Повысь эффективность раздававшем до 50%
Можно и до 100% довести. Например раздавать талоны на обед в концлагере - уверен - все 100% явятся харчиться.
Клей к раздавашке реальные деньги и принимай их к оплате
Реальные смысла нет - не вернутся. А вот суррогаты - можно подумать. Главное придумать к чему их "привязать" что бы обеспечить их ценность. Нельзя с уверенностью сказать, что идея так уж не реализуема. Любая система скидок по разным там талончикам и наклеечкам (как Ле Сильпо например)фактически суррогатное средство платежа - т.к. скидка по любому есть заем, включенный в цену и денежный оборот и затем возврат в денежной форме (скидка, бонус и т.п.). Вот инфа для размышления:
Підіб'ю підсумок тому, що було розглянуто вище. p> Немережеві платіжні засоби. Пластикові картки можна розділити на кілька різновидів: 1) магнітні картки (дебетові та кредитові), 2) карти пам'яті і їх більш вдосконалені різновиди - інтелектуальні карти (smart-card) і електронні гаманці.
Немережеві платіжні засоби (крім електронних гаманців) вже досить давно і успішно обертаються на ринку і взагалі-то знайшли своє місце серед платіжних засобів. Їх правова база вже визначена. Що стосується їх розповсюдження в Росії, то воно поступово йде, хоча і не дуже активно. Перешкоди виникають через недосконалість російського законодавства, проблеми зі зв'язком і нерозвиненості банківської інфраструктури.
Ситуація з електронними гаманцями виглядає дещо складнішою. Технічна їх основа досить добре розроблена і готова до вживання. Однак виникає проблема з їх наповненням. Вони можуть наповняться звичайними грошима, але тоді губляться властивості готівкових грошей, а можуть використовуватися істинно цифрові гроші, але їх існування поки під питанням як з правової точки зору, так і з технічної. Що стосується ситуації в Росії, то вона приблизно така само як і зі звичайними пластиковими картами, якщо не вважати, що інфраструктуру для використання електронних гаманців розвивати дещо простіше, ніж для магнітних карт.
Мережеві платіжні засоби. У Мережі зараз існують різні сурогати які використовуються для оплати покупок через WWW, проте їх існування призводить до серйозних ускладнень. По-перше, слабо визначено правова основа подібних сурогатів, по-друге, для перевірки їх автентичності доводиться відразу зв'язуватися з емітентом і, по-третє, при використанні цих коштів фінансові інститути практично втрачають можливість заробляння грошей.
Використання всіх немережевих засобів платежу в Мережі мало чим відрізняється від їх використання поза Мережі. Як правило вся різниця міститься лише тому, що дані пересилаються не поштою або телефоном, а по Мережі, а сам процес платежу проходить звичайними шляхами, описаними в розділі 2. Природно, зберігаються і всі недоліки, властиві цим засобам (втрата анонімності, складність інфраструктури та ін.)
Виходом з цієї ситуації є звані істинно цифрові гроші, типу есаsh, де використовується система "сліпий підписи". Однак тут теж виникають проблеми. По-перше, все ті ж проблеми правового статусу, по-друге, спроби різних організацій ставити бар'єри на шляху використання стійких криптографічних засобів, по-третє, небажання державних інститутів випускати з під свого контролю проходження платежів і т.д. Крім того цифрові гроші поки ще не викликають довіри ні у фінансових інститутів, ні у торгових організацій, ні у населення.
У Росії процес впровадження цифрових грошей йде зовсім погано, бо мало того, що російські державні інститути намагаються захопити монополію на створення і використання стійкої криптографії, але до того ж в Росії взагалі відсутній законодавство, що регламентує питання пов'язані з Internet і дуже погане законодавство про авторські права, а це вже призводить до того, що з'являються заборона на експорт до Росії багатьох технологічних нововведень у тому числі пов'язаних з Internet.
Резюмуючи, можна сказати, що зараз в світі йде процес пошуку нових типів платіжних систем, які максимально задовольняли б усі сторони беруть участь у грошовому зверненні. Дуже сильно цей процес пов'язаний з розвитком всесвітньої комп'ютерної мережі Internet, так як розвиток Internet призводить як до появи величезної кількості додаткових можливостей, так і до появи величезної кількості нових проблем. Можна з упевненістю сказати, що в найближчі роки яка-небудь з з'являються зараз систем платежу займе міцне...
⚠ Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент та не бачать рекламу.