я знаю кто выиграет выборы мэра Харькова в 2021 году

опрос для голосования


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    42
Re: я знаю кто выиграет выборы мэра Харькова в 2021 году

Ігор Терехов подав документи до міської виборчої комісії 28 вересня 2021 11:28 ОФІЦІЙНО
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі

Секретар міської ради Ігор Терехов подав документи у Харківську міську територіальну виборчу комісію для реєстрації кандидатом на виборах мера Харкова. Його кандидатура була висунута 25 вересня «Блоком Кернеса - Успішний Харків!» на партійній конференції. У «Блоці Кернеса» підкреслили, що Ігор Терехов продовжив стратегію Геннадія Кернеса з розвитку Харкова. Нагадаємо, що Ігор Терехов довгий час був першим заступником міського голови Геннадія Кернеса. У грудні 2020 року він був обраний секретарем міської ради і з того часу є фактичним керівником міста. «Я йду перемагати. Харків моєї мрії - місто, яке увійде в топ-100 кращих міст світу, найбільш комфортних і прогресивних. За багатьма параметрами, ми вже №1 в Україні і продовжуємо набирати обертів», - заявив Ігор Терехов на церемонії висунення. Він підкреслив, що найближчим часом буде представлена ​​Стратегія розвитку Харкова, яка містить детальний план дій у кожній зі сфер міського життя. Ігор Терехов також повідомив, що найважливішими напрямами його роботи будуть розвиток інфраструктури та залучення інвестицій у харківську економіку. Згідно з Всеукраїнським муніципальним опитуванням соціологічної групи «Рейтинг», майже 60% харків'ян підтримують дії міської влади щодо розвитку міста.

кто был готов заключать пари? где там пиздаболы-затейники все потерялиьс? кто будет держать ответ за спор?

в январе я знал кто выиграет выборы в октябре. сегодня Терехов подал документы

e9aba35076868735c63f.jpg
 
Re: я знаю кто выиграет выборы мэра Харькова в 2021 году

Так он доки только подал ,а не выиграл :)
 
Re: я знаю кто выиграет выборы мэра Харькова в 2021 году

Мне тут Ютуб подсунул интервью Добкина Снежане Егоровой. Само интервью смотреть не стал, но просмотрел комменты. Даже, если выкинуть половину кацапов, то все печально. Харьков населяют тысячи ватных уебанов.

десятки и даже сотни тысяч
 
Re: я знаю кто выиграет выборы мэра Харькова в 2021 году

Хто голусует за допу - у тех хуй на лбу выростает :D

не наржались еще с препездента клоуна? :D
 
Re: я знаю кто выиграет выборы мэра Харькова в 2021 году

Говорят, что Кернесу разрешили участвовать с того света. Так что не все так однозначно.
 
Re: я знаю кто выиграет выборы мэра Харькова в 2021 году

Каким же надо быть уёбком, чтобы голосовать за ХНР? Харьковцы сошли с ума

Говорят, что Кернесу разрешили участвовать с того света. Так что не все так однозначно.

Да учитываяяя его бывшие финты и подножки, он может ещё и с этого проголосовать.
 
Re: я знаю кто выиграет выборы мэра Харькова в 2021 году

десять
 
Re: я знаю кто выиграет выборы мэра Харькова в 2021 году

это Терехов. ставлю Courvoisier XO. кто будет со мной спорить?

А что там на Favbet, какие ставки?

Интересно, если б ввели ценз:
хочешь голосовать - приноси с собой хотя бы бутыль Courvoisier XO (сделай ставку на избирательном участке), и тогда голосуй (если уверен в своем выборе). Все проигравшие ставки отдаются победителю тем, кто голосовал за победившего...:браво:

(хотя не... лучше деньгами)
 
Re: я знаю кто выиграет выборы мэра Харькова в 2021 году

три
 
Re: я знаю кто выиграет выборы мэра Харькова в 2021 году

Говорят, что Кернесу разрешили участвовать с того света. Так что не все так однозначно.
Это почти как Роберт Мугабе в Зимбабве.:D
 
Re: я знаю кто выиграет выборы мэра Харькова в 2021 году

Ігор Терехов подав документи до міської виборчої комісії 28 вересня 2021 11:28 ОФІЦІЙНО
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі

Секретар міської ради Ігор Терехов подав документи у Харківську міську територіальну виборчу комісію для реєстрації кандидатом на виборах мера Харкова. Його кандидатура була висунута 25 вересня «Блоком Кернеса - Успішний Харків!» на партійній конференції. У «Блоці Кернеса» підкреслили, що Ігор Терехов продовжив стратегію Геннадія Кернеса з розвитку Харкова. Нагадаємо, що Ігор Терехов довгий час був першим заступником міського голови Геннадія Кернеса. У грудні 2020 року він був обраний секретарем міської ради і з того часу є фактичним керівником міста. «Я йду перемагати. Харків моєї мрії - місто, яке увійде в топ-100 кращих міст світу, найбільш комфортних і прогресивних. За багатьма параметрами, ми вже №1 в Україні і продовжуємо набирати обертів», - заявив Ігор Терехов на церемонії висунення. Він підкреслив, що найближчим часом буде представлена ​​Стратегія розвитку Харкова, яка містить детальний план дій у кожній зі сфер міського життя. Ігор Терехов також повідомив, що найважливішими напрямами його роботи будуть розвиток інфраструктури та залучення інвестицій у харківську економіку. Згідно з Всеукраїнським муніципальним опитуванням соціологічної групи «Рейтинг», майже 60% харків'ян підтримують дії міської влади щодо розвитку міста.

кто был готов заключать пари? где там пиздаболы-затейники все потерялиьс? кто будет держать ответ за спор?

в январе я знал кто выиграет выборы в октябре. сегодня Терехов подал документы

e9aba35076868735c63f.jpg

Это говно воняет клопами, я от него рыгал дальше, чем видел. Перед этим 0.5 водки зашли вообще без последствий
 
Назад
Зверху Знизу