Качественный бесплатный хостинг

Статус: Offline
Реєстрація: 19.04.2008
Повідом.: 570
Качественный бесплатный хостинг

Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
- мой бесплатный хостинг (PHP 5.2.10, MySQL 5.0.84, Apache 2.2.12 (linux), cp - vista panel, траф - 10гб(возможно увеличение по потребности, 300мб винт(возможно увеличение по просьбе) 3 базы mysql) без баннеров и рекламы! В чем подвох?
Ну единственный минус - домен четвертого уровня, однако качество хостинга на уровне дорогого, что позволяет потратить лишние деньги на домен, или купить его по-дешевке у нас;)
Если сайт хорошо развивается, возможна бонусная покупка домена второго уровня. О подробностях pod-stas[@]***** :yahoo::клас:

ап, собственно
 
что то с когдировка не то при вкладке, регистраци...
 
ТС, это конечно все интересно, ну а смысл?
Если на том же хостинге можно стать бесплатным реселлером ))) и получить домен третьего уровня ваш_домен.0lx.net?

Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі


Сорри что открыл глаза общественности :(
 
Ну и что? Мб кто-то не знал. Тем более я даю бонусы при регистрации домена...
 
Якісний безкоштовний хостинг на 000webhost. Він найкращий серед безкоштовних. Uptime 99.9, 3 бази mysql, простір 1.5 гіга. Можна прикрутити три сайти
 
пользовался в детстве 000webhost
не знаю - мож не повезло, но тормознуто было шо ппц :)
 
это сильно жестоко с такой скоростью сливать а если обрыв...
 
думаю, olx.com этот домен отберет таки
 
Пару месяцев назад сливал от туда бекапы клиента, заняло ~24 часа, скорость их канала = 10 кб/сек.

Я користувався три місяці, все нормально, половина укр. хостерів програє їм у якості. Я не заперечую, мінуси в них є. І серед безкоштовних він найкращих, даю сто відсотків :клас:
 
Я користувався три місяці, все нормально, половина укр. хостерів програє їм у якості. Я не заперечую, мінуси в них є. І серед безкоштовних він найкращих, даю сто відсотків :клас:

А я вот плюсов не вижу. Что хорошего в постоянно тормозящих сайтах? Если у Вас инет 64 кбит/сек то Вы конечно и не заметите.
Насчет половины укр. хостеров здесь я бы поспорил, потому как Вы не могли пользоваться даже половиной укр. хостеров, а отзывы не всегда показатель ибо всем клиентам не угодиш.
 
Останнє редагування:
А я вот плюсов не вижу. Что хорошего в постоянно тормозящих сайтах? Если у Вас инет 64 кбит/сек то Вы конечно и не заметите.
Насчет половины укр. хостеров здесь я бы поспорил, потому как Вы не могли пользоваться даже половиной укр. хостеров, а отзывы не всегда показатель ибо всем клиентам не угодиш.

Мова йде за безкоштовний хостинг, який звичайно програє платному. Плюси-на ньому можна розміщувати свої навчальні сайти, а трохи підучившись перейти на платний (в усякому випадку, саме так я поступив).

Або можна запустити новий сайт, поволі його розкручувати, не хвилюючись за потрачені кошти на хостинг :), так що плюси все ж таки є. Щодо швидкості, то я не погоджусь, пригальмовує, але, повторюсь, як на безкоштовний хостинг, то супер.
Звичайно, що я не користувався половиною українських хостерів. Кого цікавлять відгуки є карман, та декілька менших форумів. При бажанні не важко знайти інфо в Юнеті
 
Поставил БУКС на ваш хостинг не удалят?
 
Користувався деякий час. Все залежить від того які "сусіди" по серваку попадуться. Бувало шо гальмувало. Створив новий акаунт, попав на інший сєрвак, все працює зашибісь.
Купив платний, забув про нього.
Хоча якщо комусь треба повісити сайт, на який майже ніхто не ходить, і на бабло попадати не хочуть, то саме те що треба.
До речі, спершу замовляв у них же платний. Не сподобалось, через їх дурний маркетинґ, я планував одну суму, в кінці вийшла інша. ПОтім ще якісь умови вилізли. Коротше врятував мене манейбек. Купив hosting.ua . Вроді нічо так працює. Спершу були різні лажі, падав пару раз. А тепер все ґууд.
 
Назад
Зверху Знизу