Фарион

представниця корінного народу Ірина Фаріон - є саме нацисткою.
Так можна "довести", що ти - буддист , а може навіть марсіанин..Хоча цей твій коментар доводить тільки те, що ти дуже-дуже не розумний...:)

Це Ви про себе написали?
В мене все це є. Але це теж тільки слова. Тому , якщо над Валками від моїх негараздів, зійде сонечко, можете думати що завгодно )))
До речі , Валки чудові :квіточка: З Кременчука коли їдимо , такі - Оу..Валки. Майже дома!!!
А ще в Валках є Маркетопт....останній на цьому шляху ))))

В мене все це є. Але це теж тільки слова. Тому , якщо над Валками від моїх негараздів, зійде сонечко, можете думати що завгодно )))
До речі , Валки чудові :квіточка: З Кременчука коли їдимо , такі - Оу..Валки. Майже дома!!!
...мабуть ви маєте якесь відношення до цього опта

Так можна "довести", що ти - буддист , а може навіть марсіанин..Хоча цей твій коментар доводить тільки те, що ти дуже-дуже не розумний...:)
просто я бачу, як народжують (оці недолугі) черговий виток ворожнечі між громадянами України. Все за програмою хуйла.

А злі люди кажуть, що ти родичка Палича? Брешуть?

так в мене у сусідів, препод фізики робив ремонт, та видрав крюк до люстри. і зробив віконце з 8 на 9 поверх, потім казав, що пралку може відремонтувати, але вже не стали ризикувати))) так, шо 10 професі, то таке собі надбання

В Украине только три коренных народа: крымские татары, караимы и крымчаки.
1. а як же "українці" ?????
2, тобто Україну НЕ населено народом "украінці", а тільки "кримські татари, караїми та кримчаки"? :)

тоді розшифруй мені оцей текст
Все це — через зміни у визначенні україномовної програми та поширення преференцій, передбачених для мов корінних народів, на всі без винятку мови національних меншин.
через призму оцього
Українці — основне й автохтонне, корінне населення України, найбільша етнічна спільнота на її території.

А злі люди кажуть, що ти родичка Палича? Брешуть?
Послушайте. Кажется я ничего плохого никому не сдалала. Зачем обзывать тупой кабацкой кличкой??? Так алкашня под заборами обзывается..палычи..михаличи Вы придумали тупой мем. Не лезте ко мне с эти припезденным палычем!!!! Вы ебанутые???

просто я бачу, як народжують (оці недолугі) черговий виток ворожнечі між громадянами України. Все за програмою хуйла.
Какая ворожнеча, Алекс?
Примут тот законопроект, который на днях обсуждался, и в русскоязычные города опять вернутся русские школы и русское (по языку) ТВ,

Чому ж тодi Вас постiйно заносить на сексуальнi фантазii в малюнках?
Вам это мешает, раздражает ? У меня работа с детским контентом. Ежики, зайчики, принцессы ...весь день.
На Хф я немного оторвалась. Что такого?

Вам это мешает, раздражает ? У меня работа с детским контентом. Ежики, зайчики, принцессы ...весь день.
На Хф я немного оторвалась. Что такого?
...давайте сюжет про те,як зайчик трахає йожика

1. а як же "українці" ?????
2, тобто Україну НЕ населено народом "украінці", а тільки "кримські татари, караїми та кримчаки"? :)
Отаке пишуть у Вікіпедії:

Основне й
Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
населення України — це
(77,8 % населення на 2001 рік
). Також офіційно
є