Статус: Офлайн
Реєстрація: 11.07.2009
Повідом.: 3960
Реєстрація: 11.07.2009
Повідом.: 3960
Та от нещодавно ЛиЖу(LG MS2024D) брав саму просту. Гріє і крутитсядо 1.7к ?



