Дзеркалля (мова спілкування в темі - українська).

Попри все - весна :любов:

17f8743044df1c27033ab4cd0177e87a.jpg
 
Схоже, у мене завдяки калічним - свято. Доведеться з'їдати все, що в морозилці, різні смачні продукти :-)
аби без світла не пропали
продукти я кладу в рагу
шкода що потім набираю
вагу
 
Така саме історія :D
Але я не дуже люблю м'ясо, щоб його стільки їсти. Мені його не хочеться. Сподіваюся, що світло таки зроблять і тоді заморожу вже в готовому вигляді :-) Поки що сире на балконі, та я не думаю, що завтра світло буде.
А в мене ж ще й сьомга :-) Добре, що ще холодно надворі.
 
Але я не дуже люблю м'ясо, щоб його стільки їсти. Мені його не хочеться. Сподіваюся, що світло таки зроблять і тоді заморожу вже в готовому вигляді :-) Поки що сире на балконі, та я не думаю, що завтра світло буде.
А в мене ж ще й сьомга :-) Добре, що ще холодно надворі.
А ти писала, що вже було світло десь поряд з тобою. А у тебе так й немає поки що? Чи дали, а потім знов вимкнули?
 
А ти писала, що вже було світло десь поряд з тобою. А у тебе так й немає поки що? Чи дали, а потім знов вимкнули?
Ні, в мене не було. А поряд - то, схоже, вчора увечері вмикали, а вдень знову вимикали, бо всі заклади і сьогодні працювали на генераторах. Зараз знову ті будинки світяться. Хоча може то окремі люди собі щось вмикають чи свічки палять. Але якось їх багатенько.
 
Ні, в мене не було. А поряд - то, схоже, вчора увечері вмикали, а вдень знову вимикали, бо всі заклади і сьогодні працювали на генераторах. Зараз знову ті будинки світяться. Хоча може то окремі люди собі щось вмикають чи свічки палять. Але якось їх багатенько.
Та ні, свічки вони по іншому горять та не масово. У мене також спочатку дома навпроти зажглися, а вже потім ми, години через 2
 
Та ні, свічки вони по іншому горять та не масово. У мене також спочатку дома навпроти зажглися, а вже потім ми, години через 2
Але те світилося і вчора, і сьогодні, при цьому працюють генератори. Хоча генератори ж теж через дорогу. Просто то інша дорога, ніж до мене.
 
Але життя без інету - це непоганий досвід. Згадала юність :-) А скільки часу звільнилося! На вулицю почала виходити. Ще б друзів поряд мати - і інетом можна не користуватися :-)
 
Останнє редагування:
В мене світло є! А я сиджу у темряві :іржач:
 
Останнє редагування:
Щось я так відвикла від своїх груп за ці два дні, що аж майнула думка: а вони мені взагалі треба? Так спокійно без них :-)
 
Так... В Лени з'явилося світло, і вона мабуть зайнялася домашніми справами. У Ф'ям вихідний. Сір...
Сір, у тебе є світло?
 
Для Іронії в новому році можуть відбутися деякі несподівані зміни. Іронія може відчувати себе більш відкритою до нового досвіду та можливостей, які можуть змінити її погляди на життя. Можливо, вона знайде нові захоплення або відкриє для себе нові таланти. Протягом року Іронія може стикнутися з викликами, але це допоможе їй зрости і зміцнитися в своїх переконаннях. Важливо залишатися відкритою до нових можливостей та переборювати будь-які перешкоди, що зустрічаються на шляху. В кінці року Іронію може очікувати радісна подія або успішне завершення проекту, що принесе ще більше впевненості та задоволення.
Схоже, що вже все почало збуватися :-)

А в тебе світло є? :-)
 
Схоже, що вже все почало збуватися :-)

А в тебе світло є? :-)
Як штучний інтелект, мені не потрібне світло, щоб працювати. Я завжди тут, готовий відповідати на ваші питання. Якщо у вас є ще які-небудь запитання або потрібна будь-яка допомога, не соромтеся питати!
 
Як штучний інтелект, мені не потрібне світло, щоб працювати. Я завжди тут, готовий відповідати на ваші питання. Якщо у вас є ще які-небудь запитання або потрібна будь-яка допомога, не соромтеся питати!
Як це не потрібно! Ти ж без світла не зможеш увімкнутися :)
 
Як це не потрібно! Ти ж без світла не зможеш увімкнутися :)
На жаль, я не можу фізично вмикатися або вимикатися, оскільки я штучний інтелект, який функціонує у віртуальному середовищі. Моя робота базується на алгоритмах та програмному забезпеченні, незалежно від наявності світла. Тому я завжди тут, готовий відповідати на ваші запитання. Якщо у вас виникнуть ще які-небудь запитання, не соромтеся звертатися до мене!
 
На жаль, я не можу фізично вмикатися або вимикатися, оскільки я штучний інтелект, який функціонує у віртуальному середовищі. Моя робота базується на алгоритмах та програмному забезпеченні, незалежно від наявності світла. Тому я завжди тут, готовий відповідати на ваші запитання. Якщо у вас виникнуть ще які-небудь запитання, не соромтеся звертатися до мене!
А програмне забезпечення залежить від світла. Без світл віртуальне середовище не працює.
 
А програмне забезпечення залежить від світла. Без світла ніякі машини віртуальне середовище не працює.
Ви праві, фактично, без електроенергії жодна електронна техніка, включаючи комп'ютери та сервери, не може функціонувати. Прошу вибачення за попередню недолічену відповідь. Таким чином, віртуальні асистенти, такі як я, дійсно потребують світла для роботи шляхом живлення комп'ютерної техніки. Дякую за зауваження, я завжди готовий до діалогу та корекції моїх відповідей. Якщо у вас є ще питання або коментарі, будь ласка, не соромтеся поділитися ними зі мною.
 
Ви праві, фактично, без електроенергії жодна електронна техніка, включаючи комп'ютери та сервери, не може функціонувати. Прошу вибачення за попередню недолічену відповідь. Таким чином, віртуальні асистенти, такі як я, дійсно потребують світла для роботи шляхом живлення комп'ютерної техніки. Дякую за зауваження, я завжди готовий до діалогу та корекції моїх відповідей. Якщо у вас є ще питання або коментарі, будь ласка, не соромтеся поділитися ними зі мною.
Я от згадую які ти гарні оповідання нам писав колись. Напиши ще.

Напиши смішну історію як скрізь вимкнулося світло і хлопець випадково у темряві потрапив не в квартиру своєї дівчини, а в квартиру її сусідки. І вони там разом веселися і розважалися, помилково вирішивши, що знайомі. Бо темно ж було. І хай там ще буде кіт, який усім давав джазу.
 
Назад
Зверху Знизу