Йобана русня

💥Этой ночью было атаковано предприятие российского ВПК "Базальт", – УП.
Предприятие занимается производством: Авиационных бомб, средставами идентификации и поражения подводных лодок, гранатомётными комплексами, гранатами, минометным вооружением, снарядами для артиллерии.

2E0mN3YWP1zi9M59y1RTHN52ni8u5seziF.jpg


 
То каменюка в мій город? Я навів факт. Одиничний. Якому був свідком. Не з київського Майдану, а з мітингу на підтримку Ющенка у Харкові. Назвав дату, час, місце .

Того молодика, звісно, вже не впізнаю - сплило 20 років. Але факт залишився фактом. Конкретна особа з радістю полишила виданий йому інвентар та пішла собі.

Отой фіберглас довго використовував, протягуючи "кручену пару" STP cat. 5E проміж дерев (аматорська локальна мережа працювала у селищі років так десять). Ну, а прапор можна запропонувати OLX, на аукціон. Якщо не викинув.

У житті довелося спілкуватися з безліччю людей. Від прибиральниць до академіків. Від сантехніків до нардепів з Верховної Ради. Чим вище посада, тим менше совісті.

А винайманий "патріот" - огидне явище. Найголовніші вже давно співчувають Україні з-за кордону. Ні?
Ти придумав історію, а тепер узагальнюєш, щоб виправдати власну ницість.
 
Ти придумав історію, а тепер узагальнюєш, щоб виправдати власну ницість.
Навіщо мені було вигадувати таку історію, та ще в таких деталях? Ще жива людина, з якою я йшов пішки в той день через майдан Конституцій з вул. Чайковського.

Але записувати з нею розмову та заливати її до Ютуба не бачу жодного сенсу. Їй вже під дев'яносто років.

Тож вважаю, якщо людина переконана у своїй стовідсотковій правоті та безпідставно звинувачує у брехні інших аж до нестями - то вже до Сабурової Дачі. Бо я - не лікар.
 
Навіщо мені було вигадувати таку історію, та ще в таких деталях? Ще жива людина, з якою я йшов пішки в той день через майдан Конституцій з вул. Чайковського.

Але записувати з нею розмову та заливати її до Ютуба не бачу жодного сенсу. Їй вже під дев'яносто років.

Тож вважаю, якщо людина переконана у своїй стовідсотковій правоті та безпідставно звинувачує у брехні інших аж до нестями - то вже до Сабурової Дачі. Бо я - не лікар.
В твоїй "історії" подібний до правди лише "факт" - тобі продали вудку. Далі - вигадані тобою правила, згідно яким продавати тобі вудку було повною зрадою ідеалів майдану, а потім - огульне звинувачення всіх патріотів України в продажності.
Скабєєва приблизно так само "працює.
 

Все что россия может это хрущи и хрящи выпускать...
А Китай поставляет в россию - автомобили, компьютеры, телефоны, бытовую технику, спец.технику...
Китай сожрет лаптестан без войск фронтов и боевых действий,
по-азиатски изощренно нарежет ломтиками, замаринует - и сожрет.
А лаптестанцы еще и осанну будут петь новым правителям, потому что у них, например, вот такое:

нормально.
 
продавати тобі вудку було повною зрадою ідеалів майдану, а потім - огульне звинувачення всіх патріотів України в продажності.
Вудлище я купив (нагадую - за 2 грн. замість 12...14). Прапор отримав безкоштовно. У подарунок. Чи навпаки, прапор за дві гривні, а фіберглас за "спасибі" - вже не пам'ятаю. Коротше, "два в одному", гуртом.

Процитуй, будь ласка, де я "огульно звинуватив ВСІХ патріотів України". Один запроданець - не показник, але такі факти відомі й іншим. Відсоток "заробітчан на мітингах" від загальної кількості приймавших участь у схожих заходах не знаю.

То хто з нас двох Скабєєва?
 
да как-то не совместимы оружие и храмы и бог . это ведь разные вещи . оружие чтоб убивать . а храмы - чтоб проповедовать не убей . не укради .
Вполне совместимы.
Не убий и не укради - это про ближнего твоего.
А остальных можно и нужно.

Пидорская церковь опасна.
Как, впрочем, и всякая другая, потому как пропитана
иезуитством и словоблудием.

Храм это орган правосудия. В ситуации, когда другие отсутствуют.
Со всеми вытекающими.


Ну например, что может быть небогоугодного в нейтрализации
кацапских оккупантов и отъёме их барахлишка в качестве трофеев?
Вполне и очень даже богоугодные мероприятия.
 
Останнє редагування:
«Російський військовий корабель, йди на хуй!» (с)

Без імені.png

photo_2024-05-14_18-04-28.jpg
 
Назад
Зверху Знизу