Дзеркалля (мова спілкування в темі - українська).

Я не хочу читати пиріжки?? :eek: Я хочу! :ги: Дуже їх люблю, на відміну від звичайної поезії. :) От прямо так заходжу в поеторій і... :-)
Ну просто тягнути їх сюди ліньки :)
Та вам не треба тягнути. Треба було лайкнути хто хоче читати :ги:
 
Фото сподобалося.

чайки.jpg

Але здається, що на них позирає крокодил :-)
 
Мені, будьласочка, котиків без найменшої прив'язки до медицини можна? :кіт: :-) (особливо сьогодні я якось переспілкувалася з цією сферою життя :узі: )
Та нема питань :-)

Тільки зареєстровані користувачі бачать весь контент у цьому розділі
 
А Надя Дорофеева і Сідні Свіні - хто з них чий клон?
Прошу розʼяснити.

IMG_3436.jpeg
 
Та вам не треба тягнути.
А мені якраз захотілося.. :-) (щось було таке вже в темі, немовби :rolleyes: )

стоит у клетки с мужиками
оксана третий день подряд
но не решается покашто
такого дома завести
© Natalie
:-)
 
А мені якраз захотілося.. :-) (щось було таке вже в темі, немовби :rolleyes: )

стоит у клетки с мужиками
оксана третий день подряд
но не решается покашто
такого дома завести
© Natalie
Я казала про Літературу :)
 
Доброго ранку! Добра до сніданку! :кава:

Щось у мене Бінг не малює, тому без картинки:)
 
Сьогодні від ранку відносила посилку на пошту, пішла через парк. На лаві рядком сиділи діди. Вирішували геополітичні питання, давали поради світовому уряду та ділилися засобами боротьби з пенсійним фондом. Повз них бадьоро прошурхотіла група бабусь зі скандинавськими палками. Бабусі їм навіть побажали доброго ранку! Діді полізли за окулярами і почали міркувати про переваги сучасних спортивних штанів з погляду облягання дуп :D
Все як на ХФ :цехф:
 
56% українців довіряють тарологам, екстрасенсам та астрологам, — опитування КМІС.

Найбільшою популярністю користуються саме віщуни на картах Таро — 82% опитаних.

Далі йдуть ясновидці (73%) та ворожбити на зорях (63%). Не визнають жодне з цих явищ 43% наших громадян.
 
Не визнають жодне з цих явищ 43% наших громадян.

Це умовно, до першого не зданого звіту. Відразу починається – зірки не так лягли, циганка послала далекою дорогою, не встиг вирватися з астралу, придавило колодою таро мозоль на нозі :D
 
Це умовно, до першого не зданого звіту. Відразу починається – зірки не так лягли, циганка послала далекою дорогою, не встиг вирватися з астралу, придавило колодою таро мозоль на нозі :D
Дати такі прудкі бувають... Не встигнеш одну назвать, а воно вже інша...
 
Це умовно, до першого не зданого звіту. Відразу починається – зірки не так лягли, циганка послала далекою дорогою, не встиг вирватися з астралу, придавило колодою таро мозоль на нозі :D
 
Бачила свого квартиранта, він заїхав до дружини по дорозі в госпіталь. Що стало з людиною... :( 4 місяці відслужив. Там була хвороба, яка стала прогресувати, і тепер це просто розвалина, а не людина. Страшно дивитися :(
 
Щось у мене Бінг не малює, тому без картинки
А я щойно відкриваю подивитися чи працює, і мені одразу кидає в очі фоткою кремля і рашистськими солдатами 🤬 Щоправда стаття про уповільння економіки, але чому я маю на це дивитися? Просто захотілося кудись поскаржитися на тих, хто таке підсовує.
 
Все нормально, я його переналаштувала, тепер показує моду і ще якихось дядьків, не знаю хто такі :)
 
Назад
Зверху Знизу