Дзеркалля (мова спілкування в темі - українська).

Були різні предмети. Живопис був предмет, рисунок, ще один забув, де стилізації роблять.
Та я ж не про предмети питаю, а чи малювали закорючки? Ну от взяти аркуш і весь його змалювати якимось однаковим значком.
 
Ось я вчилася :-)
 

Вкладення

  • IMG_20240501_222324~2.jpg
    IMG_20240501_222324~2.jpg
    2 MБ · Перегляди: 2
Приятелька у Польщі сфоткала.

1714503506791.jpg
 
А у стилі примітивізму малювали? Чи то вивчається тільки як теорія?
По моєму на шрифтах тренувалися, пером рівні палички робити.
А малювали і примітивізм, це предмет що я назву забув.
 
Пішов знайшов розклад художньої школи, і згадав предмет - декоративна композиція.
Ще була скульптура, історія мистецтв.
Ну це радянська методика ще, зараз мабуть все по іншому.
 
Пішов знайшов розклад художньої школи, і згадав предмет - декоративна композиція.
Ще була скульптура, історія мистецтв.
Ну це радянська методика ще, зараз мабуть все по іншому.
То оті закорючки малюють там де декоративне-ужиткове мистецтво. Справді, навіщо воно усім художникам. Хоча може і згодилося б. У цьому розписі зовсім інакше пензлик тримаєш. Хоча я не знаю як його тримають художники, але намучалася сьогодні, коли намагалася правильно виписати пелюстку. Не можу провернути - і все тут :-) В один бік ще більш-менш нормально повертається, а в інший - тормозить :-)

Ти що - у відпустці? Чи ти не свій розклад знайшов?
 
То оті закорючки малюють там де декоративне-ужиткове мистецтво. Справді, навіщо воно усім художникам. Хоча може і згодилося б. У цьому розписі зовсім інакше пензлик тримаєш. Хоча я не знаю як його тримають художники, але намучалася сьогодні, коли намагалася правильно виписати пелюстку. Не можу провернути - і все тут :-) В один бік ще більш-менш нормально повертається, а в інший - тормозить :-)

Ти що - у відпустці? Чи ти не свій розклад знайшов?
Якоїсь художньої школи розклад.
 
Ну вчився потім. Ти думаєш закарлючки такі серйозні шо у ВУЗі цим займаються?
Чому б ні? Примітивізм вивчають же. Я пам'ятаю роботи деяких студентів першого курсу (я ж у бібліотеці робила в Академії дизайну та мистецтв), то їм би точно не завадило :-)
Хотіла написати, що з чогось же треба починати, але тут ти правий, у ВУЗ же беруть після художньої школи.
 
Чому б ні? Примітивізм вивчають же. Я пам'ятаю роботи деяких студентів першого курсу (я ж у бібліотеці робила в Академії дизайну та мистецтв), то їм би точно не завадило :-)
Хотіла написати, що з чогось же треба починати, але тут ти правий, у ВУЗ же беруть після художньої школи.
То хто який напрямок вибрав. Є окремо інститут Бойчука, чи може якось по новому тепер назвали. Там усе народне мистецтво зібране.
 
Доброго ранку! Добрих справ нам :кава:
 
Я то якось відучився з горем пополам, мені в коледжі треба було іти на факультет розпису, це типу монументалісти, там реально вчили малювати, а я пішов чомусь на факультет шкіри, там вчили робити череси і табівки. А в академії треба було іти на факультет дизайну, а я чомусь потрапив на факультет історії мистецтва, там взагалі ніхто не малював, бо це теоретики. А може взагалі не треба було так далеко їхати, у нас всі їхали у Львів далі вчитися, а я поїхав чомусь у Київ.
Отже, ти все робив "чомусь" :-) Але все ж цікаво як так трапилося. Як можна піти на ф-т шкіри, якщо хочеш малювати? Ти думав, що там теж малюють?
 
Я то якось відучився з горем пополам, мені в коледжі треба було іти на факультет розпису, це типу монументалісти, там реально вчили малювати, а я пішов чомусь на факультет шкіри, там вчили робити череси і табівки. А в академії треба було іти на факультет дизайну, а я чомусь потрапив на факультет історії мистецтва, там взагалі ніхто не малював, бо це теоретики. А може взагалі не треба було так далеко їхати, у нас всі їхали у Львів далі вчитися, а я поїхав чомусь у Київ.
так от чому ти такий витончений..:кручусь:
******************

Доброго ранку доброзичливі балакуни..
3fdebb6dfbfdb425c3121a0b82e28eb1.jpg
 
Отже, ти все робив "чомусь" :-) Але все ж цікаво як так трапилося. Як можна піти на ф-т шкіри, якщо хочеш малювати? Ти думав, що там теж малюють?
Так там малюють. Це все рівно художники, тільки декоративно-прикладні.
 
Якось дивно: спочатку знімають вивіски, а нові вішатимуть колись. Мене ось в метро жінка питала чи зупиняється електричка на Пушкінській, бо назву ж зняли. А не можна спочатку нові виготовити, і робити демонтаж і монтаж одночасно?
 
Назад
Зверху Знизу