Фотосъемка и видеосъемка: как заказать профессионалов

Професійні знімки та якісно створене відео з сюжетом та правильним оформленням – це ознака вдало організованого свята, не зважаючи на його тематику. Гарні спогади, які зберігаються у фото та відео, мають попит як при організації весілля, так і для корпоративного заходу.

Для створення позитивних емоцій потрібно замовити професійних виконавців. Як це зробити? Відвідайте сервіс Egolist за посиланням https://egolist.ua/foto-i-videoziomka. На сайті можна знайти велику кількість різноманітних оголошень, знайомство з якими допоможе підібрати вдалий варіант. Плюс: більшість пропозицій супроводжується детальними розцінками для попереднього планування бюджету свята. Реальні контакти пришвидшують зворотний зв'язок з виконавцями. Бажання працювати з помічниками – це рішення майстра, яке не повинні оплачувати замовники. Але є приклади, коли вартість роботи асистента вже закладена в кошторис, тому навіть відмова від його присутності, не вплине на загальну ціну послуги.

Що врахувати, замовляючи фото або відеознімання

Які питання потрібно з’ясувати перед тим, як замовляти послугу? Основними моментами виступають:

  • маршрут (чи є можливість обирати локацію, або майстри працюють тільки в заздалегідь обговорених місцях);
  • особливості роботи (правило справедливо при оформленні тематичного знімання, коли потрібно відступити від стандартної техніки);
  • технічне оснащення (непрофесіоналу важко оцінити техніку фотографа або оператора, але розібратися з основними моментами реально).

Додатково потрібно узгодити роботу майстра, особливо якщо він працює в компанії з асистентом. Як правило, наявність асистента обговорюється заздалегідь, особливо якщо він також бере участь у зніманні.

Увага на правила розрахунку

Зазвичай фотографи та оператори працюють з погодинною оплатою. Тому, замовляючи послугу, є сенс у грамотній організації свята, що допоможе заощадити кошти. Але є представники творчої професії, які працюють весь час заходу. Цей варіант оплати заздалегідь погоджується. Важливо розібратися, скільки саме часу потрібно фотографу або оператору для проведення повноцінної фотосесії (або знімання достатньої кількості відеофайлів для створення якісного матеріалу).

Важливий момент: оплата роботи досвідчених операторів або фотографів залишається на досить високому рівні, але це цілком справедливо, враховуючи якість фото та відео.egolist.jpg
 
Назад
Зверху Знизу