Дзеркалля (мова спілкування в темі - українська).

Все
Домовився завтра на виписку
Я цилком здоров
Вже иду до братив
Бувайте
 
Я звикла і сиджу в телефоні постійно . З ноута тільки працюю. З планшета фільми ... сьогодні так класну працювала в ліжку під одіялом . Було зручно .
 
Хоча може справа не в ноуті, а просто я відвикла жити сама.
Мені здається, для інтроверта цілком досить і людей на роботі :ги: Вони так набридають за робочий день, що хочеться хоча б ввечері побути на самоті і в тиші! :)
А взагалі - якщо жити не самій, треба по кімнаті на людину. Я в цьому впевнилася за багато років :)
Коли ще дуже молодий і взагалі все ще незвичне, нове, свіже, в сенсі спільне життя, тоді можна, канєш, кілька років протриматися в одній кімнаті. :-) Але потім починає дуже бісити, хоча й свар немовби немає. Бісить саме неможливість мати свою кімнату, свій кут зовсім не те :)
 
Я звикла і сиджу в телефоні постійно . З ноута тільки працюю. З планшета фільми
Я нещодавно якийсь серіал з телефона дивилася, теж в ліжку.. А, це була "Енн". Незручно тримати телефон. Планшет, до речі, також незручно. :) Зручно, коли щось стоїть на столі і не потребує відволікання уваги на те, як його тримати! :мораль: :-)
 
Я нещодавно якийсь серіал з телефона дивилася, теж в ліжку.. А, це була "Енн". Незручно тримати телефон. Планшет, до речі, також незручно. :) Зручно, коли щось стоїть на столі і не потребує відволікання уваги на те, як його тримати! :мораль: :-)
Та на планшет і телефон чохол купи з підставою
 
Я нещодавно якийсь серіал з телефона дивилася, теж в ліжку.. А, це була "Енн". Незручно тримати телефон. Планшет, до речі, також незручно. :) Зручно, коли щось стоїть на столі і не потребує відволікання уваги на те, як його тримати! :мораль: :-)
Гаджети на любий смак

IMG_1964.jpeg
 
Та на планшет і телефон чохол купи з підставою
Є. Не допомогає :) Наприклад, лежиш на боці. Тримаєш телефон/планшет теж набік. Куди підставку підставити?! :плачу: :-)
Гаджети на любий смак

IMG_1964.jpeg
І з оцим пристроєм теж будуть проблеми. :-) Я в такій позі довго не витримую, треба повернутися на живіт чи бік. Хоча може набік його можна якось прилаштувати :ги: Але ж і це ненадовго - довже вовтузитися з прилаштуванням, а я вже повернулася ще кудись.
 
Ти вдома без компа? Мати Василева...
Поки що так. Та взагалі-то він потрібен лише щоб фільми дивитися, бо з телефону це точно хтозна що. Може на роботі ноут візьму, все одно він там зараз не потрібен.
Ось-ось!
Але треба Іру не ще більш накручувати, а навпаки :) Наприклад, є ж Інет і телефон? тоді ж вже добре! :) :кава:
Я і не накручуся. В менез ціла купа невирішених справ, і комп не те що не на останньому місці, а взагалі мене не турбує.
Все
Домовився завтра на виписку
Я цилком здоров
Вже иду до братив
Бувайте
Хай щастить, бережи себе! ❤️
 
І з оцим пристроєм теж будуть проблеми. :-) Я в такій позі довго не витримую, треба повернутися на живіт чи бік. Хоча може набік його можна якось прилаштувати :ги: Але ж і це ненадовго - довже вовтузитися з прилаштуванням, а я вже повернулася ще кудись.
Ну на голову шльом, а до нього кронштейн.
 
Мені здається, для інтроверта цілком досить і людей на роботі
Мабуть це залежить від степені інтровертності. Якщо б не існувало інета, то приходити з роботи і сидіти постійно самій - це жахіття. Але коли спілкуєшся з людьми в інеті - то ж вже не сама, просто на відстані :)
 
А що ви робите, коли гупає? Ховаєтеся в більш безпечне місце у квартирі чи не звертаєте уваги?
 
Назад
Зверху Знизу