Йобана русня

Рашисти готуються втікати з Каховки, черговий «жест доброї волі?»​

Памʼятаєте, як в Херсоні перед відступом рашисти вкрали єнота?
Так от. Олег Зубков, який минулого разу приїхав особисто красти наших тварин, судячи з усього натякає на черговий «жест доброї волі» росіян в Каховці. Так ще й анонсує нову крадіжку!
Хай ці покидьки памʼятають, що Україна за своїм обовʼяково повернеться!

 
Хуйлу поставили пямятник

В Великобритании в селе Bell End открыли статую
Хуйла.

Статуя получила одноименное название с селом, только полное слово.

Здесь уже начинается игра слов – "bellend" на английском является аналогом более распространенного варианта ругательства в США, известного как "dickhead".
Дословно – головка члена, или "хуеголовый".
 
ещё раз убеждаюсь - сраное подкремлевское говно

 
Орки самі нам підказують, які об'єкти в першу чергу треба знищувати на російській території.
До речі сам оцей канал Клирик начебто такий - перетакий антирашинський..Але декілька хвилин назад я просто залишив у коментах допис, який мабуть ніяк не співпадав з баченням цього сумнівного блогера з раші ( тепер він мешкає мабуть в Європі і був раніше якимось у РПЦ) - так мене заблокували чисто за альтернативне судження у коментах..
Там своя секта шанувальників виходить... З України, нажаль, також є...Начебто все правильно, криють русню, за Україну..Но щось воно чимсь іноді попахує...Так що я більше не можу входити на той канал, хоча з нього тут викладав телеги...Ну і пішов цей Клірик нахер... :D
 

У московитів не існувало ніякого вибору- треба було знімати з чергування ракети Южмаша, яки вичерпали ресурс та щось ставити на чергування. Фактично Сармат це стара Сатана, яку кацапи намагаються виробляти в КБ яке виробляє балістичні ракети для підводних човнів
Good luck with that
Вангую - йобне так, що всі московитів обсеруться.
 

На уровне такого:
fellowkids.jpg
 
"Поздравляю. Распишитесь"

В России разразился громкий скандал по поводу так называемой "спецоперации".
На видео попало, как полковник ВС РФ поздравляет родителей с ликвидацией в Украине сына-оккупанта.
- "Поздравляю вас, и распишитесь вот тут для отчета", - говорит российский офицер родителям "двухсотого".
Мать убита горем, рыдает.
Инцидент, предварительно, случился в одной из народных республик России. Родители одеты бедно, дверь их дома утеплена клеенкой.

Ситуацию прокомментировал в Telegram украинский журналист Денис Казанский.


_________________________________________________________________________

Нагадало вже широко відомий мем - "Здоровья погибшим"(рус.)
Отой полковник просто стовідсотково точно символізує нинішню рашинську владу - та й загалом увесь оркостан як державу.
Тупий холодний механізм вбивства.
Геть похуїстичне, жорстоке й позбавлене всього людського, утворення, яке методично, крок за кроком, знищує все до чого здатне дотягнутися.
Рівень розлюднення рашиянців наразі є просто позамежним.
 
Назад
Зверху Знизу