Геноцид прав батьків

Статус: Offline
Реєстрація: 25.08.2005
Повідом.: 8480
Геноцид прав батьків

ГО "БАТЬКО МАЄ ПРАВО" ВІДКРИВАЄ КРИМІНАЛ ПРОТИ ВЕРХОВНОГО СУДУ УКРАЇНИ ЗА ДИСКРИМІНАЦІЮ ПРАВ БАТЬКІВ

Покаранням за Геноцид прав батьків має стати в'язниця. Лава підсудних замість дорогих крісел у новому Верховному суді.

16 грудня 2016 року Верховний суд України, застосувавши не норми українського законодавства, постановив рішення, яким розпочав Геноцид українського батьківства. ВСУ, наплювавши на норми Конституції України, встановив, що тепер жодна дитина в Україні, після розлучення батьків, ніколи не буде жити з батьком. Це шаленна дискримінація, це злочин проти людей, це замах на Конституцію.

Саме тому, ГО "Батько МАЄ ПРАВО" вперше в Україні подало повідомлення про злочин до Генпрокуратури проти всієї колегії Верховного суду України. Ми, саме ми, зупинемо суддів, які зарвались. Ці судді йдуть до нового Верховного суду і хочуть довічного утримання від держави. І довічно хочуть насміхатись над правами людей, витирати ноги об Конституцію.
Цього не буде!!!

Лава підсудних замість крісел у новому Верховному Суді.
Ми не дозволими руйнувати долі наших дітей.
Злочин має отримати покарання.

Але інакше думає Генеральна прокуратура України, яка відмовилась виконати імперативну норму закону і почати досудове розслідування. Воно і не дивно, бо хто собі може уявити, що суддів Верховного суду України можуть "посадити". Це ж здається неймовірним.

Ми так не думаємо. Ми, це активісти ГО "Батько МАЄ ПРАВО", сотні батьків, матерів, бабусь і дідусі по всій країні, Ми вважаємо, що всі рівні перед законом і навіть пенсіонери-злодюжки у мантіях верховних судей мають відповідати перед законом.

Саме тому ми подали скаргу на бездіяльність Генерального прокурора України і через суд мусимо зобов'язати його розслідувати дії ВСУ, що мають ознаки злочину.

Слухання у справі № 757/11182/17-к відбудеться у Печерський Районний Суд м.Києва 23 березня 2017 року об 11.00 (зал 211) за адресою: м.Київ Хрестовий провулок, 4.

Це буде випробування для головуючого судді Писанця Віталія Анатолійовича. Саме у його руках будуть долі довгих мантій суддів ВСУ,

Ми збираємо всіх батьків, всіх свідомих громадян з метою стати однією стіною проти свавілля держави і показати, що люди в Україні мають свої права

Приїдуть активісти ГО з різних міст України і ми заполонимо всі коридори Печерського суду, щоб відстояти право на справедливість.

Ми люди, ми українці, ми відповідальні батьки отримаємо те, що наше по праву, праву на закон.

Збір людей забезпечує прес секретар ГО "Батько МАЄ ПРАВО" Марина Громова 097 022 99 22

Якщо ви хочете прибути на суд, будь-ласка, повідомте Марину. Вам буде надіслене смс-нагадування напередодні.

Ми запрошуємо засоби масової інформації до висвітлення такої важливої події. Обіцяємо, буде що показати :-).

Ми відповідальні батьки. Це буде наш Бій. Наше Ватерлоу, Наш Сталінград, Битва за нашу Україну і ми кістьми ляжемо, щоб наші діти жили в кращій країні.

З повагою,
голова ГО "Батько МАЄ ПРАВО"
Саша Швец (Саша Швець)
067 2206949

Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
нихуя не понял
 
одному мне кажется что тут какой то бред?
не не бред.просто при разводе. детей по любому только матери.это не херня. сам такое пережил.но детей у меня не забрали уж откровенно она тупила.а тут я красава.
 
16 грудня 2016 року Верховний суд України, застосувавши не норми українського законодавства, постановив рішення, яким розпочав Геноцид українського батьківства. ВСУ, наплювавши на норми Конституції України, встановив, що тепер жодна дитина в Україні, після розлучення батьків, ніколи не буде жити з батьком.
де це можно прочітати? якщо це правда, то я як батько проти! і до чого тут геноцид? я вкладав у це слово інше значення:confused:
 
это да. есть гниды. но надо не сразу отцов гнобить.
как отец не понимаю сего не равноправия, что суд априори выбирает мать. а отец как бы не кто, только должен платить бабосы на содержание не только детей
 
Саша Швец, вы гей? Просто профиль женский, а батько...

А чому ви до мене, а не до Швеця звертаєтеся?
Якщо я автор поста, то мені не треба його підписувати, якщо це репост, то я і вказала автора в кінці тексту. Що не зрозуміло?
 
как отец не понимаю сего не равноправия, что суд априори выбирает мать. а отец как бы не кто, только должен платить бабосы на содержание не только детей

Не тільки жінка має нести тягар батьківства, а й батько також. Жінка з дитиною залишається у гірших умовах, порівняно з чоловіком, який тепер може 2й раз одружитися і приховувати доходи від сплати аліментів. Деяких ТП теж треба позбавляти материнства на користь батька. Так що обидва батьки повинні мати рівні права виховувати і залишати у себе дитину.
 
Не тільки жінка має нести тягар батьківства, а й батько також. Жінка з дитиною залишається у гірших умовах, порівняно з чоловіком, який тепер може 2й раз одружитися і приховувати доходи від сплати аліментів. Деяких ТП теж треба позбавляти материнства на користь батька. Так що обидва батьки повинні мати рівні права виховувати і залишати у себе дитину.
а хто ну хто каже що тільки жінка? для вас це тягар? тоді на суді заявіть, виховання дитини це тягар і пекладіть цей "тягар" на чоловіка? хай чоловік залишається у гірших умовах, у чому справа , що заважае? що таке тп? не зрозумів, ну про "рівні права" це взалі щось осибливе!!! тільки но була хода жінок за рівні права з чоловіками , на ході були разні вимоги, серед вимог жінок за рівні права з чоловіками, була вимога признати чоловіків рівними у правах батьківства над спільними дітьми з жінками? стосовно грошей,якого дідька повинен свідчити стосовно своїх коштів? вважаю це особистою справою чоловіка перед жінкою, я не перед ким ні коли не звітував, ні перед дівчіной ні перед дружиною. і ніколи робити це не збираюсь! а тим більш після розлучення за для чого і на яких підставах я повинен звітувати ? так рівні права? чі бажаня в іншому? тоді дого тут діти? а то как в песни Агузаровой себя ты любиш больше чем меня, тогда причем здесь музыка?
 
Назад
Зверху Знизу