Статус: Офлайн
Реєстрація: 22.06.2009
Повідом.: 10204
Реєстрація: 22.06.2009
Повідом.: 10204
Кирилл -Патриарх всея Руси и Украины. тебе бы хотелось что бы был папа католический
Поняв. Краще содоміт-гомосятинський.
Украина может стать поставщиком зерновых для Евросоюза, но должна отказаться от промышленности
Все вірно. Відмовитись. Але від якої? Від всієї тії, яка приносить менше додаткової вартості.
На жаль у головах багатьох до цього часу сільське господарство уявляється у вигляді савєцкіх калхозов. Але це не так.
Сучасне сільке господарство це високі технології. Це генетика і селекція нових сортів. Це сучасне машинобудування машин і механізмів для сільського господарства, яке дозволяє не тільки отримувати високі урожаї, а й дозволяє збирати урожай без значних втрат. Це розвинута хімія: добрива, гербіциди, пестициди, консерванти. Це розвинута інфраструктура складських приміщень, холодильників, елеваторів, які дозволяють зберігати зібраний урожай без втрат. Це ті ж таки дороги, засоби транспорту, і, одночасно, підготовка спеціалістів у всіх цих галузях. А це лише одна галузь, яка за собою піднімає інші.
Що ж до загального принципу, то гроші, тобто фінансові ресурси, повинні вкладатись туди, де вони приносять найбільшу віддачу.
Вже давно відомо і доведено багатьма дослідженнями, що в Україні найбільшу віддачу може давати сільське господарство і ІТ технології. Все інше - це просто даремна витрата коштів.
Останнє редагування: