Какие словоупотребления вас бесят?

  • Автор теми Саныч
  • Дата створення
выражение типа "крайний раз" употребляют только долбоебы
 
На протязі дня
Ніт (хіба що жартівливо, як і інші слова, де неправильно тулять "і")
Приймати участь
Велике дякую 🤬
 
Останнє редагування:
"Получаєтся", як слово зв'язка в оповіданні (звернув увагу, що ним зловживають російські полонені в інтерв'ю, тому дратує особливо).

Ну, ета, получаєтся, стаялі ми, палучаєтся, на пазіциі в лєсаполкє, палучаєтся...
 
Та мабуть той самий, який папріку обізвав "болгарськім пєрцем"
Таку дівчину "пєрцем"... як так?

1705251395565.png
 
"Задавати запитання" з тієї ж категорії
Насправді в цій категорії багато словосполучень, бо в нас купа кальки. Я написала ті, які найдужче мене чіпляють (ще й не всі згадала), перше й третє з них через специфіку моєї роботи :)
Але оте велике дякую!.. повбивав би! (с)
 
Насправді в цій категорії багато словосполучень, бо в нас купа кальки. Я написала ті, які найдужче мене чіпляють (ще й не всі згадала), перше й третє з них через специфіку моєї роботи :)
Але оте велике дякую!.. повбивав би! (с)
Так, русізми, хай їм грець!
 
Притом, что они на самом деле фиолетовенькие. Какой дятел их синенькими обозвал? Это еще дополнительно бесит :D
Собирался написать, что сие - "глубинный россиянизм", да глянув выше, вижу, что коллега именно это и имел в виду.
 
"Получаєтся", як слово зв'язка в оповіданні (звернув увагу, що ним зловживають російські полонені в інтерв'ю, тому дратує особливо).

Ну, ета, получаєтся, стаялі ми, палучаєтся, на пазіциі в лєсаполкє, палучаєтся...
- И как же так получилось?
- Ну, не получилось.
©
 
Бiсить чисто кацапське "ща" замiсть нашого "щас", або на худий кiнець "сейчас", якщо вже тiльки росiйською вмiють спiлкуватись. Доречi, деякi ХФорумчани цим "ща" грiшать теж
 
Назад
Зверху Знизу