і є - підійми собі повіки. Вона щезла серед обговорення.

5) я казав, що мені цікаво поглянути на цю гру. Але після того, як Вереск мені сказав по-суті: або грай, або "нахуй с пляжа"...

Висновок:

Я не бачу самої гри. Ведучий просто взірець надійності та дотримання правил. На вихід з пляжу мені вказали. Тому моя позиція по своїй участі в грі стає однозначною:

Нахуй с пляжа, так нахуй с пляжа. Проводжати не треба, двері знайду сам. Удачі в вашому зачиненому клубі.

Хоча пересікаючись з Вереском у розділі Кіно я збагнув, що він прочитає лише те, що я не хочу грати в цю гру, зробить свої висновки. І відправить мене до клініки :D
 
Назад
Зверху Знизу