Тут могла бути ваша реклама
  • Автор теми Автор теми АлисаС
  • Дата створення Дата створення
Статус: Офлайн
Реєстрація: 08.01.2009
Повідом.: 15522
Запілю)

Хочу відєть показівать і обсуждать моду в одеждє харьковчан!
А возможно і нє только)
Вєдь одєжда - вторая кожа)
Это защіта і сігнали общєству)
О настроєніі і состояніі організма)
О принадлєжності індивідуума к вібраной ім культурє, пєріоду врємєні, вєрє)
О взносах індивідуума в єкономіку опрєдєльоніх проізводств)


Я стала любіть чітать всє єті капсулі...
Прєтапортє... Переглянути вкладення 13344552

іВообщє)
Я полгода уже тут когдато отпахала!

(((МодеРаторОМ)))
 
У міня есть модніе ботінкі в пупіришку, ето щітается?..:незнаю:
Переглянути вкладення 13344559

?-Гарні)

АлеМійЛюбий-З-ЕфірчикУ)))

Внасвтакихвжєпівмістаходе)

НавітьуТранваях!
Бач!
ВчораЗайшлаУПершийТранвай)
(((ТАОДРАЗУ)))

Переглянути вкладення 13344560
 
Назад
Зверху Знизу