Напівпровідники описує теорія твердого тіла, тому і обрали такий термін. Але він набув популярності відносно нещодавно - приблизно разом з появою SSD.Ну он и есть в принципе радиолампа с холодным катодом. Только это ни разу не solid state. Да и вообще термин странный - обычно говорят полупроводниковые элементы
Интересно, что там - какие то запредельные IGBT или тиристоры?Напівпровідники описує теорія твердого тіла, тому і обрали такий термін. Але він набув популярності відносно нещодавно - приблизно разом з появою SSD.
Я довго дивувався, чому на залізниці напівпровідниковий тяговий інвертор називають статичним перетворювачем. Все виявилося дуже просто - там нема нічого, що б крутилося, тому і статичний.
Тиристори були в 80х-90х. Зараз поки що IGBT, але вже пробують робити на SiC мосфетах. В наступному десятиріччі побачимо, якщо доживемо.Интересно, что там - какие то запредельные IGBT или тиристоры?
о да ... напомнило фильм Sound City и восторги от местного древнего пульта ...Ось вам Solid State:
Переглянути вкладення 14815291
"Радиолампа" это электровакуумный прибор (электронная провидимость), а тиратрон - газонаполненный прибор (ионная проводимость). Называть тиратрон лампой это как червяк в червячной передаче шестернёй называть.Ну он и есть в принципе радиолампа с холодным катодом.
Червячная шестерня, не?червяк в червячной передаче шестернёй называть.
У нас это все - tubes"Радиолампа" это элелектровакуумный прибор (электронная провидимость), а тиратрон - газонаполненный прибор (ионная проводимость). Называть тиратрон лампой это как червяк в червячной передаче шестернёй называть.
А в Лондоне "tube" - ещё и городской метрополитенУ нас это все - tubes
У вас это у кого - мигрантов, не выучивших язык? По такой логике catheter tube это тоже радиолампа (если вы не отличаете vacuum tube от gas-filled tube).У нас это все - tubes
Кстати ты - хамломигрантов, не выучивших язык
Я уже один раз подвисал с такого определенияА в Лондоне "tube" - ещё и городской метрополитен
А я с вашего subwayЯ уже один раз подвисал с такого определения
КрасивоеЩе із цікавого - вакуумно-флюоресцентний дисплей (оті красиві з калькуляторів і аудіотехніки 80-х/90-х) являє собою поганенький тріод.
З більш цікавого - KORG використовує такі модифіковані дисплеї в складі своїх ефект-процесорів. Так, в якості радіоламп.
Саме так. Вони їх ще і продають окремо. Одна така "мікросхема" на 2 тріоди - всього 50 баксів.звук через них прогоняют?
Магія того ж порядку, що в гітарних комбіках і делеях на магнітній стрічці.А в чем магия заключается? Что такого особенного происходит, что стандартными способами не получить?
На ютубі не так щоби багато, але є. Називається nutube.Интересно было бы послушать/почитать обзоры.