Идеальная любовница глазами мужчины

все всем доброй ноччи и тихой
поехал я
всем удачи
 
Решила поделиться своим хорошим настроением. Проснулась, выспалась, дождь закончился. Хорошо однако. Всем тепла и радости.
 
Мої роки до 30 пройшли приблизно так, як у тебе. Я ніколи не міг постояти за себе ні на словах, ні фізично (хоча розмірами природа не образила). Інтелігентна родина — лаятися чи тим більше вдарити когось — це табу. Відповідно у чоловічій компанії я відчував себе «омежкою», а дівчата звертали на мене нуль уваги.
Звичайно у мене було велике нерозділене кохання, через яке усе інше у житті здавалося неважливим. Насправді кохання — це дуже небезпечний наркотик, який змінює свідомість гірше за ЛСД, викликає болісну залежність і психічну ломку. Закінчилося усе депресією і спробою суїциду.
На щастя у цій спробі загинула тільки половина мене — та, яка найбільше страждала! (мабуть та сама «душа»).
Я зрозумів одне: справжнього кохання у мене ніколи не буде. Так — це відбирає головний сенс життя, але у житті ще є на що подивитися. Це — як кіно: встати та піти можна у будь-який час. Але можна і додивитися до кінця: тим більше що життя не таке вже і довге і пролітає швидко (особливо на роботі).
Натомість я відмінно вчився, отримав червоний диплом, потрапив на роботу в найкращу (на той час) ІТ компанію Харкова. З грошима проблеми були вирішені. Жити «під ковпаком» батьків вже було не потрібно — отже я знімав хату десь с 23 років.
На 30 років я зробив собі 2 великих подарунки: власну квартиру і секс за гроші. Це допомогло мені навчитися розділяти секс як чудове задоволення та кохання (як болісну залежність).
Більшість часу пройшла на роботі — переважно великі легасі ентерпрайз проекти — робота складна і нудна. Два тиждні відпустки — оце справжнє життя. Я пройшов пішки майже усе південне узбережжя Криму, потім (коли Крим віджали), решту чорноморського узбережжя під Одесою, а також частину Азовського узбережжя.
Це доводить що у житті є багато чудового, окрім сексу. Купатися у шторм чи грітися у гарячому джерелі, дивитися з гори на море, засинати дивлячись на зорі — природа дає нам більше, ніж можна придбати за будь-які гроші!

Зараз мені під 50 — і я часто думаю як по-іншому могло скластися моє життя. У мене є приклад родичів, знайомих: прикладів кохання на усе життя і безпроблемної родини — я не бачив. Багато хто розводився, судився, «воював» з колишніми за дітей чи майно. Хтось живе «каблуком» і тікає не роботу від дружини — стерви. У когось дружина і діти живуть окремо, а він їм тільки гроші переводить. Дивлячись на це — я розумію скільки нервів я зберіг не граючи у ці «бранчі ігри».
P.S. Якщо тебе усе ще цікавить чому жінки завжди обирають «альфа» — самців (навіть якщо вони грубі та агресивні) і ігнорують «омежок» (хоча вони більш ласкаві і навіть вірні). То он проста відповідь від жінок — усе на базі інстинктів. Жінка знає що самець завжди сильніше за неї. Якщо вона приваблива — то на неї звертає увагу багато чоловіків. Але що буде, як вона обере на самого сильного та агресивного, а слабкого (якогось поета — романтика)? Звичайно агресивний альфа просто поб’є конкурента і візьме «здобич» собі! Тому інстинкт штовхає жінку обирати альфа, який зможе захистити її від домагань інших самців!
Отже аби привабити жінку треба продемонструвати що маєш сили її захистити у будь — якій ситуації. Якщо ти не впевнений у собі ботан — на тебе не будуть звертати уваги взагалі. Ні модний одяг, ні крута тачка, ні гроші не допоможуть — ти або «крутий» і маєш силу у реальному житті(!) - або у тебе заберуть усе: і тачку і дівчину.
Інша справа якщо тобі від дівчини потрібен секс — тут будь-які пропозиції за твої гроші. Багато дівчат цілком влаштовують такі стосунки: вони отримують необхідний ресурс без «кухонного рабства» чи необхідності піклуватися про «велику дитину».
Підсумовуючи: справжнє, безкорисне, щіре, вічне кохання існує тільки у мріях. У реальному житті чоловік та жінка — різні люди, у кожного свої мрії. Отже тебе не будуть кохати і усіляко догоджати тільки за те, що ти є! Для початку подумай що ти готовий робити для коханої людини, що віддавати, якими своїми інтересами нехтувати. І ще — від чого не готовий відмовитися заради родини.
Бо якщо зазирнути у чоловічі мрії — то справді виявиться що для щастя потрібна не дружина, а рабиня! Яка буде усіляко догоджати — і щонайменше вимагати у відповідь.
Ну, якщо Вам один раз не пощастило, то не означає, що інші такі ж. Мені завжди щастить у відносинах.
 
