Fob Статус: Офлайн Реєстрація: 16.12.2009 Повідом.: 692 13.11.2013 🟢 16:14 Відбій повітряної тривоги #1 Есть ли на форуме обладатели оного девайса?
3em Статус: Офлайн Реєстрація: 16.02.2006 Повідом.: 25136 13.11.2013 🟢 16:14 Відбій повітряної тривоги #2