Дзеркалля (мова спілкування в темі - українська).

)

4e47c24b2ab9d2f6.jpg
 
"Тореадори з Васюківки" та "Хроніки Амбера".
Тобто якщо та ж сама книга в електронному варіанті, то не засинаєш?
Саме так. Був короткий період, коли вночі працював у комп'ютерному клубі, а вдень - на заводі. Мені тоді дали роздруківку посібника на мікроконтролер для вивчення, над якою засинав. З тих пір паперова книга на мене снодійна.
Бач, а ми ще не садили. Та воно не вгадаєш як краще.
Так, ще можуть бути заморозки.
 
"Тореадори з Васюківки" та "Хроніки Амбера".
:клас: А теж багато разів перечитувала і перше, і друге. Щоправда друге - не всю серію, бо надто багато, тим більше що у мене вдома є лише дві перші книги. Що ще? Взагалі що по жанрам? Фентезі і ще щось?
 
Мені тоді дали роздруківку посібника на мікроконтролер для вивчення, над якою засинав. З тих пір паперова книга на мене снодійна.
Це якось неправильно. Це настільки дивно, що аж не віриться. Треба провести експерименти :увага:
 
Іра, я досить гарно спілкуюсь рідною мовою.
Я думаю, что я сделаю Вас в знании языка. Хотите проверить мои знания? Я думаю, что я Вас сделаю аж на раз - два - три
Начинайте
А змагання з російської мови проводяться, хто краще знає російську мову?
 
Іра, я досить гарно спілкуюсь рідною мовою.
Я думаю, что я сделаю Вас в знании языка. Хотите проверить мои знания? Я думаю, что я Вас сделаю аж на раз - два - три
Начинайте
Починати? Я взагалі-то почала вже давно, хіба ви не помітили, що пишу українською?
Усі подальші повідомлення кацапською мовою будуть видалені :)
 
Починайте.
Я далі спілкуюсь виключно українською мовою
Ви програєте, Іро
Дуже добре :) Але я не маю наміру змагатися. Та маю до вас питання: які жінки вам до вподоби? Зовнішність, характер...
 
А змагання з російської мови проводяться, хто краще знає російську мову?
Ти мені сьогодні наснився :eyecrazy: Ну як ти... приснився гараж, в якому, я точно знала, що ти був. І в тому закритому гаражі ти лупцював боксерську грушу. Тож і гараж трясся. Я вирішила показати це Ірі, а ти перебрався в інше місце – до цистерни. Але ми з Ірою тебе знайшли й там :D
 
Я далі спілкуюсь виключно українською мовою
Я знала, що то вигадана історія, і що ми бачилися в реалі. Крім того, що вона не має вигляд достовірної, я пам'ятала, що хтось так казав, про красиву дівчину Іру. Припустила декілька варіантів хто б то міг бути, тому й спитала які жінки подобаються, щоб перевірити методом виключення. В чому проблема, що ви знов перейшли на кацапську? Таки мову ви знаєте не краще за мене :-)
 
Ти мені сьогодні наснився :eyecrazy: Ну як ти... приснився гараж, в якому, я точно знала, що ти був. І в тому закритому гаражі ти лупцював боксерську грушу. Тож і гараж трясся. Я вирішила показати це Ірі, а ти перебрався в інше місце – до цистерни. Але ми з Ірою тебе знайшли й там :D
Ми з Ірою дістанемо де завгодно :-)
 
Отже, переходити на українську ви не бажаєте, бо ви з Донецька.
Все, що я можу після цього сказати: Слава Україні! Смерть ворогам!
Більше в моїй темі писати не треба.
 
Ти мені сьогодні наснився :eyecrazy: Ну як ти... приснився гараж, в якому, я точно знала, що ти був. І в тому закритому гаражі ти лупцював боксерську грушу. Тож і гараж трясся. Я вирішила показати це Ірі, а ти перебрався в інше місце – до цистерни. Але ми з Ірою тебе знайшли й там :D
:eyecrazy:
Бідна груша, я більше так не буду.
 
Назад
Зверху Знизу