Йобана русня

5140322.jpeg

8298548.png
сколько надо убить кацапских бабок и коз, чтобы отомстить за сегодняшний расстрел брата с сестрой в сумской области?
 
Подох, да и хер с ним. А вот то, что не крещёный был, - это обидно. Батюшка клиента упустил.

20240127_210212.jpg
 
Паш, я за брата с сестрой если шо...
Дед ты хоть бы не улыбал я всегда за родню не за страну , а тут тереть это в инете поржал, я за маму если шо у мну больше никого нет, а окуппантов на цвет флага и родины я не делю, всех завалю пока жив
 
Подох, да и хер с ним. А вот то, что не крещёный был, - это обидно. Батюшка клиента упустил.

20240127_210212.jpg
Ну фсьо... Терь его даже в ад не пустят, будет болтаться между мирами и по ночам у родни туалетну бумагу тьірить.
 
Подох, да и хер с ним. А вот то, что не крещёный был, - это обидно. Батюшка клиента упустил.

20240127_210212.jpg
Прикиньте, хтось переписується:
-володька помер при спробі виставити квартиру...
-співчуття сім'ї злодія володимира, вічний спокій його душі...
-як же так? прокляті господарі квартири, убили таку людину при спробі винести коштовності...

І це на повному серйозі.
 
Прикиньте, хтось переписується:
-володька помер при спробі виставити квартиру...
-співчуття сім'ї злодія володимира, вічний спокій його душі...
-як же так? прокляті господарі квартири, убили таку людину при спробі винести коштовності...

І це на повному серйозі.
Это про мавзолей
 
Прикиньте, хтось переписується:
-володька помер при спробі виставити квартиру...
-співчуття сім'ї злодія володимира, вічний спокій його душі...
-як же так? прокляті господарі квартири, убили таку людину при спробі винести коштовності...

І це на повному серйозі.
Так главное ж в етом шо вічного покою как раз и не будет.
 
Хто, козёл чи коза?
Козьобаба.
В белгородье у ручья, у старого граба,
Проживала не одна стара козьобаба.
Пролетал там как-то дрон,
взвидя козьобабу,
Пеной ей маньду задул,
Вот такой нахаба...
 
Останнє редагування:
Пока нигде не нагуглил. Верим?

 
Аеророзвідка 110-ї механізованої бригади ЗСУ опублікувала кадри відбиття нової атаки ЗС РФ під Авдіївкою. Побоюючись мінного поля, окупанти рухаються виключно слідами минулих штурмових груп - при цьому чітко видно, що їхній танк підривається на міні в ту мить, коли він трохи з'їжджає убік. Проходження слідами минулих штурмів робить пересування окупантів більш передбачуваним, що у свою чергу полегшує роботу українським операторам ПТРК, БПЛА та артилеристам.

 
Назад
Зверху Знизу