Йобана русня


В часе - вообще 60 минут. вот где бред. Почему не 100? Нахуя каждый раз при пересчёте - из процентов в секунды переводить?

Ты ж в курсе, что если я пишу 1,5 часа - это 90 минут. Если 1,5 минуты - это 90 секунд, а если 1,5с - это 1,5с, блядь. Потому, что до метрической системы (а секунду - до придумали) - не меряли так точно, и всё, что мельче секунды - в десятичной системе, а от секунды - 60*60*24.
к стати, нахуя в сутках 24 часа? Почему не 100??? Ладно - в окружности все 360 градусов, но почему, хотя-бы, не 36? Хоть понятно было бы.
Нет, блядь - 24... откуда????
 
КП, вы там это, хоть фильтруйте
а лучше гоните в шею запоребрик всех кривославных попов

 
Мені про це можна не розповідати. Я про корупцію(а це саме корупція) в Європі один з перших писав. При тому, корумпована там саме верхівка, і саме кацапськими нафтодоларами. Корпорацій це теж стосується. Тож це не м'якотілість, це "свій інтерес" та лицемірство прикрите "толерантністю". Конкретно про Германію і шрьодера. І вже потім проце почали писати українські ЗМІ. За німцями теж доводилось спостерігати в соц мережах, групах і т.п. - ватники, зі своїми тарганами. І складається таке враження, що теж хочуть "можимпавтаріть". Принайні за своєю "іперськістю" сумують. Думаю це стосується майже всіх країн що були колись імперіями, Австро-Угорщина, до речі.
Кацапський спрут десятиліттями запускав в Європу свої відростки, чи нам не знати як це робиться?
 


 
уже где-то на хф было, но не помню в этой ли теме. просите, если бояню, просто не могу не

В Москве ведьмы провели "круг силы" в поддержку Путина и заодно прокляли его врагов - меня т.е.

п.с. у криворогих даже круга не получилось, квадратом стали

https://www.facebook.com/
 
хто дивися виступ віктора федоровича?Воно і так говорити не вміло а перебування на кацапщині позначилося не кращим чином.Жаргону набрався
 
Не дивився і не хочу. Все одно наріжуть та покажуть найкращі моменти, замість зелемойші подивлюсь
 

тю, чего эт набрался? Просто перестал сдерживаться и вспомнил все, что знал.
 
А мы на них Немону натравим и Ихтиса с супругой...
 
не, рогатые
они самые
они уже на любой цирк пойдут
 
А не думал про градацию американских разводных ключей например
У них они в дюймах меряются типа:
3/16
15/63
11/32
5/8
и т.д
 
тю, чего эт набрался?
того шо в Україні воно хоч і косо/криво але ж без фені у прямому ефірі
Це в кацапів воно набралоськацапи самі не помічають як в них гоп-стоп-стайл в прямих ефірах процвітає.
 
смех смехом, но у меня сегодня из-за этих тварей прединсультное состояние

на всякий случай просто прочтите раза 3, даже если не верите, агностик, язычник, мусульманин и т.п.

Отче наш, (прим - эти два слова - код защиты)
ти є на небесах,
нехай святиться ім'я Твоє;
нехай прийде Царство Твоє;
нехай буде воля Твоя, ─ як на небі, так і на Землі.
Хліб наш насущний дай нам сьогодні;
і пробач нам провини наші, як і ми пробачаємо винуватцям нашим;
і не введи нас у спокусу,
але визволи нас від слуг Лукавого. (прим - сам Лукавий недавно но надолго забанен)

Бо Твоє є Царство, і сила, і Слава,
Отця, і Сина, і Святого Духа
нині, і повсякчас, і на віки віків.
Амінь
 

Ну, теперь у него всё точно будет заебись
 
Я вообще нихуя в это не верю. Ни в это, нив баб в балахонах, которые хоровод в мацкве водили
Хуй я на них клал. Желаю им всем вместе с хуйлом мучительно сдохнуть
 

Ну а резьбы у нас используются стандарты как метрические, так и дюймовые,
и ниче, все живые