Город очищен от снега! Спасибо комунальщикам!

Відео про канаду :)
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі



так, але спочатку зроблено все для того щоб людина ЖИЛА, а не існувала, виживала пристосовувалась...

готовий, але поевропейські - спочатку парковки скрізь, як у них, апотім штраф за паркування на грунті, де мав бути газон. А не так - ось штраф, але я не знаю, де ти маєш стояти. Спочатку упа площадок для вигулу собак, а потім штраф, за неправильний вигул. А у нас все навпаки - я не знаю де площадка, але тут не можна.
Приїхали підрядники родити забори, щоб люди не ставили авто там, де 60 років тому планували газон. Але свій корч вони поставили.. на тротуарі! І кажуть мені - а де ж нам стати. Я ще пропонував поліцію викликати. З ними був представник ЖКХ. Після розмови і прикладів інших міст України, людина мені відверто сказала: не буде тут нічого , ставлення як до бидла було і буде. Знесете завтра ці наші забори і ставте авто далі...

Ну да и баксы с еврами на деревьях растут...
Еще раз повторю, я тока за шоб как в Гермашке, главное что бы вы потом не плакали.
 
Вчера и до нас праздник добрался, почистили трахтором улицу,не всьо канешно, но хоть выехать легче
 
Чому сьогодні така тиша в темі, їдиш 30-40, гальмуєш, а машину несе, бо ніхто нічого не прибирав?
Давайте далі співати комунальникам...
 
їдиш 30-40, гальмуєш, а машину несе, бо ніхто нічого не прибирав?
То есть комунальщики виноваты в том, что у тебя либо резина лайно, либо прокладка:)... С утра катаюсь по пригороду, ничего никуда не несет, аж скуЧНо прям.:незнаю:
 
Чому сьогодні така тиша в темі, їдиш 30-40, гальмуєш, а машину несе, бо ніхто нічого не прибирав?
Давайте далі співати комунальникам...

Ну так смотря где. По моему маршруту 50 лет СССР - Московский всё вычищено почти идеально. По внутриквартальным похуже, но везде без проблем проехала.
 
Їхав 604 - 50*50 - м. Київська, Широнінці - 604 - скрізь ахтунг. Можу відео нарізати.
 
їдиш 30-40, гальмуєш, а машину несе
12.1. При выборе в установленных пределах безопасной скорости движения водитель должен учитывать дорожную обстановку, а также особенности перевозимого груза и состояние транспортного средства, чтобы иметь возможность постоянно контролировать его движение и безопасно управлять им.
нарушаем:увага:

и да "в городе шипы не нужны" (с)
 
Чому сьогодні така тиша в темі, їдиш 30-40, гальмуєш, а машину несе, бо ніхто нічого не прибирав?
Давайте далі співати комунальникам...

Я не знаю как у вас, а у меня утром мой маршрут был расчишен за исключением кусочка по чебатарской, но и там не несло :незнаю:
Назад пока еще не ехал, но подозреваю что на Воробьева жопа, ибо днем там никто из-за паркунов убрать не может даже если захочет, а паркуны стоят как рельсы в два ряда. что хер проедешь, ибо паркоместо утречком себе расчистить лопатой тоже не комильфо, а вот на пол дороги стоят - комильфо.
 
либо резина лайно, либо прокладка...
в мене все лайно, добре що у вас все саме найкраще...

легенько нажимаю на тормоз, лишь бы стопы загорелись. Помогает.
так само, але він, напевно, був так близько, що стопів вже не бачив :)
 
Назад
Зверху Знизу