Як поводити себе зі свекрухою?

мілана

Привіт!
Статус: Offline
Реєстрація: 19.12.2023
Повідом.: 1
Свекруха дуже гарна жінка (на перший погляд, знаю її десь 2 місяці) але зараз ми вимушені тимчасово пожити в неї. Як мені перебороти свої переконання в тому шо свекруха буває лиш поганою? Я знаю що моя свекруха це прєдєл мрій, але не можу перебороти те шо мені нав'язували все життя (про сімейний бит і тд) як мені припинити її боятися? Як мені подолати цю психічну перепону? (Свекруха грузинка)
 
Свекруха дуже гарна жінка (на перший погляд, знаю її десь 2 місяці) але зараз ми вимушені тимчасово пожити в неї. Як мені перебороти свої переконання в тому шо свекруха буває лиш поганою? Я знаю що моя свекруха це прєдєл мрій, але не можу перебороти те шо мені нав'язували все життя (про сімейний бит і тд) як мені припинити її боятися? Як мені подолати цю психічну перепону? (Свекруха грузинка)
Про грузинку не можу нічого сказати. А з нашою тре поводитись як з рідною матір*ю і не боятись її.
Ви ж лаялись колись з рідною? А потім обидві відходили. Так і з свекрухою. :)
Не тримати в собі образу, не вираховувати, к чоиу ви винні одна перед другою.
 
Свекруха читає і ставить факи.
 
Свекруха дуже гарна жінка (на перший погляд, знаю її десь 2 місяці) але зараз ми вимушені тимчасово пожити в неї. Як мені перебороти свої переконання в тому шо свекруха буває лиш поганою? Я знаю що моя свекруха це прєдєл мрій, але не можу перебороти те шо мені нав'язували все життя (про сімейний бит і тд) як мені припинити її боятися? Як мені подолати цю психічну перепону? (Свекруха грузинка)
Якщо у Вас сверкухо-фобія, на кшталт арахнофобії (страх павуків), то ніякі поради на форумі вам не допоможуть.
Про 'нав'язували все життя' - будь яку пораду можно уважно вислухати, погодитися і зробити як саме Ви вважаєте за доцільне.
 
Люди підсвідомо відчувають, як ви до них ставитеся. Ви пишете, що це дуже гарна жінка. Ставтеся до неї тепло та з повагою, не порушуйте її особисті кордони та не дозволяйте порушувати свої. Але найкраще - мати змогу жити окремо.
 
Свекруха дуже гарна жінка (на перший погляд, знаю її десь 2 місяці) але зараз ми вимушені тимчасово пожити в неї. Як мені перебороти свої переконання в тому шо свекруха буває лиш поганою? Я знаю що моя свекруха це прєдєл мрій, але не можу перебороти те шо мені нав'язували все життя (про сімейний бит і тд) як мені припинити її боятися? Як мені подолати цю психічну перепону? (Свекруха грузинка)
Да пошла она нахуй тебе с супругом жить а не с ней
 
Назад
Зверху Знизу