m4dzi4 Привіт! M Статус: Офлайн Реєстрація: 24.06.2006 Повідом.: 1 26.06.2006 🔴 19:57 Повітряна тривога у Харкові! #1 Woow I don't understand anything what is wrote here strange letters etc
Van Daal Статус: Офлайн Реєстрація: 16.05.2006 Повідом.: 333 26.06.2006 🔴 19:57 Повітряна тривога у Харкові! #2 какая ценная мега-бородатая провокация с целью зарисоваться знанием шекспировского языка.
mmcmsdfsdsdf Статус: Офлайн Реєстрація: 07.04.2006 Повідом.: 5736 26.06.2006 🔴 19:57 Повітряна тривога у Харкові! #3 Yo! What do you want to understand?
Kath Статус: Офлайн Реєстрація: 09.08.2005 Повідом.: 1789 26.06.2006 🔴 19:57 Повітряна тривога у Харкові! #4 Yo! We don't understand anything too! Strange language...etc...
Nekto Статус: Офлайн Реєстрація: 19.05.2004 Повідом.: 3646 26.06.2006 🔴 19:57 Повітряна тривога у Харкові! #5 Kath сказав(ла): Yo! We don't understand anything too! Strange language...etc... Натисніть, щоб розгорнути... Woow, який я не роблю, розуміють що-небудь, що є написав тут дивні листи etc
Kath сказав(ла): Yo! We don't understand anything too! Strange language...etc... Натисніть, щоб розгорнути... Woow, який я не роблю, розуміють що-небудь, що є написав тут дивні листи etc
Lorelei Статус: Офлайн Реєстрація: 10.11.2005 Повідом.: 1949 26.06.2006 🔴 19:57 Повітряна тривога у Харкові! #6 Nothing to tell
dimas Статус: Офлайн Реєстрація: 31.08.2004 Повідом.: 32101 26.06.2006 🔴 19:57 Повітряна тривога у Харкові! #7 ШО???