Дзеркалля (мова спілкування в темі - українська).

Бачили? Цікаво чи люди просто не довіряють НАТО, чи у нас як було половина міста сепаратистів, так і залишилася. Хз що це за опитування, звісно, і чи можна йому довіряти.

Переглянути вкладення 13351216
 
Бачили? Цікаво чи люди просто не довіряють НАТО, чи у нас як було половина міста сепаратистів, так і залишилася. Хз що це за опитування, звісно, і чи можна йому довіряти.
А Одеса типу останнє місце. Ні разу не зустрів в Одесі сепаратиста. На кожному будинку або намальований прапор, або висить.
 
А Одеса типу останнє місце. Ні разу не зустрів в Одесі сепаратиста. На кожному будинку або намальований прапор, або висить.
А вони там є. Ховаються та чекають. Як той харківський таксюк.
 
Останнє редагування:
А Одеса типу останнє місце. Ні разу не зустрів в Одесі сепаратиста. На кожному будинку або намальований прапор, або висить.
Так вони тобі і будуть кричати, що вони сепаратисти. Зараз за це можна вигребти. Особливо від людини у військовій формі.
А якщо прапор висить на п'ятиповерхівці, то значить, що як мінімум там один патріот. А інші?
 
Не мала баба клопоту, купила порося 😐
Задумала зробити презентацію про мотанки. Ну, про це я вже казала. А що зв'язалася із крутою майстринею - про це казала? Сьогодні ми з нею поспілкувалися по телефону і тепер мені доведеться робити справді гарну презентацію :іржач: Бо в неї багато інфи, яку вона мені зібралася надати, і ми домовилися про фото її робіт (вона саме планує робити лялькі, які були в різних регіонах - для виставки в Італії, а ті, що в неї були, вона вже розпродала), тож і мені доведеться тримати рівень :)
Взагалі-то мені і самій цікаво, але дуже не хочеться писати з надиктованого. А вона може тільки так, бо великі проблеми з зором - вона волонтер з 2014, і рік тому теж волонтерила, а там був вибух, і в них ще й машина врізалася, тож одне око залишилося всього 2% зору, на другому вже зробили операцію.
А вона не тільки мотанки робить, вона ще й з вишивки майстриня, і в них творча організація, яка збирає різних українських майстрів.
40 хвилин розмовляли по телефону ))))
 
40 хвилин розмовляли по телефону ))))
Ого :)
Вчора зустрічалися із подругою
:любов: Клас.
Подруга дивиться на годинник, очі в неї округляються і вона шепоче: "Половина п'ятого!"
Увечері я зрозуміла, що означає "болить мовний апарат" :D
День активного спілкування :-)
 
Мімімі :)

Дівчина як Попелюшка на балу побігла.. :любов:

 
Трохи пиріжків, які мене смішать :-)

похабні фотки шле микола
із п'яну у батькі́вський чат
побільшало одразу в чаті
дівчат
© Vel

сьогодні йдем до логопеда
оплатим послуги його
і не залишиться нічого
тож про кіно й не заїкайсь
© колюх

аркадій ляльку із секс шопу
приніс на кухню каже їж
що ти соромишся дурненька
свої ж
© Муля

антон працюючи в музеї
втягнув живіт відставив зад
і прибиральниця сказала
атлант
© E.N

:D :венера:

вродливій віддаси всі гроші
з негарною усі проп'єш
кіндрат ще трохи повагався
і вибрав другий варіант
© Geronimo
 
Назад
Зверху Знизу