Дзеркалля (мова спілкування в темі - українська).

g8cbag.jpg
 
Ну, за Темную Башню!

:пиво: :пиво:
Прекрасный день для того, чтобы начать читать вторую часть на английском.
Первая меня очень увлекла - и я специально даже не читаю краткое содержание второй, чтобы была мотивация пробираться сквозь дебри английских букв.
Но как-то так сложилось, что эта книга у меня больше для выпендрежного селфи :D, чем для чтения.

(Визард, прости :D я сегодня же перестану с ней просто фоткаться и начну читать:збентежений:)
 
(Визард, прости :D я сегодня же перестану с ней просто фоткаться и начну читать:збентежений:)
"The man in black fled across the desert, and the gunslinger followed". ©
Стивен Кинг считает это лучшей opening line в его карьере.
cjcea5.jpg
 
Пригрелись....
 
Останнє редагування:
У ХФ сегодня Баден-Баден с постами. :рл:
 
А у меня этот (есть и в бумажном виде):

Это хорошо, что он у тебя есть. Но мне тебе на глаза показываться стыдно :D пока ту не дочитаю.
Из свежего кинговского очень понравилась



В нашем варианте это

bhcff4.jpg


Психологический триллер, по-моему, без мистики совсем. Как Мизери.
 
У ХФ сегодня Баден-Баден с постами.

А ти читал "Спящие красавицы"?

• Бестселер The New York Times
• Спільний роман Короля жахів та його сина

«Сплячі красуні» — це дико провокаційна, чудово драматична співпраця батька і сина, яка сьогодні особливо актуальна.

У майбутньому — настільки реальному й близькому, наскільки це можливо — жінки, лягаючи спати, занурюються в липкий білий кокон. Якщо оболонку, що покриває їхні голови, пошкодити або порушити і розбудити їх, вони стають дикими і неймовірно жорстокими. Коли жінки засинають, то опиняються в іншому, кращому місці, де панує гармонія, а конфлікти трапляються вкрай рідко. Таємнича Євка Блек має стійкий імунітет до сонної хвороби. Чи можна вивчити її медичну аномалію? Або вона демон, якого потрібно вбити? Люди розділилися на ворожі угруповання. Члени одного з них хочуть убити Євку, а другого — врятувати її. Треті, користуючись хаосом, мстяться новим ворогам. Раптово чоловічий світ накриває жага насильства.

Надзвичайно, талановито, казково-жахливо! Фантастична історія від батька та сина, із емоційним сюжетом та вибуховим фіналом. Крім того, актуально і провокаційно!

USA Today

gb6fec.jpg
 
Неожиданно...
 
Останнє редагування:
Ппц, сегодня на ХФ гыкалка напала. Посты дублируются...
 
Назад
Зверху Знизу