Мої роки до 30 пройшли приблизно так, як у тебе. Я ніколи не міг постояти за себе ні на словах, ні фізично (хоча розмірами природа не образила). Інтелігентна родина — лаятися чи тим більше вдарити когось — це табу. Відповідно у чоловічій компанії я відчував себе «омежкою», а дівчата звертали на мене нуль уваги.
Звичайно у мене було велике нерозділене кохання, через яке усе інше у житті здавалося неважливим. Насправді кохання — це дуже небезпечний наркотик, який змінює свідомість гірше за ЛСД, викликає болісну залежність і психічну ломку. Закінчилося усе депресією і спробою суїциду.
На щастя у цій спробі загинула тільки половина мене — та, яка найбільше страждала! (мабуть та сама «душа»).
Я зрозумів одне: справжнього кохання у мене ніколи не буде. Так — це відбирає головний сенс життя, але у житті ще є на що подивитися. Це — як кіно: встати та піти можна у будь-який час. Але можна і додивитися до кінця: тим більше що життя не таке вже і довге і пролітає швидко (особливо на роботі).
Натомість я відмінно вчився, отримав червоний диплом, потрапив на роботу в найкращу (на той час) ІТ компанію Харкова. З грошима проблеми були вирішені. Жити «під ковпаком» батьків вже було не потрібно — отже я знімав хату десь с 23 років.
На 30 років я зробив собі 2 великих подарунки: власну квартиру і секс за гроші. Це допомогло мені навчитися розділяти секс як чудове задоволення та кохання (як болісну залежність).
Більшість часу пройшла на роботі — переважно великі легасі ентерпрайз проекти — робота складна і нудна. Два тиждні відпустки — оце справжнє життя. Я пройшов пішки майже усе південне узбережжя Криму, потім (коли Крим віджали), решту чорноморського узбережжя під Одесою, а також частину Азовського узбережжя.
Це доводить що у житті є багато чудового, окрім сексу. Купатися у шторм чи грітися у гарячому джерелі, дивитися з гори на море, засинати дивлячись на зорі — природа дає нам більше, ніж можна придбати за будь-які гроші!

Зараз мені під 50 — і я часто думаю як по-іншому могло скластися моє життя. У мене є приклад родичів, знайомих: прикладів кохання на усе життя і безпроблемної родини — я не бачив. Багато хто розводився, судився, «воював» з колишніми за дітей чи майно. Хтось живе «каблуком» і тікає не роботу від дружини — стерви. У когось дружина і діти живуть окремо, а він їм тільки гроші переводить. Дивлячись на це — я розумію скільки нервів я зберіг не граючи у ці «бранчі ігри».
P.S. Якщо тебе усе ще цікавить чому жінки завжди обирають «альфа» — самців (навіть якщо вони грубі та агресивні) і ігнорують «омежок» (хоча вони більш ласкаві і навіть вірні). То он проста відповідь від жінок — усе на базі інстинктів. Жінка знає що самець завжди сильніше за неї. Якщо вона приваблива — то на неї звертає увагу багато чоловіків. Але що буде, як вона обере на самого сильного та агресивного, а слабкого (якогось поета — романтика)? Звичайно агресивний альфа просто поб’є конкурента і візьме «здобич» собі! Тому інстинкт штовхає жінку обирати альфа, який зможе захистити її від домагань інших самців!
Отже аби привабити жінку треба продемонструвати що маєш сили її захистити у будь — якій ситуації. Якщо ти не впевнений у собі ботан — на тебе не будуть звертати уваги взагалі. Ні модний одяг, ні крута тачка, ні гроші не допоможуть — ти або «крутий» і маєш силу у реальному житті(!) - або у тебе заберуть усе: і тачку і дівчину.
Інша справа якщо тобі від дівчини потрібен секс — тут будь-які пропозиції за твої гроші. Багато дівчат цілком влаштовують такі стосунки: вони отримують необхідний ресурс без «кухонного рабства» чи необхідності піклуватися про «велику дитину».
Підсумовуючи: справжнє, безкорисне, щіре, вічне кохання існує тільки у мріях. У реальному житті чоловік та жінка — різні люди, у кожного свої мрії. Отже тебе не будуть кохати і усіляко догоджати тільки за те, що ти є! Для початку подумай що ти готовий робити для коханої людини, що віддавати, якими своїми інтересами нехтувати. І ще — від чого не готовий відмовитися заради родини.
Бо якщо зазирнути у чоловічі мрії — то справді виявиться що для щастя потрібна не дружина, а рабиня! Яка буде усіляко догоджати — і щонайменше вимагати у відповідь.
шо значить 'омежка'? якщо ви зі світу анімешників, то краще не називайте себе так;)
про вибір 'агресивного альфи', інстинктів ...змішались люди, коні...
нічого не заважає у вашому віці зустріти кохання, і думаю, шо воно навіть було, але ж вам рабиня потрібна:D а не кохання
Гост ти? чи хто це - 'нове' обличчя на форумі)))
 
