Дзеркалля (мова спілкування в темі - українська).

Ранку! Ми з добром:кава:

OIG65432.jpg
 
Як ви?
У нас вже залишилася сама Манюня. Щось мені Розу й шкода. Це мабуть старість, якась надмірна сентиментальність - жалкувати за козою, яку я не любила. Ну та ті люди нормальні, вони її не ображатимуть, але все одно, це ж поки звикнуть одне до одного...
 
Як ви?
У нас вже залишилася сама Манюня. Щось мені Розу й шкода. Це мабуть старість, якась надмірна сентиментальність - жалкувати за козою, яку я не любила. Ну та ті люди нормальні, вони її не ображатимуть, але все одно, це ж поки звикнуть одне до одного...
А козенята будуть?
 
Як ви?
У нас вже залишилася сама Манюня. Щось мені Розу й шкода. Це мабуть старість, якась надмірна сентиментальність - жалкувати за козою, яку я не любила. Ну та ті люди нормальні, вони її не ображатимуть, але все одно, це ж поки звикнуть одне до одного...
Старість тут не до чого. Ти цю козу знала багато років, копита їй стригла, вона вам молоко давала та козенят. Була вередлива, але все ж це було. Тому й жалкуєш
 
Старість тут не до чого. Ти цю козу знала багато років, копита їй стригла, вона вам молоко давала та козенят. Була вередлива, але все ж це було. Тому й жалкуєш
Та хз, я насправді не дуже прив'язуюся навіть до тих, хто не махає на мене рогами. А вона махала :мораль: Тут мабуть справа в тому, що ми з мамою поміркували і дійшли висновку, що насправді вона може бути стара. Мама вважала, що їй 6 років, але оскільки її мамі віддали, коли померла власниця, то може статися, що їй більше. То сусід тієї баби сказав, що коза первістка, і мама теж так вирішила, бо вона не давалася доїтися. Але люди, які вчора приїжджали на неї дивитися, сказали, що коза стара. І після цього ми задумалися. По деяким признакам - таке може бути.
От тому мені і шкода, по типу совість мучає, що збули тварину, як постаріла. Хоча це планувалося ще минулого року, коли про вік не було мови. Ну і я ж її вже перестала боятися, тому вже не злюся. Хоча збули не аби куди, а сусідам по нашій вулиці мама безкоштовно віддала. Так що можна ще взаємодіяти якщо що :) Вони нормально до тварин ставляться, не ображатимуть. Просто раніше вони пиячили, то для кози недобре, але вже старість, так що тепер тверезниками стали :-) А вони нам раніше багато допомогали - різну роботу виконували, за 100 грам, звісно. Так що їм віддати задарма не шкода.
 
, так що тепер тверезниками стали :-) А вони нам раніше багато допомогали - різну роботу виконували, за 100 грам, звісно. Так що їм віддати задарма не шкода.
Ну, тепер з козою зовсім не до пияцтва буде :)
 
Ну, тепер з козою зовсім не до пияцтва буде :)
Та ні, вони ж і так вже не п'ють. А у старі часи коза б цьому не завадила б. Чому ж то й погано - бо тварину доїти треба чи забирати з пасовища, а вони б десь тинялися, а вона б страждала. А тепер норм.
А я оце дивлюся, що мені знову подобається в селі :-)
 
Дивлюся "Чужой" 1979 року :рл:, ну взагалі :-) Ну а шо робити, якщо ніхто за 45 років так і не перевершив цей фильм по цікавості сюжета, по саспенсу? :)
 
ШІ прям постарався. :клас: Яка цікава кавомашина!

OIG4.RSV7DVDSU8x.mRH.jpg
 
Ходила до супермаркету ввечері, побачила на сходинках котика. Купила йому паштет віскас. Виходжу - а де ж котик?! нема! уууу... (розчаровано). Пішла вже геть, аж тут він як метнеться назад на сходинку звідкісь! :кіт: :жую: Мабуть, вже запам'ятав, що якщо якась людина щось тримає у руці і роздивляється, треба до неї бігти! :-)
 
Ця книга - то більше схоже на жахи, а не фантастику. Але цікаво! :клас:
 
Ця книга - то більше схоже на жахи, а не фантастику. Але цікаво! :клас:
:угу: Буває, що знаходиться щось, по жанру інакше, ніж очікував, але несподіванка приємна. А буває навпаки :ги: Наприклад, Летняя. Вона чудова в жанрі жіночого фентезі: академка-магічка, дивовижна магічна творчість з клонування, бюро магічних послуг з детективною лінією. Десь книжок 20 все було більш ніж цікаво. А перейшла на її ж романи в жанрі містика-триллер - яке розчарування! :)
 
Буває, що знаходиться щось, по жанру інакше, ніж очікував, але несподіванка приємна.
Для мене ця книга несподіванка тільки тому, що я їх одразу багато завантажую, а потім не пам'ятаю яка про що. Цю я обрала вочевидь через тему сновидінь, я про це люблю. Що там було з жанром і відгуками - просто не пам'ятаю.
 
Ранку! Добро буде:кава:

OIG45432.jpg
 
Отримала сьогодні досвід стрижки собаки :-) Нашого постригла, бо він дуже кудлатий, йому жарко. Тепер схожий на овечку :-)
 
Назад
Зверху Знизу