Я паркуюсь как идиот!

Винница это провинциальный городок
с населенням півляма :) Тай не бачу тут проблеми - провінція чи ні щоб дати ладу транспорту, дорогам тощо. Що заважає у нас зробити рух за розкладом? Бо комусь потрібні маршрутки. Хто куди переїжджає - справа така, міграція завжди є. Хтось з Харкова в пісочин або чугуєв переїжджає і задоволений.
зато нет лучше парка Горького
пофіг на парк, коли в гівні живеш, коли дорогу перейти не можеш, бо "зебра" впирається в болото. Коли пішохідних доріжок немає тощо. Парк - це показуха і відмивання грошей, побудований за кредити, яке виплачуємо ми, а прибутки комусь в кишеню. І так майже скрізь. Я теж люблю Харків, тут народився, тут півжиття прожив, але люблю тверезо, порівнюючи з іншими містами.
Я патриот Харькова и мне он нравится такой, какой есть.
Я теж патріот, але багато чого мені не подобається.
 
Вчера обнаружил на лобаче прилипшую примерзшую писульку - большая просьба не занимать чужое место.
ще веселіше, коли паркани ставлять у дворі - це моє місце :(
Написав в благоустрій, подивимось на результат.
 
Рост Алексеевка. АХ 0110 ВО
 

Вкладення

  • P81208-120027.jpg
    P81208-120027.jpg
    128.2 КБ · Перегляди: 419
с населенням півляма
371.000 :-)
У нас в Московском районе столько живет :-)
Уверен, будь у них такой развитый ресурс как ХФ (а стоит заметить, что во всей Украине это единственный форум, с таким количеством живых, горячих тем) или паблик вроде нашего ХХ, мы бы тоже знали, что у них далеко не все так гладко и блестяще. Там скукотища.... :нудно:
 
Все в наших руках. Чому в Вінниці трамвай та тролейбус рухаються за розкладом, як у нас метро? Точність 1-2 хв! Я був шокований. Маршрутки не дублюють електротранспорт, їх прибрали. На дорогах більше місця стало.
Ходять байки, що мер Вінниці цим заправляє, але мені як пасажиру - байдуже. Ще й проїзд дешевше ніж у нас :)
Що нам заважає?

Лавочки біля під'їзду нам заважають.
А щодо Вінниці - суцільне розчарування - шотландський чи ірландский паб, чудова будівля, а підходиш, а там кацапська лагерна попсня грає.
 
а підходиш, а там кацапська лагерна попсня грає
А что там может играть? Нужно что-то задушевное, "кольщик, наколи мне купола" :-)
Таксюки во Львове тоже слушают шансон... та я и сам Новикова и Круга послушиваю украдкой :-)
 
було років 25 тому, коли я там ще жив :) Кількість насчелення - це не показник. Бо доходи, інфраструктура - все пропорційно кількості мешканців. Інакше давно був би рай в селах і містах з населення пара тисяч :D

мы бы тоже знали, что у них далеко не все так гладко и блестяще.
Звісно проблеми є. Але коли буваєш там щорічно, бачиш як проблеми вирішуються і є розвиток в побуті, в спальних районах тощо. Це мені і подобається.
проте у нас дуже весело, особливо читати, скільки людей то без опалення, то без води гарячої (сестра на олексіївці півроку без гарачої води була :)
Ще веселіше дізнатись про ялинку за 3 ляма. Скоріш за все, це без прикрас і послуг по прикрашенню :)
 
даже лампу повесил рядом с кондиком.
Крышу надо делать, а то сверху может сосулька упасть с крыши.
 
это тюрьма что ле ? откуда столько решетог на окнах
 
это тюрьма что ле ? откуда столько решетог на окнах

с багажника припаркованного тазика вынесли хату на втором, пришлось людям доставить :D
следующим этапом по решеткам второго этажа залезут на третий :D
 
Интересно, как часто ему второй замок на калитку люди цепляют :)
Или всем похуй?
Зато когда женщине-инвалиду пандус делали - вони было на полгорода.

Думаю это на Навгородской. Видел эту конструкцию еще лет 7 назад. Норм решение. Вроде никому не мешает. Че должны вешать замки?
 
Думаю это на Навгородской. Видел эту конструкцию еще лет 7 назад. Норм решение. Вроде никому не мешает. Че должны вешать замки?

да сразу бы гараж пристроил, к чему эти полумеры

полно готовых решений :ги:
gde6ea.jpg
 
Правильно! А ещё можно на крыше себе зону отдыха отгородить или в подвале склад устроить. Никому ж не мешает!

То есть миллион пристроек к домам на первом этаже - это норма, никто уже не обращает внимание. А тут блеать тачку сволочь ставит, да еще и калитку поставил.
Кроме как ссыкунам, которые ссут постоянно под окна первых этажей, эта конструкция не мешает никому.
 
Назад
Зверху Знизу