Я бы проголосовал на выборах президента за кандидата, который посадит всю нынешнюю шайку

  • Автор теми Мальдивский принц
  • Дата створення
Даже США и Китай прибегают к лоббированию, квотированию, ограничительным пошлинам для своего производства. Окрыть все границы для денег, товаров и людей означает полную гибель отечественного производителя, крах местного рынка труда и крушение государства.
Благодаря таким системам поднялись из нищеты Сингапур и Гон Конг. Даже США применяли безналоговую систему.
 
Можешь разложить по формуле формальной логике, что в моем высказывании не логично?
Ну ти ще по кольору краватки відбирай тоді.
Якщо краватка вироблена в Україні і жовта або блакитна або жовто-блакитна - то точно патріот! Треба в Президенти такого.

Не логічно обирати керівника за чимось іншим, окрім як його досвіт та набуття за часів керівництва.
 
Даже США и Китай прибегают к лоббированию, квотированию, ограничительным пошлинам для своего производства. Окрыть все границы для денег, товаров и людей означает полную гибель отечественного производителя, крах местного рынка труда и крушение государства.

Да вообще какой смысл обсуждать балашовский бред всерьез.
 
Не перевирай. Выбирать надо тех, кто лечится здесь, у кого дети и бизнес здесь. Только такие люди будут заботиться что бы ЗДЕСЬ было нормально.

Нет, это очень ущербная логика. Выбирать надо тех, кто по твоему мнению будет лучше руководить. Это я молчу про то, что очень размытые критерии. Если относительно молодой и просто никогда не более ничем серьезным и соответственно не лечился за границей. Не потому что не хотел, а потому что не надо. А по поводу имущества за границей? Если это какое то предприятие, которое за границей имеет филиал именно потому, что продает туда товар и иначе бы на ту часть товара имела бы громадные пошлины?
 
Вся эта агитация про "новые лица", "новых лидеров" преследует одну цель. Под видом темных лошадок опять пропихнуть рыгов и шох фитраша.
 
Не логічно обирати керівника за чимось іншим, окрім як його досвіт та набуття за часів керівництва.
За це й мова. Якщо під час керівництва нароблено таке що занакрайще цей покращувач воліє жити, лікуватися, обрати місцем мешкання своїм дітям закордон, то ясна річ, що такого керівника не треба. Вибирати треба такого, що створює умови доброго життя внас, на Вкраїні, так створює, що й сам живе внас, лікується у районній лікарні, діти вчаться у школі за місцем проживання батьків в Неньці.
А якщо накерував так, що обачив зщанайкраще жити за кордоном, лікуатися за кордоном, дітей навчати за кордоном, вести бізнес за кордоном то яка логіка обирати такого?
 
За це й мова. Якщо під час керівництва нароблено таке що занакрайще цей покращувач воліє жити, лікуватися, обрати місцем мешкання своїм дітям закордон, то ясна річ, що такого керівника не треба. Вибирати треба такого, що створює умови доброго життя внас, на Вкраїні, так створює, що й сам живе внас, лікується у районній лікарні, діти вчаться у школі за місцем проживання батьків в Неньці.
А якщо накерував так, що обачив зщанайкраще жити за кордоном, лікуатися за кордоном, дітей навчати за кордоном, вести бізнес за кордоном то яка логіка обирати такого?

От наприклад я маю дохід в пару десятків тисяч баксів на місяць.
Я що лікувати батьків буду в Україні? Чи я буду реформувати медицину та освіту. Чекатиму десять років коли воно реформується, вивчаться нові не совкові спеціалісти та підуть на практикувати?
Чи своїх дітей відправлю вчитись у Європу таки в цьому році?
 
Чи своїх дітей відправлю вчитись у Європу таки в цьому році?
А нащо? Юлія Володиміривна Тимошенко закінчувала українську школу, Петро Олексійович Порошенко теж, Володимир Зеленський, Кличко, Бубка, Патон, Кошкін та Морозов, Вакарчук, Леонід Биков, Лев Ландау и другие теж вчилися в українських школах.
 
Назад
Зверху Знизу