Идут грозі

D1%81%D1%82%D1%8C-%D0%BA%D0%BE%D1%82%D1%8D-1576738.gif


%D0%B8%D0%B2%D0%BD%D0%BE%D1%81%D1%82%D1%8C-1259135.gif


%D0%B8%D0%B2%D0%BD%D0%BE%D1%81%D1%82%D1%8C-1210856.gif


Чет я не пойму, чего он такой печальный, ему уже и кофту постелили?



D1%81%D1%82%D1%8C-%D0%B1%D0%B0%D1%8F%D0%BD-1129392.gif


%D1%81%D0%BE%D1%87%D0%BD%D0%B8%D1%86%D0%B0-1617373.gif
 
Останнє редагування:
Я думал, Ві уже спите.
 
Та я тут нашла чудненькие котэкартинки. А теперь точно спать. Бай-баю.
 
Ну вот. Приятного просмотра.
Демон, при всём уважении... нельзя быть такой свиньёй. Вернее - нужно :) Вы свой поросятор к НГ приготовили? :) (мінє сірамно, но хто-то ж просто обязан подать прімєр)



Паша, єто Вас нє касаєццо :) Єто я с упрєждєнієм в полтора "корпуса" утвєрждаю :) Бо єслі Ві єталонно отпішітєсь, то ні рожі ні харі нєвозможно будєт скріть за вуалямі :) надєюсь, совєсть (у Вас такой device єсть, но drivers not found) Ваша воспалітся і Ві ржачно промолчітє )))))))



и вообще... нафлудили тут всевозможніми єтасамостями, и сопите в две дірки каждій(ая) вмєстє, ілі порознь. Ві все тута хамі і соні. Токо я одін нєгодяй і дєвушка-дракон одноврємєнно! Бєзаватарній! усе це сказано шопотом, шоб нихто нє прокинувся посередночі з крікамі "віключітє ХФ бо я зараз візьму тапок і дам по сраці тим, хто не спить в незалежності від довжини носа та гламурності дольчіков!" А срака вона є, хоч і слова такого немає. Отакот. (С)



єто я нажралась олкоголю, вівалялась в рєчном пєске с двумя сторожєвимі собакамі суммарной массой прєвосходящімі мєня втроє, єтімі двумя хіщнимі козамі вікупана в холоднючєй водє... сєйчас валяюсь в плєну каміна і скучаю по вашім остротам))) а собакі вєдут сєбя как коті - устроілісь вокруг мєня, положілі своі хлєборєзкі на моі хрупкіє плєчі і пітаются подражать котам. Такіє ласковіє і пушістіє... Саблєзубіє підараскі!!! Ну как так можно біло, как двойка лошадєй, мєня прокатіть прямо в воду??? Мєжгалактічєскій піпєц какой-то...



я бі і сам туда нє полєз, єслі бі єті сучкі нєкрашеніє случайно не помчалісь со всєй дурі, висолопивши свої лагідні язики на всю дліну. Я навіть невстиг нічого зрозуміти, доки моментально не змерз разом з ними. Но катают оні прєкрасно! Я аж відчув себе дорослою дитиною, яка катається на свині з майже три центнери вагою! Оні одного роста в холкє, поетому сідеть біло крайне удобно :) А сєйчас у ніх пятакі сінхронно і дужє сімметрічно вставлєні в моі вуха. Нєхочу нічєго мєнять, по крайнєй мєрє імєнно сейчас. Чєго і вам желаю! :) Іноді треба не просто спати, а відпочивати з посмішкою не від оргазмусу пісюнкового, просто з довольной дєтской улібкой.



"Придёт серенький волчок...."
надеюсь, он не придёт. Хотя... хай пріходіт))))))))) моі бока под надьожной защітой, на которую вряд лі кокой волчара позарітся... Волкі оні теж живі істоти, які хочуть жити... А с моєй сіємінутной охраной, єслі вдруг оні дажє нєчаянно проявятся, вряд лі оні останутся в жівих. Протів годовалой козі-нємкі і трьохгодічной драной-козі-добєрманші дажє ні у одной самовлюбльонной (тому крайнє огресівной) бєгємотіхі шансов віжить просто нєт. Потомучьто оні всєх порвуть на дужe дрібненькі та архіопетитні шматочкі.

...кота нєхватаєт, на моєму пузі... і єво пєсєн. Собакі 1) єму нічєго сєйчас нє сделают, ім нє до єтого 2) он іх нє боітся 3) он абсолютно спокоєн в іхнюю сторону, єслі я рядом. 3) Уж кто-кто, а мой коте знает, что в мойом прісутствіі можно прєспокойно расслабіться і дуть в двє (іногда трі) діркі. Взбздло полушєрстяноє :)
 
Останнє редагування:
Токо я одін нєгодяй і дєвушка-дракон одноврємєнно

єто я нажралась олкоголю, вівалялась в рєчном пєске
:eek:
Ничего не понимаю. С вашего аккаунта еще кто-то писАл:confused:
Хотя и єто даже не важно на фоне остального текста. Интересно, что на єто скажет Демонкид:rolleyes:

Правій Сектор.: нельзя так много пить!
 
Шо я вам скажу.
Жизнь прекрасна.
Дальше не помню.
Добрій утр!
 
Біла такая поговорка "що сіре , те й вовк"
Я думала колись давно, що "сіре" -це не колір! А щось інше. Ну ві зрозуміли...

Кто знает что такое суп-рататуй? или ротатуй...
 
Останнє редагування:
Слішал такое название, но теперь подозреваю, что рататуй - єто состояние ума.
 
Творите добро.
И рататуй уйдет улетучится :ги:
 
Назад
Зверху Знизу