Останнє редагування:
інстинкт штовхає жінку обирати альфа, який зможе захистити її від домагань інших самців!
инстинкт ее толкает к тому, от кого дети будут умніми и красивіми, но может сделать вібор по уму или еще как... Сложніе матерИИ.
 
Отже аби привабити жінку треба продемонструвати що маєш сили її захистити у будь — якій ситуації. Якщо ти не впевнений у собі ботан — на тебе не будуть звертати уваги взагалі. Ні модний одяг, ні крута тачка, ні гроші не допоможуть — ти або «крутий» і маєш силу у реальному житті(!) - або у тебе заберуть усе: і тачку і дівчину.
В цивилизованной стране всё не так, у ботанов женщин не забирают, так как любое применение силы ведёт к уголовной ответственности.

Тут "сила в реальной жизни" это наличие денег и знание законов. Хотя, знание законов не нужно - законы знает адвокат которого легко можно нанять за деньги, и адвокат легко скрутит в бараний рог альфа самца который решил силой забрать у тебя дiвчину против твоей и её воли.

К тому же Сэм Кольт давно уравнял альфа с гамма в плане грубого физического воздействия.

Бывают, конечно, случаи когда альфа самец совсем уже бешеный, и тогда дело кончается смертоубийством и тюрьмой.
 
Чтоб вы сдохли, выблядки гнилые.
 
По его логике женщины выбирают альф, тогда в обществе больше 60% альф - что абсурд.
Ну, женщины сами не все альфы, поэтому выбирают то что есть, стремясь выбрать лучшее, по их мнению, из возможного.

Ошибка аффтара в том что "альфа" в первобытнообщинном Мире, или в тюрьме, например, отличается от альфы в Силиконовой Долине, в Голливуде или в высших слоях лондонского высшего света.

Стараются выбрать альфу и там и там, но в Голливуде альфа это лысеющий продюсер с брюшком, в Силиконовой Долине - прыщавый очкарик со своим стартапом, а в РФ - работник силовых структур с квадратной челюстью и рожей не изуродованной интеллектом.

О рабынях (и рабах) многие втайне мечтают, на практике в современном Мире рабыни изауры встречаются очень редко, скорее всего никогда.
 
Что понимать под понятием альфы? Человек с материальным достатком/властью? Человек с сильными морально-волевыми? Мы же понимаем, что вторые далеко не всегда богаты и престижны? Т.е. человек с деньгами, это скорее про амбиции и умение приспосабливаться, а не про силу воли и харизму.
Общепринятый взгляд - женщина старается выбрать оптимальные качества отца своих детей, защитника и материального, кхм, обеспечителя семьи.

Предпочитаемый набор оптимальных качества зависит от среды обитания.

В одной среде семью лучше всего обеспечит сильный физически, хороший стрелок, а в другой - самый лучший зарабатывальщик денег.

Морально - волевые качества и внешний вид голливудского продюсера не имеют значения если он мульти - миллионер, женщина уверена что она и её дети вырастут в достатке, а харизматичного волевого красавца всегда можно найти в качестве любовника.

Но вообще все люди разные, поэтому выводить какие то универсальные правила глупо.
 
А многие за альфу принимают людей, которые виртуозно колотят понты.
Отсюда пoговорка - девочки любят плохих мальчиков.

От кстати в глазах женщины мужчина может выглядеть сильным, если он за нее решает + нахрапистость.
Есть женщины которые любят чтобы их обеспечивали, есть которые любят руководить. Есть мужчины мачо которым нужны рабыни, есть счастливые подкаблучники, и множество вариаций посередине.
 
Это грабли, на которые многие наступают. Мульти-миллионер отнюдь не гарантия достатка женщины и детей. Зато высокая вероятность финансовой зависимости и абьюза. И высокой вероятностью, ели будет не по его, выставить женщину за порог, отобрав детей.
О, это не про Америку точно, думаю что и не про Европу.

Она, оставшись с детьми, его может выставить за порог, раздев как липку и обеспечив себя и детей на всю жизнь.

Если тот будет протестовать, её адвокаты сделают из него харви вайнштейна и упрячут за решётку.

Наоборот - ни в жизнь.
 
Останнє редагування:
Назад
Зверху Знизу