Дзеркалля (мова спілкування в темі - українська).

Ранку! Добра нам!:кава:

OIG45677.jpg
 
Лена, дивлюся твій серіал, 2 серії подивилася. Це щось з чимось! :рл: :-) Але ти права, прикольний.

Ти звернула увагу на малюнки в титрах? :) Оцей, наприклад? Одразу згадала твій улюблений смайлик :-) (Тільки там дамочка, навпаки, закриває очі :-) )

риба.jpg
 
Щодо відео з красивою Алісою, згенерованою ШІ.

Два дні тому несподівано для себе виявила фільм 1988 року "Воля всесвіту" :незрозумію: :) (ніколи про такий раніше не чула). Подивилася. Не такий хіт, як "Гостя", звісно. "Перебудовне" кіно, з типовими ознаками того часу :ги: Ну нічого, один раз подивитися можна.
"Аліса" там така:

воля вселенной 88.jpg
 
Як симпатично :качка: :кава:

 
Лена, дивлюся твій серіал, 2 серії подивилася. Це щось з чимось! :рл: :-) Але ти права, прикольний.

Ти звернула увагу на малюнки в титрах? :) Оцей, наприклад? Одразу згадала твій улюблений смайлик :-) (Тільки там дамочка, навпаки, закриває очі :-) )

риба.jpg
Я звернула й також той смайлик згадала:D
Прикольний, так, картинка приємна, кольори гарні :)
 
Останнє редагування:
Запхала яблуко та лимон в курку, а курку запхала в духовку. Чекаю :їжа:
 
Вилупкам з нащадками пекла до кінця часів по всіх колах
 
Запхала яблуко та лимон в курку, а курку запхала в духовку. Чекаю :їжа:
:клас:
У мене дещо буденніше: запечу в рукаві філе шматочками з картоплею, морквою, цибулею, болгарським перцем.
 
Тому краще пасує ім'я Фігаро — поступово дізнаюся, хто його вважає своїм і підгодовує.
І що вже з'ясувалося? :) Наприклад, "сусідка через 3 хати", чи "касирки АТБ" (знаменитого пельменями по акції :) ).
 
Коте сидить і думає а де ж сосиски.
Мій bing продовжує видавати мені різноманітні версії мого першого заказа (йому вже півроку :-) ). У мене закладка на цій фразі зроблена, виходить. Іноді вдається швиденько замовити йому щось інше, а іноді він одразу викочує нові варіанти :-) "Дівчина п'є каву, кіт їсть сосиску".

Дещо незрозуміло, чого стіл так низько, зате коту зручно :) І не сосиска, а ковбаса, але теж зійде :жую:

OIG1.jpg
 
Запхала яблуко та лимон в курку, а курку запхала в духовку. Чекаю :їжа:
OIG3.KKrfwPMUorDnCa..KISe-1.jpg

І що вже з'ясувалося? :) Наприклад, "сусідка через 3 хати", чи "касирки АТБ" (знаменитого пельменями по акції :) ).
Там все заплутано. Ми не знайомі. Сусідка через вулицю припустила, що знає, до кого кіт ходить. У них дитина, тому вони його не хочуть залишати. Це через 3-4 хати.
У мене закладка на цій фразі зроблена, виходить.
Зроби нову закладку :)
 
Вже дочекалися, мабуть! :жую:
У них дитина, тому вони його не хочуть залишати.
От і добре, а ти якраз хочеш. :любов:
Зроби нову закладку :)
Я знаходжу цю ситуацію дуже прикольною, тому нехай залишається :) Завжди інтрига: чи встигне бінг намалювати мені кота з сосискою чи я - замовити інше :-)
 
А чому він так малює сосиски окремо від кота?
 
Назад
Зверху Знизу