Где хороший выбор велоодежды?

Re: Где хороший выбор велоодежды?

не парся, потвейн, к примеру, считает куб нормальным велом))))

Ну об'єктивно куб - норм велосипед. Полюбляють деякі говнити їх, але жодних адекватних аргументів назвати не можуть.

В нас їх небагато, вони переважно на внутрішній білянімецький ринок працюють та роблять чудові середнячки, за топами не гоняться. В сенсі роблять топові комплектації, але не позиціюють себе як топів та активно не ендорсять. Роблять іноваційно, більшість дизайнів рам сучасних велів продиктовані саме ними та каньйоном( ті ж німці, що працюють на внутрішній ринок переважно та сильно не вийобуються).
 
Re: Где хороший выбор велоодежды?

роблять чудові середнячки, за топами не гоняться
ХЗ, "середнячками" я бы их не назвал.
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
,
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі

И это далеко не топовые комплектации как раньше на XTR`е, тогда цены на Кубы были 5-8к € в Европе, у нас ещё дороже на 1-2к $.
А кто из брендов делает топы, кроме профессиональных шоссеров?
Правда specialized стоят космос
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
, но у них даже перчатки неоправданно дорогие.., цены высосаны с пальца, особенно у нас в Украине.
 
Re: Где хороший выбор велоодежды?

Топ це спеш чи кадейл за 10к з космічними технологіями, на яких ганяють всі чемпіони. Куб коштує вдвічі менше. Я не кажу, що він поганий - він крутий, - але об'єктивно не топ.
 
Re: Где хороший выбор велоодежды?

Топ це спеш чи кадейл за 10к з космічними технологіями, на яких ганяють всі чемпіони. Куб коштує вдвічі менше. Я не кажу, що він поганий - він крутий, - але об'єктивно не топ.
Не сдержался
 

Вкладення

  • топ.jpg
    топ.jpg
    80.6 КБ · Перегляди: 81
Re: Где хороший выбор велоодежды?

Кадейлы Украина
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
Назад
Зверху Знизу