Йобана русня

Re: Шо там у кацапов?

Аркадий Бабченко
Вчора о 15:03 ·
В России найдена зарезанной пропавшая недавно американка Кэтрин Сироу.
В пост приглашаются снежинки из комментов к прошлому посту с рассказами о том, как хорошо жить в мире без насилия, цисгендерная я мразь.
А также все любители ездить в трэшевые страны третьего мира, потому что люди везде хорошие, это политики плохие.
Вот пишешь пишешь идиотам - не надо ездить на территории, где живут орки. Обходите их по пермитру рва и не забывайте кормить крокодилов.
Неа. Аааа, Бабченко сеет ненависть!
Ну, в добрый путь.
Езжайте.
 
Re: Шо там у кацапов?

Renegade_-тобі свиното , і модерам- "В Верхнеуслонском районе Татарстана нетрезвая женщина на квадроцикле с тремя пассажирами въехала в сарай. В результате погибла ее 11-летняя девочка.

Трагедия произошла в селе Ключищи. Как сообщает телеграм-канал Mash Iptash, пьяная женщина села на квадроцикл с тремя пассажирами: девочкой 11 лет, подругой и ребенком двух с половиной лет. Они ехали через поле, однако женщина не справилась с управлением и влетела в сарай." Так от--до пянюги я маю холодне відношення.... але по відношенню до дитини твій пост і пост "Замполіт гістапо"....коротше--ще раз--що б твої вилупки і вилупки замполіта також кудись в'їхали і склеїли ласти.

На якій мові написаний цей пост?

Яку тезу хоче донести автор? Тільки коротко і зрозуміло
 
Re: Шо там у кацапов?

он прав. нельзя
 
Re: Шо там у кацапов?

Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі

Пидарасы включили заднюю, и спрыгивают, пизда обдроченцам)
 
Re: Шо там у кацапов?

Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі

Пидарасы включили заднюю, и спрыгивают, пизда обдроченцам)

А уже никак. Очень много фактов всплыло на процессе по MH-17.
 
Re: Шо там у кацапов?

Renegade_-тобі свиното , і модерам- "В Верхнеуслонском районе Татарстана нетрезвая женщина на квадроцикле с тремя пассажирами въехала в сарай. В результате погибла ее 11-летняя девочка..

Нє. Це неправильний переклад.
Самка кацапа вирiшила "ще раз повторити" й протаранила фашиський сарай скрєпним китайським квадроциклом на чолi екiпажу з двох своїх личинок.
В результаті цiєї спонтанної демонстрацiї наслiдкiв зайвої хромосоми - 11-рiчна личинка кацапа вiдправилася на концерт Кобздона одразу з мiсця подiї, iнша чекає на бiлет у мiсцевiй лiкарнi, но на Кобздона вже аншлаг.
 
Re: Шо там у кацапов?

мене твої зоофільні нахили не цікавлять. Аби ти котиків не чіпав.... а так я те проти твого роману з бараном.
Якщо не цікавлять то чому ти овцейоб?
За котиків я тобі червону зірку на пузі виріжу .
Я тобі бошку відріжу. За твій піздьож. І це не жарт.
 
Re: Шо там у *****ов?

Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
Re: Шо там у *****ов?

Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
Предлагаю организовать сбор помощи для кацапа. Книжки,газеты. Я могу удочку подарить.
Можно палку подарить, и его насадить на черенок. пронести на день побеноносья, куле воевале, ветеран жеж.
 
Re: Шо там у кацапов?

Шось моє питання захисничка не зацікавило.
Де ж раптом зникли твої принципи, захисничок?
 
Re: Шо там у кацапов?

Жаль , я фото тобі скинути не можу свої. Поки ти на аватарках загиблих діток розміщуєш , я в 200 метрах від кордону з Москалькащиною.В цьому і вся різниця. Ти вдома на дивані , я виконую свій обов'язок. Дискусія глухого і сліпого. А зауваження прийміть по форуму -до рівня помийки рівня "Япа" рухаєтесь. Хоча мені це до дупи. На сьому -- пердіть в дивани і далі. Писати вам більше не буду.І ще одне -- ви не кращі за москалів в студії Зливного бачка.
Краще чи не краще то не тобі вирішувати.Так саме хто зараз вдома і чому .Мені наприклад власне за себе в 14 не соромно.Так шо оберти трохи збав.Якщо маєш зауваження то вмій їх транслювати чемно і не будь схож на свинособаку.:)

Це тобі від щирого серця.

Слава Україні!:україна:
 
Re: Шо там у кацапов?

Это уже по ту сторону реальности.
Аксенов, видимо, совсем отмороженный тип.

Це і є відморожений бандюк з 90х. Ось такі кадри у хуйла для аборигенів. На Донбасі такі ж самі.
Це і є реальним маркером відношення Кремля до населення окупованих територій
 
Назад
Зверху Знизу