ИмяПользоватeля Статус: Офлайн Реєстрація: 24.01.2013 Повідом.: 112 24.07.2014 🟢 22:01 Відбій повітряної тривоги #1 Останнє редагування: 28.07.2014
EvgenG Статус: Офлайн Реєстрація: 30.10.2006 Повідом.: 20953 24.07.2014 🟢 22:01 Відбій повітряної тривоги #2 со смарта не заходит. про радикал слышал??