Форум пристарєлих "ХпФ"

Статус: Offline
Реєстрація: 26.04.2019
Повідом.: 16809
Форум пристарєлих "ХпФ"

Форум пристарєлих "Харківський пенсіонерський Форум".

Тепер остаточно.
Виходячи з аналізу лишившихся активних користувачів можу стверджувати що ХФ став форумом "пристарєлих".
Якось швидко зникла не те що молодь, а навіть люди 30+ віком.

Пропоную ухвалити новий логотип форуму:

icons-care-support-elderly-people-260nw-1720963927.jpg


Також варто затвердити слоган:
"Харків пєнс Форум" - місце де можна знайти спокій.
 
Re: Форум пристарєлих "ХпФ"

не пизди,сладенький...
 
Re: Форум пристарєлих "ХпФ"

Скоро темы в Главном:
  • Как связать пояс из собачьей шерсти?
  • Где купить судно?
  • Подярю ходунки, т.к. уже не встаю.
 
Re: Форум пристарєлих "ХпФ"

Форум пристарєлих "Харківський пенсіонерський Форум".

Тепер остаточно.
Виходячи з аналізу лишившихся активних користувачів можу стверджувати що ХФ став форумом "пристарєлих".
Якось швидко зникла не те що молодь, а навіть люди 30+ віком.
[/IMG]
не пропали люди возрастом 30+ :D
 
Re: Форум пристарєлих "ХпФ"

Та ладно,через 20 лет и я буду пензом
 
Re: Форум пристарєлих "ХпФ"

Ох Бублик не начинай, чья б корова мычала.
Тебе на день незалежности сша уже под сорокез стукнуло, тоже мне "молодь":рл:
В твои годы Пушкин уже умер.

А ну да. З дньом Народження:сша:
 
Re: Форум пристарєлих "ХпФ"

голосовалку видную сделай . чтоб было видно скока тут пердунов .
 
Re: Форум пристарєлих "ХпФ"

телеграм канали та інші соц.мережі (тіт токи,інсти,тіндери та інше) багато молоді на себе перетянули,тому що,це все є в телефонах (які завжди при них) і кольоровий хайповий контент їх цікавить більше,ніж провісна тюлька в бомсі,а х.ф.,всеж ж таки краще читати та проглядати з компів та ноутів,ніж з телефону,та й багато хто з теперишніх користувачив форуму не зрозуміли би те, що зараз цікавить молодь,але якщо не обговорюємо,повсемісно,те,що цікавить та хвилює пенсіонерів,то рано нас туди записувати,у нас є ще порох в порохівниці,розглядайте краще наш форум,як крафтовий клуб для леді та джентельменів,у яких майже все добре,життя налагодженно ,у всіх джентельменів по 25 см,молоденька коханка і рахунок на кругленьку суму в банкі,а у леді по 90-60-90,кожен вечір вечеря в ресторані,та 2 студента-коханця,не альфонсів,а любителів ідеальної жіночої краси.
цей форум,як фабрика мрій,де кожен може бути тим,ким захоче і не треба це все підкріпляти фотками крутих авто,багатих будинків і бути в обіймах красунчиків з глянцевих журналів,тут просто можно вірити на слово,або не вірити,тут можна валяти дурника і залишитись інкогніто і не треба буде вибачатись,як у випадку інших соціальних мережах,якщо тебе там вичіслять і знайдуть.
так що х.ф.буде жити,поки дімокс або владні структури його не зачинять,просто основний контен буде змінюватися з зміною віку його більшості учасників
 
Re: Форум пристарєлих "ХпФ"

Во-первых не пристарелых, а прЕстарелых!
А по друге я не бачу проблеми. Головне, аби на форумі хтось був.
 
Re: Форум пристарєлих "ХпФ"

Форум пристарєлих "Харківський пенсіонерський Форум".

Тепер остаточно.
Виходячи з аналізу лишившихся активних користувачів можу стверджувати що ХФ став форумом "пристарєлих".
Якось швидко зникла не те що молодь, а навіть люди 30+ віком.

Пропоную ухвалити новий логотип форуму:

icons-care-support-elderly-people-260nw-1720963927.jpg


Також варто затвердити слоган:
"Харків пєнс Форум" - місце де можна знайти спокій.
Та ладно. Мы фору тут всем молодым дадим :D
 
Re: Форум пристарєлих "ХпФ"

От я не пенс. Ще нема й полтінніка але почуваюсь старим і готовим до смерті.
А ще я лузер. Читаю форум бо бачу багато тут таких же лузерів-невдах, яких життя минуло стороною.
А ще тут чорний фон форума - ахуєнно підходить для мого перманентного депресивного стану.
Почуваюсь тут наче на цвинтарі, купу деструктивних і буркливих тем, нормально якраз для депресії
Нік такий..:незнаю: Вже б назвався-Лудший.:клас: Або..-КлонДайк.Як тобі?:)
 
Re: Форум пристарєлих "ХпФ"

Та ладно. Мы фору тут всем молодым дадим :D

вот скажи? главное,на сколько человек себя чувствует,вот я себя чувствую лет на 10 моложе,своего биологического возвраста,да и можно провести тест на возвраст по фотке,которую Андрей тут выложил,кому и на что там похож рисунок,вот,лично мне,та пара старичков,напоминают женские ножки,возможно даже,они же,но вид сзади :) :цехф:
 
Re: Форум пристарєлих "ХпФ"

Хватит ныть ,ещё вьебем не раз ,покажем мир наизнанку,пусть малолетки смотрят и начинают дрочить,что через надцать лет захотят быть как мы
 
Назад
Зверху Знизу