Дзеркалля (мова спілкування в темі - українська).

З сепаратисткою погризлася (вона таки прийшла з'ясовувати взаємини), козі копита підстригла - день пройшов продуктивно :-)
 
З сепаратисткою погризлася (вона таки прийшла з'ясовувати взаємини), козі копита підстригла - день пройшов продуктивно :-)
Ого, яка ти спритна :) І на роботі побула, і вже до мами приїхала! :кручусь:---:кручусь: (це якби траспортний засіб)
 
Не встигнеш і оком моргнути, як бінг вчергове видасть мені найперше моє замовлення, яке я робила ще у грудні :рл: "Дівчина п'є каву, кіт їсть сосиску". От чого не кіт їсть сосиску? Де у цого бінга мізки, взагалі?! :-)

OIG1.jpg
 
Надибала цікаву книгу! Ната Гриценко "Тінь на порозі". Фентезі.
 
Зателефонувала подруга. З нею сталося жахливе. До неї в квартиру заліз злодій. Коли вона була вдома – сиділа у кімнаті, працювала. Почула щось підозріле пішла у бік дверей і тут двері відчиняються і стоїть чужий дядько. Коротше почала вона репетувати, він її штовхнув, вона його штовхнула. Навіть не пам'ятає, скільки вони там штовхалися. Але він утік. У неї тепер стрес і вимагає на двері засувів, крім нових замків
Всі будьте уважні
 
Надибала цікаву книгу! Ната Гриценко "Тінь на порозі". Фентезі.
Паперову? Пошукала, немовби нема ще в ел.вигляді.
Ната Гриценко присутня на флібусті як перекладач Ніла Геймана та Айзека Азімова. Мабуть, перекладала-перекладала та й вирішила писали щось своє :)
 
Зателефонувала подруга. З нею сталося жахливе. До неї в квартиру заліз злодій. Коли вона була вдома – сиділа у кімнаті, працювала. Почула щось підозріле пішла у бік дверей і тут двері відчиняються і стоїть чужий дядько. Коротше почала вона репетувати, він її штовхнув, вона його штовхнула. Навіть не пам'ятає, скільки вони там штовхалися. Але він утік. У неї тепер стрес і вимагає на двері засувів, крім нових замків
Всі будьте уважні
Я коли в Києві житло орендував, до мене два раза залазили, в різні квартири.
Одна на першому поверсі, одна на другому. Перший раз вкрали монітор від компютера і 300 грн., другий раз нічого не вкрали.
 
Зателефонувала подруга. З нею сталося жахливе. До неї в квартиру заліз злодій. Коли вона була вдома – сиділа у кімнаті, працювала. Почула щось підозріле пішла у бік дверей і тут двері відчиняються і стоїть чужий дядько. Коротше почала вона репетувати, він її штовхнув, вона його штовхнула. Навіть не пам'ятає, скільки вони там штовхалися. Але він утік. У неї тепер стрес і вимагає на двері засувів, крім нових замків
Всі будьте уважні
Кошмарна подія. :рл: А будинок який? А кодовий замок на під'їзді є?

Коротше, треба нам усім засув на двері. Замки - якось ненадійно.
 
Кошмарна подія. :рл: А будинок який? А кодовий замок на під'їзді є?

Коротше, треба нам усім засув на двері. Замки - якось ненадійно.
Звичайний жилой дом. П'ятиповерхівка. Замок є. Але відклічали світло у той час и двери були в під'їзд відчинени
 
Зателефонувала подруга. З нею сталося жахливе. До неї в квартиру заліз злодій. Коли вона була вдома – сиділа у кімнаті, працювала. Почула щось підозріле пішла у бік дверей і тут двері відчиняються і стоїть чужий дядько. Коротше почала вона репетувати, він її штовхнув, вона його штовхнула. Навіть не пам'ятає, скільки вони там штовхалися. Але він утік. У неї тепер стрес і вимагає на двері засувів, крім нових замків
Всі будьте уважні
Засув - це ж зсередини? Це просто щоб їй було спокійніше, коли вона вдома? То можна і просто шпингалет якийсь.
Як казали знавці, нема такого замка, який не відкрив би спеціаліст :(
 
Засув - це ж зсередини? Це просто щоб їй було спокійніше, коли вона вдома? То можна і просто шпингалет якийсь.
Як казали знавці, нема такого замка, який не відкрив би спеціаліст :(
Так зсередини
 
Та хоча б ланцюжок накидувати, і то вже легше. Злодій не зможе прям так одразу потрапипи. Не пиляти ж йому ланцюг.

А ще думаю, це був не спец, а просто забулдига, який ковиряв не тільки в цій двері будинка, а й в інших, в надії, що хоч десь вийде, і ось вийшло.
 
Та хоча б ланцюжок накидувати, і то вже легше. Злодій не зможе прям так одразу потрапипи. Не пиляти ж йому ланцюг.

А ще думаю, це був не спец, а просто забулдига, який ковиряв не тільки в цій двері будинка, а й в інших, в надії, що хоч десь вийде, і ось вийшло.
Та забулдига ж с переляку тоже мог подругу по голові треснути. Мабуть теперь у неї буже й ланцюг, й засов. Від собачкі її толку немає. Вона мені каже : "Може требу було в злодія кота кинути. В морду?"
 
Та забулдига ж с переляку тоже мог подругу по голові треснути.
Міг :хмммм: Коротше, треба це розцінювати як знак від "вищих сил", на цей раз обійшлося переляком. Але "підказали", де є слабке місце.

Мені так колись "підказали", щоб я валила поскоріше з того зйомного будинку. У твоєї подруги ситуація інша, це хата її, - треба лише посилити методи безпеки.
Взагалі-то зрозуміло, що коли нема струму, то й кодовий замок не працює.. А от насправді хто б потурбувався про додаткову безпеку? Нікому ж в голову не приходить, поки не станеться..
Мабуть теперь у неї буже й ланцюг, й засов. Від собачкі її толку немає. Вона мені каже : "Може требу було в злодія кота кинути. В морду?"
Це котохульство! :увага:
 
Назад
Зверху Знизу