Дзеркалля (мова спілкування в темі - українська).

Лено, у вас світло є? У мене як о 12 ночі зникло, то о 9 ранку ще не було. Це якщо не увімкнули, то все розмерзлося.
 
Потяг їде по новому дню. :кава:

OIG1.FaFZ.7.jpg
 
Лено, у вас світло є? У мене як о 12 ночі зникло, то о 9 ранку ще не було. Це якщо не увімкнули, то все розмерзлося.
Є, та й не зникало сьогодні. Може то у тебе якась локальна біда. 1562 телефонувала?
 
Є, та й не зникало сьогодні. Може то у тебе якась локальна біда. 1562 телефонувала?
Ні, я ж встала зранку та на роботу пішла. А потім вже на роботі подумала, що світлофори працювали... Але на них теж не можна орієнтуватися, бо, буває, що з одного боку працюють, а з іншого - ні.
 
Опівночі кіт знову попросився надвір. Я випустив, але через деякий час затягнув до себе у ліжко і ми проспали разом до ранку. Кіт знову попросився надвір і я випустив, попередньо нагодувавши. Поки не повернувся.
 
Опівночі кіт знову попросився надвір. Я випустив, але через деякий час затягнув до себе у ліжко і ми проспали разом до ранку. Кіт знову попросився надвір і я випустив, попередньо нагодувавши. Поки не повернувся.
Починаємо весті щоденник кота :кіт: :)
 
:)
«Років десять тому я врятував потопаючого.
Жили ми тоді в університетському спортивному таборі. До мене підійшов тренер і каже: "Я про тебе, Довлатов, скажу на вечірній лінійці".
Я зрадів.
Мені подобалася гімнастка на ім'я Люда. І не було приводу з нею заговорити. Раптом такий успіх.
Стоїмо ми на вечірній лінійці. Тренер каже:
"Довлатов, крок вперед!"
Я виходжу. Усі на мене дивляться. І Люда у тому числі.
А тренер продовжує:
"Зверніть увагу! Живіт випирає, шия нерозвинена, плаває, як праска, а товариша врятував!.."
Після цього я на Люду і дивитись боявся».
 
Зрозуміла так, що ти питаєш, хто я в цьому серіалі :D
А дійсно, можна ж і так було! :ги: Ось ця молода жіночка, що керує мотоциклом, цілком підійшла б тобі за складом характера :) Ти, до речі, на велосипеді вмієш? може, і на мопеді-мотоциклі теж? :)
 
А дійсно, можна ж і так було! :ги: Ось ця молода жіночка, що керує мотоциклом, цілком підійшла б тобі за складом характера :) Ти, до речі, на велосипеді вмієш? може, і на мопеді-мотоциклі теж? :)
На велосипеді вмію! На мотоціклі ні :) ТОбто водити мот не вмію
 
Назад
Зверху Знизу