Mashaalp M Статус: Офлайн Реєстрація: 06.05.2009 Повідом.: 2201 04.12.2009 🟢 3:12 Відбій повітряної тривоги #1 Ходит вирус у ребенка заболело полкласса. А как у других дела после карантина?
DEMAD Статус: Офлайн Реєстрація: 05.01.2007 Повідом.: 361 04.12.2009 🟢 3:12 Відбій повітряної тривоги #2 +1 и сами
Margoboris Статус: Офлайн Реєстрація: 05.02.2009 Повідом.: 2491 04.12.2009 🟢 3:12 Відбій повітряної тривоги #3 а садики как?