эССтония

ну и за что здесь банить, wild? я например считаю, что верно человек сказал, или ты банишь потому что тебе как апельсину это не нравится? так так и напиши: "этот форум - только для оранжевых", это ж так демократично, и будете лизать друг другу жопу в гордом одиночестве, а тему "политика" можно вообще тогда закрыть
Спусти пар,КРАСАВЧЕГ!!!:D:D:D
 
И этот форум больше не для оранжевых как ты пишешь, а больше для здравомыслящих.
Адьюс Амиго.

Док, Вы- душка! Жив ещё ХФорум, жив!, когда такие люди на белом свете есть. Моё Вам- не " Адьюс Амиго"..., ну песня, не слова..., нектар!
 
Tanka сказав(ла):
Все, що стосується Естонії розглядається під збільшувальним склом.
пригадаємо, що у Франції Ле Пенн, який просто таки виправдовував дії німецьких нацистів в Європі, був одним з претендентів на пост президента. То й що? Виключити Францію з Євросоюзу?[br]
я гадаю, що ті, хто роблять такі висновки про цілу країну на підставі дій лише кількох політиків, в своїх поглядах недалеко відійшли від останніх.
Змушенний Вас виправити.
Але це не "Все, що стосується Естонії розглядається під збільшувальним склом."
Це принципове питання, для Європи. І саме це, принципове питання, заслуговує винятково пильної уваги. Тому що по своїй природі, в перспективі, безпосередньо загрожує існуванню ЄС. Це потрібно розуміти.

І Європі вкрай необхідно, зробити висновки, та знайти шляхи розв’язання подібних питань, тому як довго відмахуватися рукою говорячи "То й що..." не вийде, я впевнений.
Подібні речі просто не припустимі, і не тільки в Естонії.
 
Останнє редагування:
я згодна, саме з тим, що подібні речі неприпустимі не тільки в Естонії. Але я проти того, щоб всіх собак вішали на естонців, бо Естонія не є осередком фашизму і нацизму - ця зараза поволі росповсюджується по всій Європі, вже не кажучи про Росію...
 
я згодна, саме з тим, що подібні речі неприпустимі не тільки в Естонії. Але я проти того, щоб всіх собак вішали на естонців, бо Естонія не є осередком фашизму і нацизму - ця зараза поволі росповсюджується по всій Європі, вже не кажучи про Росію...

Просто цікаво, а хто швидше разповсюджується по Європі, націзм, чи арабо-негри? :іржач::іржач:
 
Не рекомендую сопельки пускать и в жилеточку плакаться. Меня тоже банили. И что дальше, я не разу модерам предьяв не катил. Забанили, значит посчитали нужным (хотя последний раз я только процетировал что по телеку передали). Не надо только на цвета тут давить. И этот форум больше не для оранжевых как ты пишешь, а больше для здравомыслящих.
Адьюс Амиго.

понимаешь ли, этот придурковатый модер действует как маленькая змеючка. Высунулся ужалил и спрятался в норку. На вопросы не отвечает.
Какого тут участника нашего форума оскорбили, а вайлд?
Или до твоего мозга этот вопрос не доходит? Или у тебя мозга нет?

Если ты в отпуске и не способен мыслить адекватно и отвечать за свои поступки - так не суй1ся в модерство.
Отдохнешь, вернешься, когда голова в норму придет.

Кто нибудь может ответить, за какое оскорбление, кого, и какой фразой этот идиот забанил Рокки?

И что дальше, я не разу модерам предьяв не катил. Забанили, значит посчитали нужным
да, это свойствено многим гражданам нашей страны - поза "голова-в-жопе" - "раз нас бьют, доят, значит так надо"
 
Останнє редагування:
Просто цікаво, а хто швидше разповсюджується по Європі, націзм, чи арабо-негри? :іржач::іржач:

Мабуть швидкість однакова. Але треба мати на увазі: якщо згадані араби й негри не почнуть активно асимілюватися, то в Європі тааааке гримне, що остання світова війна дитячою забавкою буде здаватися.
 
Ну, в Украине трудно прославиться иначе, вспомним пример Шухевича :D Кури юмор, гот ;)

Ты претендуешь на звание Героя Украины?
По поводу гота даже не знаю радоваться или огорчаться.
 
А нацистский марш поддержанный Президентом это парад реконструкторов что-ли? У вас фильтр на очках. Рекомендую снять, а то общаться становится не интересно.

Можно полюбопытствовать? О каком именно нацистском марше идет речь? Я что-то пропустил?
 
Назад
Зверху Знизу