Кавказці атакують Київ. А чи зможуть у Харкові дати відсіч агресорам із Кавказу?

Для того, чтобы победить горцев в Харькове славянам надо сначала победить Правоохранительные органы.
для начала нужно победить свою лень и похуизм, а уж потом всякие органы

Единственный кто может дать отпор армянам(как показывает история) это евреи =)

турки еще могут ;)
 
Це заслуга колишнього Вашого сусіда - Петросова. Він обирав підходяще приміщення поближче.
Та яке має значення чия і цьому провина? Сам факт його існування доводить, що воно їм тут потрібно і може цілком нормально існувати, бо для того шоб чинити цьому супротив потрібно мати якісь внутрішні принципи у цьому питанні, та мати засоби впливу, а інакше всі ці інородці будуть і далі тут себе вольготно відчувати.
 
а інакше всі ці інородці будуть і далі тут себе вольготно відчувати
Це вже попахує ксенофобієй. Я за те, щоб усі наші гості відчували себе нормально, але не займалися криміналом. Та й ми маємо завжди бути готовими, щоб дати відсіч неадекватній поведінці.
 
Если возникают какие-то стычки между нашим людом и черными, нужно побеждать, заступаться за наших, показывать что мы сильнее.
Не показывать свою "гниль", "моя хата с краю", биться до победы!!!
 
Я принципиально не пакупаю у них не на барики не на гертруде
они наймут наших. Решение должно быть глобальным, т.е выбрать к примеру националистов во власть, только здоровых националистов, а не пиздунов. Принять соответствующие законы и депортировать по любому поводу, можно и без повода :).

Це вже попахує ксенофобієй. Я за те, щоб усі наші гості відчували себе нормально, але не займалися криміналом.
Я за то, что бы все наших гости, со временем отправились к себе домой.
 
[URL=https://***/fp/69c8984f4730487688bc2eadb7d6b3e6][/URL]
 
Назад
Зверху Знизу