Дзеркалля (мова спілкування в темі - українська).

У нас вже дощара влупив, вже й перестав. А вчора вночі було гарно, я за двір вийшла, а воно так світло, тепло, що пішла на низ :D
Яке все-таки під місячним сяйвом усе інакше і красиве! :любов: А світло так, наче ти в темнозахисних окулярах. Дуже темних :D
В нас жара. Буду купатись в басейні . Маю 1 урок
 
Знов гримить. Як же добре, що картоплю вибрали, тепер душа спокійна :) От мені тільки кіз шкода весь час, що вони мокнуть. Вранці поки їх заховала, за п'ять хвилин дощ скінчився. Але то вони поряд з родом були, то не важко. А на низ по них ніхто не бігатиме.
 
Знов гримить. Як же добре, що картоплю вибрали, тепер душа спокійна :) От мені тільки кіз шкода весь час, що вони мокнуть. Вранці поки їх заховала, за п'ять хвилин дощ скінчився. Але то вони поряд з родом були, то не важко. А на низ по них ніхто не бігатиме.
А якщо попонки їм зробить, чи дощовики якісь?
 
А якщо попонки їм зробить, чи дощовики якісь?
Не знаю, думаю, що будуть їх скидати. Та й знов-таки бігати на низ - щоб надіти, потім зняти. І то ж треба знати, що дощ буде, він же може стороною піти. А як вже пішов, то бігти по дощі, щоб їх вдягти, то не варіант.
 
"Отже, загиблим був Джумбері Сілогава, 38 років. Етнічний абхаз, займався торгівлею і похоронним бізнесом. Крім того, він був майстром рукопашного бою і займався бойовими мистецтвами. А тепер ключове: він входив в коло відомого дніпровського кримінального авторитета Шприца, судячи зі своїх навичок, займався вирішенням питань у силовий спосіб. Враховуючи його торговий бізнес, рекетирством теж міг займатися. Тобто перед вами досить небезпечний бандит середньої ланки, який грав не останню роль у кримінальному житті Дніпра. Таких персонажів зазвичай затримує цілий загін КОРДу. І головна помилка поліцейських була в тому що вони не зрозуміли, яку рибку вони піймали. І тому поліцейський застрелив не беззбройну людину, а досить солідного кримінального ділка"
© Юрій Субтельний
 
Назад
Зверху Знизу